Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
33.402
Cevap
470
Favori
1.644.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubkubkub

Arkadaslar selam. Onerilerinize ihtiyacim var, bugun karar vermem gerekiyor acilen.

Modeller:
    Lg las950m
    Lg SK5R

arasinda kaldim. Ikisini de ayni fiyata bulabildim su an temiz urunler. Hangisini onerirsiniz sizlere danismak isterim. Simdiden tesekkurler
    merhaba
    bu fiyatları nereden aldınız acaba ? hangi platform
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Surround ses açısından en iyi soundbar hangisidir?
    1. JBL 5.1 saundbaar sadece Dolby digital ve DTS destekker
    2 fidelio B5 saundbar Dr ve DTS destekker
    3 LG sky10y ve spk8 seti DTS x hariç bütün formatları destekler
    4l LG sky9 ve spk8
    Benim kullanarak tecrübe ettiğim cihazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LG sk9y soundbar tv nin altına nasıl bir aparat ile monte edebilirim . duvara yada tv ye bilmiyorum . 65inch q70r
    Soundbar uzunluğu 122 cm

Resimdeki tv Eski . Yenisini duvara monte edilecek soundbar konsolda kalmasın istedim estetik açısından
    SOUNDBAR [ANA KONU]

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Jbl 5.1 çok hoşuma gitmişti, ancak amazon.com'daki sökülüp takılabilen hoparlörlerin bir süre sonra çalışmayı durdurduğu hakkındaki olumsuz yorumları okuyunca vazgeçtim. Dünyanın parasını veriyoruz garantisi bitince ufak hoparlörlerin bataryası falan ölünce ortada kalırız. Aynı şey fidelio içinde geçerli. Diğer 3 ve 4 numaradaki soundbarlara da bakacağım ancak spk8 hoparlör kiti satılmıyor hiçbir yerde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkekc B kullanıcısına yanıt
    Tv'ye montaj uyumlu modeller ile oluyor dile biliyorum. Zaten si,in tv curve, soindbar duz olmaz. Duvara montaj icin kutudan braketleri kullanabilirsiniz. Metaldir.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederim yanıtınız için, fotoğraf şu anki tv bin , sorum 65q70r tv için keza flat ve duvara monte edilecek . Sizden , şu an elimde aparat yok , Nasıl olacak hiç bir fikrim de yok

• quote:

Jbl 5.1 çok hoşuma gitmişti, ancak amazon.com'daki sökülüp takılabilen hoparlörlerin bir süre sonra çalışmayı durdurduğu hakkındaki olumsuz yorumları okuyunca vazgeçtim. Dünyanın parasını veriyoruz garantisi bitince ufak hoparlörlerin bataryası falan ölünce ortada kalırız. Aynı şey fidelio içinde geçerli. Diğer 3 ve 4 numaradaki soundbarlara da bakacağım ancak spk8 hoparlör kiti satılmıyor hiçbir yerde?
    O zaman Sony zf9 saundbarida listenize ekleyin derim bütün ses formatları destekler yanlız ben çok pahalı olduğunu düşünüyorum bildiğimiz Sony politikası

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

O zaman Sony zf9 saundbarida listenize ekleyin derim bütün ses formatları destekler yanlız ben çok pahalı olduğunu düşünüyorum bildiğimiz Sony politikası

Alıntıları Göster
    Evet, sony zf9 u gözüme kestirdim, ancak fiyatından dolayı biraz tereddüt etmiyor değilim. Arka hoparlörleri ile 5600 TL'ye geliyor. Bir soundbar için iyi para ancak alternatifi ne olabilir ki? Paket sistem alayım desem sony bdv-n9200 var, ses kalitesi çok iyi deniyor ancak hem eski hem de 5.1 ses sadece bluray ile verebiliyormuş, bilgisayardan falan film izleme yalan oluyor yani. Avr sistem toplasan bu bütçe düşük kalır, bu fiyata toplayacağın sistemin ses kalitesi zf9 soundbarla aşağı yukarı aynı olur kanaatindeyim.

• quote:

Evet, sony zf9 u gözüme kestirdim, ancak fiyatından dolayı biraz tereddüt etmiyor değilim. Arka hoparlörleri ile 5600 TL'ye geliyor. Bir soundbar için iyi para ancak alternatifi ne olabilir ki? Paket sistem alayım desem sony bdv-n9200 var, ses kalitesi çok iyi deniyor ancak hem eski hem de 5.1 ses sadece bluray ile verebiliyormuş, bilgisayardan falan film izleme yalan oluyor yani. Avr sistem toplasan bu bütçe düşük kalır, bu fiyata toplayacağın sistemin ses kalitesi zf9 soundbarla aşağı yukarı aynı olur kanaatindeyim.

Alıntıları Göster
    sl9y yede bakabilirsiniz hem dts-x hemde dolby atmos desteğine sahip. meridian teknolojisinide kullanıyor.
    sony den daha uygun fiyatlı.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Lg sk10y alabilirsiniz. Surround hoparloru de ekleyebilirseniz daha ucuz bir secenek olarak karsiniza cikar. Atmos ve 7.1.2 ses cikisi ile gayet tatminkar bir seviyede ses alirsiniz.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Arkadaşlar LG sk9y soundbar tv nin altına nasıl bir aparat ile monte edebilirim . duvara yada tv ye bilmiyorum . 65inch q70r
    Soundbar uzunluğu 122 cm

Resimdeki tv Eski . Yenisini duvara monte edilecek soundbar konsolda kalmasın istedim estetik açısından
    https://www.youtube.com/watch?v=DpkfgVwG9EM

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet LG daha uygun fiyat olarak ancak LG nin surround hoparlörleri ülkemizde satılmıyor malesef.
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Lg hoparlörleri satılmıyor hocam ülkemizde malesef, LG leri eledim o yüzden.
  • arkadaşlar bende benq w1700 4k projeksiyon cihazı var bunun arc hdmı girişi yok apple tv 4k playerim var ben lg'nin yeni çıkan sl9y veya sl10y soundbarını almak istiyorum bunu projeksiyon cihazına bağlayınca dolby atmos ses ve 4k hdr olarak seyredebilirmiyim sesi büyük ihtimal aktarır düşüncesindeyim ama görüntü aktarılırmı bilemiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Eyvallah !! Şimdi bu metal aparatları bulup almak kaldı .

• quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Eyvallah !! Şimdi bu metal aparatları bulup almak kaldı .
    Kutusundan vida takımı çıkıyorsa eğer, aparatları çok kolay yaptırabilirsiniz hocam. Ya da Amazon gibi yerlerden alabilirsiniz ama kaç güne gelir bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpino

arkadaşlar bende benq w1700 4k projeksiyon cihazı var bunun arc hdmı girişi yok apple tv 4k playerim var ben lg'nin yeni çıkan sl9y veya sl10y soundbarını almak istiyorum bunu projeksiyon cihazına bağlayınca dolby atmos ses ve 4k hdr olarak seyredebilirmiyim sesi büyük ihtimal aktarır düşüncesindeyim ama görüntü aktarılırmı bilemiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirimi.
    soundbara bağlayacaksın projeksiyona değil aksi taktirde ses alamazsın hdmi arc olmadığından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Satilmiyor evet ama ikinci ele dusuyor bazen ya da yurtdisindan getirilebiliyor.

• sadays S kullanıcısına yanıt
    apple tv 4k yi sondbara bağlayacağım soundbardan projeksiyona bağlayacağım ancak projeksiyonda arc giriş yok normal 2.1 hdmı var dolby atmos ses ve 4k hdr görüntü alabilirmiyim arc girişi olmamasına rağmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Satilmiyor evet ama ikinci ele dusuyor bazen ya da yurtdisindan getirilebiliyor.
    hocam arka kablosuz kitler illah lg olması gerekiyor? herhangi başka marka olamazmı? bende sk9y düşünüyordum fakat stoklarda kalmamış şimdi ise lg sl8y düşünüyorum 49inç tv olduğu için suan 2300 lira civarında acaba acele etmesekmi fiyat olarak daha ne kadar düşebilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlacK SeA StorM 61 -- 13 Ocak 2020; 23:44:34 >
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.