Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33.389
Cevap
470
Favori
1.644.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir konuda desteğe ihtiyacım var.

Sony ht-rt3 , sony ht-rt4 ve Lg sk8 soundbarlar arasından genelde film ve müzik için salonda Tv de kullanmak üzere hangisini tercih etmeliyim. Bu ürünleri denemiş veya kullanmış olan bilgi sahibi arkadaşların değerli yorumlarını bekliyorum.

Teşekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de digiturk var ama arc çalışıyor sorun yok bendeki digiturk 4k cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Bende de digiturk var ama arc çalışıyor sorun yok bendeki digiturk 4k cihazı
    Tv ve soundbar ne marka? Bir de nasıl bağlantılarla bağlı sistemler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaTMaN_07

Zaten digiturk tv'a direkt takılı, soundbar arc ile tv bağlantısı kuruyor. Ama tv aç kapa yapınca arc falan kalmıyor.

Alıntıları Göster
    Tek yapacağıniz Digitürk cihaz değişimi istemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tv ve soundbar ne marka? Bir de nasıl bağlantılarla bağlı sistemler?

Alıntıları Göster
    65ju7500 tv ye lg sk9y soundbar var. Hepsi tv ye bağlı tv den arc ile soundbara bağlanıyor.
  • Merhabalar. Elimde 10 yllık philips LCD tv var. Baktım 3 tane HDMI giriş var fakat arc olarak bişey yazmıyor. LG sk9y almayı düşünüyorum. Bağlantıyı nasıl yapmalıyım? Vestel sba 400 ile denedim. Hdmi dan hem görüntü hem ses alıyorum. Arc kaynağına getirdiğimde sadece ses alabiliyrum. Yardım ederseniz sevinirim

Edit: Xiaomi mi box 4k kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimnotyze1983 -- 16 Kasım 2019; 17:52:51 >
  • Lvntgl kullanıcısına yanıt
    Hocam hoparlorleri hangi siteden almıştınız? Link atabilir misiniz?

• bachsever B kullanıcısına yanıt
    Amazon.de üzerinden Lamos4u isimli satıcıdan aldım
    https://www.amazon.de/LG-SPK8-R%C3%BCcklautsprecher-SK10Y-Schwarz/dp/B07DQ1MKTF/ref=mp_s_a_1_13?keywords=lg+spk8-s&qid=1573934338&sprefix=lg+spk&sr=8-13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lvntgl -- 16 Kasım 2019; 23:1:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam kutu boyutu ne kadardı acaba ? Haftaya Almanyaya gitme durumum var oradan alırsam yanımda taşıyabilirmiyim diye merak ediyorum. Ya da kutuyu bozup içindekileri bavuluma koyabilirmiyim ?
  • Lg sky10y telefonda hangi uygulama ile kontrol ediyoruz arkadaşlar

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Lg wifi Speaker uygulamasıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: DrPowerX

Lg wifi Speaker uygulamasıyla
    Teşekkür ederim

• since kullanıcısına yanıt
    Bana sorduğunuzu varsayasarak cevap veriyorum
    Lg spk8-s kutu ölçüleri
    (W x H x D) mm: 282 x 272 x 226

Kutudan çıkarırsanız bavula rahat sığarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Tek yapacağıniz Digitürk cihaz değişimi istemek

Alıntıları Göster
    Yukarıda bir arkadaş, digiturk kutusu değişimiyle çözülmüyor demiş de boşu boşuna digiturk ile kavgaya girişmeyim, zaten değiştirmek istemiyorlar bu sebebi sununca. Zaten soundbar desteklemiyor makinelerimiz diyor digiturk :S
  • Lg sk9y da optik girişle hdmi-arc girişi arasında fark varmıdır yada ne fark vardır? Hdmi olmadan optikle dolby atmos yada dts sesleri alabilirmiyim ? saygılar...
  • quote:

Yukarıda bir arkadaş, digiturk kutusu değişimiyle çözülmüyor demiş de boşu boşuna digiturk ile kavgaya girişmeyim, zaten değiştirmek istemiyorlar bu sebebi sununca. Zaten soundbar desteklemiyor makinelerimiz diyor digiturk :S

Alıntıları Göster
    Aynı sorunu bende profesyonel avr li 5.1 sistemde yaşadım humax9505 geri alıp yerine humax9503 verdiler ve sorunum çözüldü yinede siz bilirsiniz

• Lvntgl kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ben de bu hoparlörleri almak için kara cuma indirimlerini bekliyorum. Umarım ciddi bir indirim olur.

• kimnotyze1983 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Optik baglantiyla dolby atmos ses alamazsiniz maalesef. Hdmi ile baglanti yapmalisiniz.

• merhabalar,
    Hangi HDMI bağlantının neyi desteklediğini burdan kontrol edebilirsiniz

• since kullanıcısına yanıt
    Ben SPK8'leri Almanya'dan gelen arkadaşıma getirttim. Amazon'dan sipariş verdirdim evine. Kutusunu atarak kendisini bavul içinde getirdi.
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.