Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SOUNDBAR, ARTILARI VE EKSİLERİYLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.749
Cevap
148
Favori
464.302
Tıklama
Giriş
    8207 Mesaj

Tum baglanti noktalarini denedim. Hepsinde ayni sonuc.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DrPowerX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    safast39

Sk9y nin icinde bir ayar var adını hatirlayamadim simdi bir kurcala bulursun o senin sorunu çözebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    wNchstR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4239 Mesaj

Hayırlı olsun umarım gümrük başımızı çok ağrıtmaz verginin %18 olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Lvntgl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba ürünler geldiginde bizi bilgilendirirmisiniz. Fiyatı iyi fakat gümrük işlemleri gözümü korkutuyor .

|
    |
    Bahsedilenler: khaos , Lvntgl

Gümrük çok problem çıkarmazsa 7-8 gün içinde gelir paylaşırım

|
    |
    hatabo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim, sizede hayırlı olsun forumdaş. Avrupa ülkeleri %18, ben bununla sınırlı kalacağını sanmıyorum. Ötv(ürüne bağlı olarak), Damga vergisi ve Sunum vergisi gibi kalemler varmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    khaos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    8207 Mesaj

Tum ayarlari denedim, duzelmedi. Auto Vol. vs.. Servis cagiracagim, bakalim sonuc ne olacak.

|
    |
    DrPowerX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

• Binbaşı
    1967 Mesaj

Cihazi baska bir kaynaktan denediniz mi? Ya da hdmi yerine optik kablo baglandi mi? Bence sorun cihazda degil. Sesi aktaran kaynak ya da kablo problemi olma ihtimali var.

Saygilarimla.

|
    |
    wNchstR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

• Teğmen
    127 Mesaj
    Sizlere danışmak istiyorum LG 651 serisi TV kullanıyorum evde şimdi soundbar almak istiyorum kafamda sk9y ve sk10y modelleri var siz hangisini tavsiye edersiniz? Kronik sorun hata vs var mı modellerde?

Sk9y kullanıyorum tv açılışında soundbarın devreye girmesi bazen 3-4 sn zaman alabiliyor yalnız ben sıkıntı etmediğim için sorun olarak bakmadım.

|
    |
    Başkentli Müdür kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SAMSUNG HW-Q70R ile LG SK10Y arasındayım. Bir yandan da paramı çöpe atmış olma korkusu var. Hali hazırda Denon 2311 amfim ve Yamaha ns51f 5+1 sistemim var, kolonlardan pek memnun değilim, ya uyduları değiştireceğim ya da komple soundbara geçeceğim. Apartmanda olduğumdan sesi çok fazla açamıyorum.

soundbarada geçsende sesi fazla açamayacaksın ikinci el siteleri sk9 sk10larla dolu 2311 güzel bir amfi elindeki hoparlör setini sat iyi bir hoparlör takımı bak elinde geliştirmeye açık sistemin var soundbar aldın diyelim memnun kalmadın neresini yükselteceksin kibu cihazların hepsi sesleri sanal olarak vermeye çalışan cihazlar amfin varsa her zaman öndesin çünkü seçeneklerin sonsuz elindeki amfiye power amfi bile bağlayabiliyorsun pre olarak kullanabilirsin istediğin hoparlörü al tak çalıştır sana kalmış bence paranı soundbara vereceğine hoparlörlerini yukselt
    |
    |
    runelgna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: odesy

soundbarada geçsende sesi fazla açamayacaksın ikinci el siteleri sk9 sk10larla dolu 2311 güzel bir amfi elindeki hoparlör setini sat iyi bir hoparlör takımı bak elinde geliştirmeye açık sistemin var soundbar aldın diyelim memnun kalmadın neresini yükselteceksin kibu cihazların hepsi sesleri sanal olarak vermeye çalışan cihazlar amfin varsa her zaman öndesin çünkü seçeneklerin sonsuz elindeki amfiye power amfi bile bağlayabiliyorsun pre olarak kullanabilirsin istediğin hoparlörü al tak çalıştır sana kalmış bence paranı soundbara vereceğine hoparlörlerini yukselt
    Teşekkürler hocam, Dali düşünüyorum ama karar veremedim. n11 11 Kasımda alacağım bir şeyler, dinlemeden biraz kabağına da karar verebilirim :) Sinema için önerdiğin bir hoparlör var mı? Bütçem 11 Kasım için 3-4k civarı :(

• Binbaşı
    1967 Mesaj

Hoparlorlerin memnun olmadiginiz tarafi nedir? Tiz mi calismiyor, bas kisminda mi alcalamiyor? Hoparlor isinde her zaman kalite maliyet degil. Yani cok pahali bir hoparlor alip begenemeyebilirsiniz tarzi farklidir. Ben pure aqoustics supernova8 oneririm. Fiyati uygundur, basi tizi de cok yerindedir. Sub desteksiz biraz zayiftirlar ama sub kullaniyorsaniz cok da elzem.degil.

Saygilarimla.

|
    |

Orijinalden alıntı: eiskent

Hoparlorlerin memnun olmadiginiz tarafi nedir? Tiz mi calismiyor, bas kisminda mi alcalamiyor? Hoparlor isinde her zaman kalite maliyet degil. Yani cok pahali bir hoparlor alip begenemeyebilirsiniz tarzi farklidir. Ben pure aqoustics supernova8 oneririm. Fiyati uygundur, basi tizi de cok yerindedir. Sub desteksiz biraz zayiftirlar ama sub kullaniyorsaniz cok da elzem.degil.

Saygilarimla.
    Cevabınız için teşekkür ederim. Kısık seste tok değil, 5 sene önce bir abimin evine gitmiştim, hoparlörleri kendi imal etmişti (Bildiğiniz arabadan sökülen hoparlörler vardı :) ) VCD'de film açtı, benimkinden çok daha iyiydi :) Kısık seste tok değil derken, yüksek seste de pek bir numarası yok aslında. Pure aqoustics supernova8'i görmüştüm, beğenmeyen çok fazla kişi var hocam.
    |
    |

• Yarbay
    4239 Mesaj
    Samsung q70 serisi dolby atmos desteği var mı bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum?

|
    |

dali zensor heco victa serisinden alabilirsin ben önlerde heco 302-102 kullanıyorum sinemada çok basarılı zaten hecolar dalide alsan hecoda alsan memnun kalırsın daliler biraz daha pahalı hecoya göre
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: odesy

dali zensor heco victa serisinden alabilirsin ben önlerde heco 302-102 kullanıyorum sinemada çok basarılı zaten hecolar dalide alsan hecoda alsan memnun kalırsın daliler biraz daha pahalı hecoya göre
    Teşekkürler hocam, yarın görebilirsem bir daliye bakacağım. Spektor serisiyle Zensor serisinin farkını biliyor musun hocam? İkisinin de fiyatları yakın gibi.

aralarında ne gibi farklar var bilmiyorum ama yabancı sitelerde spektor için olumlu yorumlar var bi bak istersen dinleyipte alma imkanın varsa zaten karar verirsin
    |
    |
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.