Şimdi Ara

Source Oyun Motoru Artık Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Geçtiğimiz sene Source ile geliştirilen Alien Swarm'ı ücretsiz olarak oyunculara sunan Valve, adeta bu oyun motoruyla neler yapabileceğimizi göstermek istemişti. Oyun motoruna para vermek istemeyen kullanıcılar için fırsat doğdu, Source artık ücretsiz.

Normalde Source'u kullanabilmek için Valve oyunlarından birini satın almanız gerekiyordu. Team Fortress 2'nin ücretsiz olmasıyla birlikte oyun motoruna da artık ücretsiz ulaşabiliyorsunuz. Oyun motoru ile birlikte ücretsiz geliştirme araçları ve çeşitli oyun modları kullanılabilir olarak sunuluyor. Şu an SDK ile birlikte sınırlı sayıda mod çalışabiliyor fakat Valve, kesinlikde verdiği desteği arttıracağını söylüyor.

Source SDK ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir ve hayalinizdeki oyun için çalışmaya başlayabilirsiniz.

• Geç kalındı bence.
  • Bu da demektir ki yeni motor geliştiriyor Valve...
  • yeni motor geliştirdiği kesin zaten kaç senelik motordu
  • işte buna sevinirim :)
  • Source'dan babam çıksa oynarım :D Yılların motoru olmasına rağmen oldukça modüler bir motor.
  • Valve yakında devrimi gerçekleştirir anlaşılan Half Life 3 ile..
  • Counter-Strike 2 istiyorum :D
  • Source Engine en hoşlandığım motordu. ( bkz. Optimizasyon,dinamik ışıklandırma,grafik kalitesi.. ) 2 Senedir ekibimizle " Unity 3D " motoru ile oyun geliştiriyoruz.Bu motor bizi çok heyecanlandırdı ANCAK; Unreal Engine gibi karşılığında para alacaklar mı ?
  • zaten alien swarmla geliyordu ücretsiz olarak source sdk
  • indirme linkini bulamadım
  • bende
  • İndirme linkini bulamadımda bir link buldum indirme linki galiba ama steamın programı lazım indirmek içinhttp://developer.valvesoftware.com/wiki/SDK_Installation#Installation
  • Source 2 geliyor. Bu da demek oluyor ki yeni bir oyun geliyor. Yani, bence öyle.

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

indirme linkini bulamadım

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ben de

Buyrun efendim:
    http://developer.valvesoftware.com/wiki/SDK_Installation:tr

Yalnız amatör biri kafayı yer, gerçekten çok karmaşık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farul -- 20 Temmuz 2011; 10:57:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.