Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.172
Cevap
468
Favori
1.632.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netfilix i nasıl aktarabiliriz, tv de atmos yoksa. Tv box ile olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiden hayırlı olsun inş. Gelince yorumlarınızı bekliyoruz. Iyi bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan051

Netfilix i nasıl aktarabiliriz, tv de atmos yoksa. Tv box ile olur mu
    Okur olmasına da netflix olan boxlar iyi pahalı xiaomiyi bilmiyorum ama 4k hdr mi

nvidia shield eskisi kodiden netflix eklentisi ile yenisi üzerindeki netflix uygulaması ile atmos aktarıyor

apple tv 4k amazon fire stick deneyimlemedim

aktarıyor diyor arkadaşlar ama bu durumda da usbden hdd bağlayıp atmos oynatamıyorsunuz apple tvde nas gerekiyor diğerini bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraxav

TV min kendi yayınlarını ya da one connecten ile harici bir bağlantı ile değil de netflix YouTube gibi platformlardan ve oyun konsollarından dolby atmos desteği alabilir sadece öyle mi?

Bu şekilde olursa da işime yarayacak ama bu platformlarda da tv desteklemediği için ben bu özelliği kullanamayacaksam siparişi iptal edeceğim
    TV yayınlarında atmos ses yok zaten ama q80nin kendi üzerindeki netflix uygulamasında varolan atmosu aktarabileceksiniz problem yok ama internetten indirdiğiniz atmos özellikli filmler için media oynatıcıya ihtiyacınız var

• Sonuç olarak ben direk tv den netflix i yada YouTube u açtığımda soundbardan dolby atmos çıkış alabiliyorum ozaman?

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Siparişi iptal etmeyi düşünüyordum yoksa😊

Ben genelde netflix YouTube ve PlayStation için ses sistemine ihtiyaç duyuyorum o yüzden işimi görecektir ozaman

• quote:

Sonuç olarak ben direk tv den netflix i yada YouTube u açtığımda soundbardan dolby atmos çıkış alabiliyorum ozaman?
    youtubeda atmos netflixin gibi değil alamazsınız ama YouTube da bir sey yok zaten önemli olan Netflix ama en üst paket olacak 44 tl miydi neydi

• quote:

Cevabınız için teşekkür ederim. Siparişi iptal etmeyi düşünüyordum yoksa😊

Ben genelde netflix YouTube ve PlayStation için ses sistemine ihtiyaç duyuyorum o yüzden işimi görecektir ozaman
    ps zaten direkt sounbara bağlayacaksınız o yüzden tvnin desteklemesi ile alakası yok ps'nın gönderebildiği her sesi çözer soundbar merak etmeyin

kablolarınız çok mühim hdmi 2.0b standardında olmalı yoksa sorun yaşayabilirsiniz

Tamamdır zaten o paketi kullanıyorum. Tekrardan teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ürün gelsin bende inceledikten sonra test ederim artık

• Rica ederim güzel tv q80 iyi gunlerde kullanın

Elimizdeki kabloların bu Özellikte olup olmadığını anlayabilirmiyiz yoksa direk sipariş mi geçeyim?

• Anlarsınız zaten atmos alamazsanız netflixten bir de muhtemelen sıradan kablolarsa 2.0b değildir markalı kutulu v.s. ise hatırlarsınız

Peki optik girişten değil de Hdmi den mi bağlamak daha sağlıklı

• Elbette optikten atmos alamazsınız hem ps soundbara hem sounbar tvye hdmi ile bağlanacak

tvnin hdmi arc girişine baglayacaksıniz sounbarın hdmi arc çıkışıni soundbarın hdmi girişine de ps

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozaman sürekli ps yi çıkar tv yi tak gibi bi durum da söz konusu değil

• evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan051 G kullanıcısına yanıt
    Aynen 4 k hdr

• quote:

Orijinalden alıntı: mami24

Bu sorun galiba Samsung soundbarlarda kronik bir sorun. Benim tv nu8000 soundbar HW-R650 aynı problem bende de var. Bunun için Samsung destek le görüşmek ve bir optimizasyon güncellemesi istemek gerekir diye düşünüyorum
    bunu denemiş miydiniz hocam? Düşük ses sorununun sebebi dynamic range özelliğinin açık olması olabilir.

SOUNDBAR [ANA KONU]

• stanco kullanıcısına yanıt
    Dolby digital yayınlarda sorun olmuyor, tv dekoderinden gelen stereo yayınların sesi az çıkıyor. Yayın/tv kaynaklı bir problem yani. Ben çok araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Sesi yükseltmek dışında :)

• stanco kullanıcısına yanıt
    Cihazın incelemesini yaparken tüm ayarları karıştırmıştım ve sorun düzelmişti. Daha sonra yaptığım analizde ben de yaşadığım probleme bunun sebep olduğunu düşünmüştüm. Şu an DRC kapalı kullanıyorum ve sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami24 -- 24 Mayıs 2020; 0:33:13 >
  • 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.