Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sovyetler Birliği Neden Yıkıldı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
38
Cevap
0
Favori
1.753
Tıklama
Tüm Forumlar >> Kültür ve Bilim >> Kültür, Güncel ve Tarih >> Kültür ve Tarih >> Sovyetler Birliği Neden Yıkıldı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2478 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Janus_Prospeno

Çok fazla boş yapmışsınız. Sovyetler birliği Çernobil yüzünden yıkılmıştır nokta.
    Bunun alt metni ne mesela? Gerçek mi bu? Kraken rumuzlu (koyduğun avatardan anlaşıldığı kadarıyla muhtemelen transhümanizmi, elektronik bilişsel çağı vb tiye almak için aldığın) bir hesap sana aitti ise o hesap ile Marksizme ütopik bir terör dini diyordun. Yanlış anlama ama İslamiyet'e inanan birisinin komünizme ütopik bir terör dini demesi garip, çok enteresan duruyor. Analitikçi değilsin ama bu analitik felsefenin haricinde bilimsel bir tutarlılık (coherence) meselesi. Ben de İslamiyet'e Yahudi Hıristiyan ütopyaları ilhamlı bir kabile terör dini ve yine Judeo Hıristiyan ilhamlı bir siyasi hakimiyet kampanyası diyebilirim senin yaklaşımını geliştirerek. İslamiyet öyle tasavvuf ile, bu da olabilir ama o da olabilir mantığı ile başlamadı. En zayıf ihtimalleri elersin; bilim böyle yapılır; tabii büyük dogmalar veya doktrinler de (bilim de bir doktrin) böyle kurulabilir. Arenada kılıç da kaldırmıyor, psikolojik imitasyon ve kavrayış oyunları ile üstünlük de taslamıyorum. Capt.Jack Sparow'un tabirine benzer şekilde baltamı kör bir şekilde bataklıktan bozma gördüğüm o düşün ormanına salladım. Nokta değil; ufukta düşman, partner veya meslektaş bekliyorum. Ancak adil, kurallara göre oynayan. Kabak tadı vermeyen. Tabii benimle bir işin yoksa kendi işine bak. Bir yerde de nokta koymak gerekir zaten bu neyin nesidir ne saçmalıktır arkadaşım? Nokta koymayan insan mı var? Varmış zorla öğretiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: tom.waits , Kraken , Janus_Prospeno

• Yarbay
    4205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Janus_Prospeno

Çok fazla boş yapmışsınız. Sovyetler birliği Çernobil yüzünden yıkılmıştır nokta.
    Virgül
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.