Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: herze Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
7.450
Cevap
165
Favori
490.757
Tıklama
Giriş
    122 Mesaj

Eyvallah !! Şimdi bu metal aparatları bulup almak kaldı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    V1CT0RY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: brkekc

Eyvallah !! Şimdi bu metal aparatları bulup almak kaldı .

Alıntıları Göster
    Kutusundan vida takımı çıkıyorsa eğer, aparatları çok kolay yaptırabilirsiniz hocam. Ya da Amazon gibi yerlerden alabilirsiniz ama kaç güne gelir bilmiyorum.
    |
    |

• Yarbay
    7962 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alpino

arkadaşlar bende benq w1700 4k projeksiyon cihazı var bunun arc hdmı girişi yok apple tv 4k playerim var ben lg'nin yeni çıkan sl9y veya sl10y soundbarını almak istiyorum bunu projeksiyon cihazına bağlayınca dolby atmos ses ve 4k hdr olarak seyredebilirmiyim sesi büyük ihtimal aktarır düşüncesindeyim ama görüntü aktarılırmı bilemiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirimi.
    soundbara bağlayacaksın projeksiyona değil aksi taktirde ses alamazsın hdmi arc olmadığından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Satilmiyor evet ama ikinci ele dusuyor bazen ya da yurtdisindan getirilebiliyor.

|
    |
    Phantom7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

apple tv 4k yi sondbara bağlayacağım soundbardan projeksiyona bağlayacağım ancak projeksiyonda arc giriş yok normal 2.1 hdmı var dolby atmos ses ve 4k hdr görüntü alabilirmiyim arc girişi olmamasına rağmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sadays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Satilmiyor evet ama ikinci ele dusuyor bazen ya da yurtdisindan getirilebiliyor.

Alıntıları Göster
    hocam arka kablosuz kitler illah lg olması gerekiyor? herhangi başka marka olamazmı? bende sk9y düşünüyordum fakat stoklarda kalmamış şimdi ise lg sl8y düşünüyorum 49inç tv olduğu için suan 2300 lira civarında acaba acele etmesekmi fiyat olarak daha ne kadar düşebilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifa -- 13 Ocak 2020; 23:44:34 >

DH PSP TOPLULUĞU

PSP Fat Black | v.5.50 GEN-D3 | 8 Gb Memory Stick
  • Yarbay
    2088 Mesaj

Evet Lg olacak. Spk8 ya da spj4 serisi uyumlu. Lg'nin blurayli cihazlarinda kullandigi kablosuz moduller uymuyor.

Saygilarimla.

|
    |
    akifa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eiskent

Evet Lg olacak. Spk8 ya da spj4 serisi uyumlu. Lg'nin blurayli cihazlarinda kullandigi kablosuz moduller uymuyor.

Saygilarimla.

Alıntıları Göster
    Peki yukarda belirtmis modeller icin ne dersiniz hocam 2300 lira degermi? Yoksa beklemeliyim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2088 Mesaj

Sl8y guncel model. 3.1 ve meridian destegi daha alinabilir kiliyor. Kablosuz arka hoparlor destegi de var. Zaten o da alinirsa 5.1 olur.

Sk9y'nin kosedeki hoparlorleri 5.1 olmasini sagliyor ama tek cubukta 5.1'in espirisi yok. Meridian destegi bu modelde yok. Arkaya hoparlor baglaninca 7.1.2 oluyor.

Bence kullnaim klavuzlarini indirin okuyun. Ozellikleri kontrol edin. Deneme imkaniniz varsa deneyin. Belki de ikisinin de ses rengi hosunuza gitmeyecek.

Saygilarimla.

|
    |

Orijinalden alıntı: alpino

apple tv 4k yi sondbara bağlayacağım soundbardan projeksiyona bağlayacağım ancak projeksiyonda arc giriş yok normal 2.1 hdmı var dolby atmos ses ve 4k hdr görüntü alabilirmiyim arc girişi olmamasına rağmen

Alıntıları Göster
    Kardeşim arc projeksiyona bağladığın cihazların sesini dısarıya vermeye yarar direkt soundbara bağladığinda sesi normalde soundbar çözüp görüntüyü porjeksiyona verecek yani arc lik bir durum yok

evet çalışır ama apple tvde şöyle bir durum var sesleri passtrough yapmıyor yani ses pcm olarak gidiyor bu durumda soundbar nasıl davranır ancak elinde olan biri cevap verebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 14 Ocak 2020; 0:39:46 >

• Yarbay
    3779 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Kardeşim arc projeksiyona bağladığın cihazların sesini dısarıya vermeye yarar direkt soundbara bağladığinda sesi normalde soundbar çözüp görüntüyü porjeksiyona verecek yani arc lik bir durum yok

evet çalışır ama apple tvde şöyle bir durum var sesleri passtrough yapmıyor yani ses pcm olarak gidiyor bu durumda soundbar nasıl davranır ancak elinde olan biri cevap verebilir

Alıntıları Göster
    hocam
    passtrouth yapmayıp pcm görünüyorsa soundbarda kendi elimdeki sl9y özelinde söyleyeyim sound effeck modları çalışıyor movie, musick, bass vs.. gibi
    ama oynattığımız içerik atmos yada dts ise passthrouth ettiğimiz keyfi vermiyor açıkçası.

not :sound effect kısımı atmos yada dts passthrouth ettiğimizde işlevsiz kalıyor.

• Yarbay
    3779 Mesaj
    yeni modellerde tanıtılmış ces 2020 de
    http://www.lgnewsroom.com/2019/12/lgs-new-soundbar-lineup-brings-premium-audio-experience-to-even-more-consumers/

11 serili model arka hopörlörlerle gelicekmiş...

Orijinalden alıntı:

Merhaba arkadaşlar. Bende soundbar bakıyorum 3000 bütçeyle.

Lg Sk9y öneriliyor. Ne dersiniz?

Tv 55' Samsung Curved. Dinleme mesafesi 4 küsür metre.
    Ben gittigidiyor teknosa üzerinden 2599 TK'ye sk10y aldım. Büyük indirim günlerinde de aynı fiyata satıldı. Sürekli takip ederseniz muhtemelen aynı fiyatı yakalarsınız.

bir süre kullandıktan sonra Spj4 arka hoparlör setini alıp ilave ettim. Çok memnunum.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam
    passtrouth yapmayıp pcm görünüyorsa soundbarda kendi elimdeki sl9y özelinde söyleyeyim sound effeck modları çalışıyor movie, musick, bass vs.. gibi
    ama oynattığımız içerik atmos yada dts ise passthrouth ettiğimiz keyfi vermiyor açıkçası.

not :sound effect kısımı atmos yada dts passthrouth ettiğimizde işlevsiz kalıyor.

Alıntıları Göster
    sanal sorround o tad vermez o zaman apple tv yerine cihaz bakacak arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Evet Lg SN11RG Arka kolonlar ile beraber geliyor 7.1.4 channel 770W çok güçlü bir sistem geliyor. Bu sene sl10y modeli gelmedi inş. seneye SN11RG modeli gelir.
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: guguk

Evet Lg SN11RG Arka kolonlar ile beraber geliyor 7.1.4 channel 770W çok güçlü bir sistem geliyor. Bu sene sl10y modeli gelmedi inş. seneye SN11RG modeli gelir.

Alıntıları Göster
    ben zannetmiyorum hocam geliceğini
    gelsede yanına yaklaşamayız fiyatının.

gelen sl9y bile kırpılmış yurt dışında sl9yg olarak satılıyor. YG li modelde builtin google assitance var.
    burdakinde yok malesef.
    |
    |
    Lg sl10y'yi piyasaya surmedi bu sene. Demek ki onlarda urun gamini en yuksek 9. Seride tutacak. Yanina hoparlor seti ekledigi bir cihaz muhtemelen yurtdisinda 1.299usd ya da euro olarak satilir. Turkiyede uygun fiyat politikasi uygulamaya calisan lg ya kombinasyonu bozar ya da getirmez. Getirse de 5.000TL'ye kime satabilir asil soru bu.

Saygilarimla.

|
    |

teşekkürler hocam giriş başlangıcı olarak avr sistem alalım diyoruz pahalıya patlıyor göründüğü kadarıyla. sanırım sl8y modelini alacağım yalnız bunların dışında sinema seyrini verebilecek dolby atmos ürün tavsiyeniz varsa onlarıda değerlendirmek isterim kullanmış olduğum tv lg 49uh850v modeli oda ise 25 metre kare aralığında ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifa -- 14 Ocak 2020; 20:25:47 >
    |
    |
    eiskent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DH PSP TOPLULUĞU

PSP Fat Black | v.5.50 GEN-D3 | 8 Gb Memory Stick
  • Yarbay
    2088 Mesaj

Samsung q70 var ama fiyati 3500 civari. 3.1.2 sistem.

|
    |
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.