Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.362
Cevap
471
Favori
1.642.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimse sorumu cevaplamayacak mı yeni konu mu açayım anlamadım
  • Soru neydi kardeş baktım bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Gozume kestirdim ama Amazon'dan siparis verdigimde cikan vergili tutarin uzerine ek vergi cikar mi emin olamiyorum.
    Yeni gelen vergilerden sonra alisveris yapmadigim icin sorun yasamak istemiyorum ama cihazi begendim oldukca.
    Buraya gelir mi acaba?
  • Gelmezse zaten amazon ülkenize teslim edilemiyor der muhtemelen distribütör olan ürünlerde teslimat yapmaz

Benim bildiğim değişmediyse Ertekin distribütörü idi

Ama ısrarcı olun Teacın bir amfisini amazon.de'den yarı fiyata almıştım hicbir ürünü göndermezken aradan bu kampanyayı unutmuştular bir kere ödediniz mi göndermemezlik asla yapmaz amazon ısrarlı takip edin kafaya koyduysanız

• sadays S kullanıcısına yanıt
    ps5 tanıtıldı ya media player görevi görüyor mu bu 7 bin tl lik canavar ? Direk onu alsak hem oyun oynasak hem bütün ses formatlarını destekliyor mu ?
  • iyi de işte çok ayrıntı vermediler ki tanıtımda kimse bilemez cevapları ama ben sana hayır diyeyim öngörüsel olarak neden dersen sony aynı zamanda film stüdyosu sahibi usbden 4k hdr oynatır mi salak mı tıpkı apple tvnin usb giriş koymaması gibi muhtemelen oyun yedeklemek ya da hdd takıp oyun dosyalarını save etmek için kullanılacaktır usb girişler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Para tahsil edildiğinde gönderiyorlar. Ancak, şu an sonos arc için tüm gönderimleri kapattılar. Gönderici Amazon ise, Tahsil ettikleri tutarın dışında para tahsil etmiyorlar bu arada.
  • Ön siparişteyken Türkiye'ye gönderim vardı ancak ürün satışa çıktığı gün gönderimler kapatıldı garip şekilde.

Son dönemde hoparlör, ses sistemi gibi ürünlere de ek vergi getirdiler diye hatırlıyorum. O yüzden Amazon'un hesapladığı vergi haricinde ek bir vergi çıkıyor mu merak etmiştim ama çıkmadığını belirttiniz. O yüzden sorun yok.

Dikmen'e mail attım, 1-2 ay içerisinde geleceğini ancak fiyatının belli olmadığını söylediler. Ertekin'e de mail yolladım, bakalım ne cevap verecekler.

En kötü Amazon'dan vereceğim siparişi. Evdeki Z906'nın kabloları sabrımı zorlamaya başladı artık :)
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Sony PS5 kendi 3D ses teknolojisi ile birlikte geliyor. Dolby Atmos'a rakip olarak çıkmış bir teknoloji. Dolby bu konuda açıklama yaparak rekabetten memnuniyet duyduklarını belirtti. Bu yeni ses formatı hakkındaki detayları anca çıkınca bilebileceğiz. Bunun yanında XBox cephesinin ise dolby atmos uyumlu başarılı bir cihaz çıkaracağını ümit ediyorum. Xbox bana kalırsa biraz daha "MediaBox" özellikleri olan bir cihaz ile gelecek. Aynı zamanda apple TV'nin de yenisi gelmek üzere. O da çok güçlü bir işlemci ile geliyor ve sebebi ise apple arcade oyun platformuna destek olabilmek için. Bu 3 cihaz da çıktğında daha sağlıklı yorum yapabileceğiz.
  • Hep alavere dalevere ceplerinizi kontrol edin beyler bi bakmışız alıvermişler 500 dolarımızı ruhumuz duymamış

• Ertekin de dönüş yaptı.
    Virüs nedeniyle üretim sıkıntısı söz konusuymuş. Temmuz sonu gibi stoklarda olmasını bekliyorlar Sonos Arc'ın.
  • cedenver C kullanıcısına yanıt
    Xbox one x'de Netflix ve dolby atmos desteği var. Netflix yeni konsolda da olacaktır muhmetelen ve ses konusunda da dolby atmos desteği sürecektir. Haliyle oyunlar için de dolby atmos olacaktır.
  • rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Bilmediğimden soruyorum, bahsettiğiniz cihazın TR'de satılan LG, Samsung ve JBL marka soundbarlara kıyasla ne üstünlüğü var?
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    İşin teknik detaylarını buradaki daha bilgili arkadaşlar yanıtlar, ben teknik kısma hakim değilim açıkçası.
    Ama izlediğim incelemelerde özellikle ses kalitesinin oldukça iyi olduğu belirtiliyor.
    Kullandığım televizyon e-arc ve atmos desteklediği için almayı planlıyorum.
  • rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Gelse bile yurtdışından yüksek satacaklardır. Sonos kendi ekosistemi olan ve sadece ses üzerine çalışan dünyaca ünlü bir firma. İlk olarak Almanya'da Saturn'de dinlemiştim. O zamandan beri bağımlısı oldum. Ancak DTS desteklememesi ve sadece bir HDMI girişinin olması sıkıntı.

Keşke yurt dışı fiyatlardan getirseler de buradan alabilsek.
  • 1000 tl civarı 200 wlık subwoofer ı ayrı olan bir soundbar düşünüyorum. ancak sorun şu ki duvarlar çok ince bizim. aslında benim amacım normal tv sesi yüksekliğinde ve daha temiz ses almak. sizce nasıl olur çok rahatsız edici olur mu?
  • KissOfH3ll kullanıcısına yanıt
    Soundbarla hiç uğraşma ozaman iyi bir pc hoparlörü alıp tv'nin kulaklık girişine tak
  • Arkadaşlar Q70 Mediamarkt ta 3239 tl ye düştü arayanlar kaçırmasın.
    Ben kendimi SL10Y'ye şartlamıştım ama kafam karıştı şimdi. SL10Y en üst seri daha iyidir diyorum ama rtings puanına bakıyorum Q70 7.7 , SL10Y 7.3 almış. Özelliklere bakıyorum SL10Y bariz daha iyi. Neyse ben SL10Y bekleyeceğim sanırım inşallah pişman olmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    o zaman 40wlık bi şey alayım xiaominin falan var ya da lgsk1 subwoofer ayrı olmayan bi şey
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Maalesef fiyat eski haline gelmiş
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.