Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BILGILI , Dousk Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.394
Cevap
470
Favori
1.644.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar. wam1500 leri iade ettim. Swa 8500 bulmaya çalışacağım bulamazsam fidelio b5 e5 yada jbl 5.1 düşünüyorum. Fidelio b5 bi tane uygun fiyatlı var 3400 tl ama daha önce phlipsden ağzım yandığı için korkuyorum. Garanti bitince sorun olduğunda yedek parçası servis ücreti çook pahalı o yüzden çekiniyorum
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    fiyatlarına göz attım çok pahalı değilmi jbl 5.1 ler bu fiyatlara çok daha mantıklı değilmi ? neden bunu tercih ettiniz? yargılama değil fikir açısından soruyorum
  • nrcnft N kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben alalı baya oldu cihazı. Şuan fiyatlar benim aldığımın tam 2 katı.

H.Burada indirimi ile çok uyguna almış, aldığım üründe sorun olunca değişimi vs. baya bir macera yaşamıştım. Detayları da bu konu içinde ayrıntılı şekilde paylaştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba.

Sony XD8505 tv için ses sistemi bakıyorum. Bütçe 1.500 tl civarı, soundbar istemiyorum çünkü film çok izleyen biri olarak surround almak istiyorum.

dav-dz860W olan ikinci el ve 500 tl ye alınacak https://www.istanbulbilisim.com/dav-dz860w-5-1-sony-ev-sinema-sistemi-fiyati-6357.html

yada sıfır olarak aşağıdaki ürün alınacak https://www.hepsiburada.com/sony-ht-rt3-kablosuz-soundbar-pm-HB000001ZZ8F?wt_gl=cpc.6807.dsa.elk.ev-elektronigi-nontv-ev-sinema-hoparlorleri&gclid=EAIaIQobChMI0YjX9tmM5QIVQeaaCh2sBA85EAAYASAAEgLiqvD_BwE

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. yada bu fiyat aralığında 5+1 başka önereceğiniz bir sistem var mı ? Aslında Denon SYS 5.1 teather kolon 900 tl ye alıp, yanına sony ikinci el 400 tl ye amfi alıp sistem kuracaktım ancak eşim amfiyi koyacak yer yok dedi :)

Benim için temiz ses ve kuvvetli bass önemli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsylcn86 -- 8 Ekim 2019; 16:28:7 >

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Yine de jbl5.1 den daha iyi değil mi htzf9 rearlarıyla birlikte. Jbl5.1de hdrpass-through yok, dolby true hd, dts x yok..

• Beyazhu B kullanıcısına yanıt
    Ben ürünü aldığım zaman henüz satışı yoktu yeni çıkmıştı. Ayrıca desteklediği sesten ziyade, muadili ürünler vardı zaten. Ben kendime uygun olan, severek kullandığım bir ürünü aldım. Arka uyduların kablosuz olması benim ilk önceliğimdi.

• Güncel
    JBL Bar 5.1 garantili ve full kutu içeriği olan cihazım satılık. Ilgilenen forum arkadaşlarımın bilgisine.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba
    Eşim kablosuz sistem istediği için LG SK9Y 5.1.2 ch 500W Dolby Atmos Soundbar bu ürüne karar verdım. Ancak benım tv dolby atmos desteklemıyor ve tv den sureklı netflıx ızlıyorum. Sımdı ben surround etkisini alamayacak mıyız ?

Bu benım ıcın çok onemli konu yardımlarınızı rica ediyorum. İkinci seçenek JBL in 5+1 sistemi var ancak fiyatı 5.000 tl civarı ve beni çok çok aşıyor.

SK9Y yi alınca ileride arkaya SPK8-S kiti almayı düşünüyorum.

Birde SK9Y de baslar nasıl acaba iyi mı :)

SK9Y mi mantıklı yoksa Sony Ht-Rt3 ( Sony de baslardan çok şikayet eden var )

Lütfen yardım edin kafam bulandı artık :)
  • Selamlar, yatak odama soundbar bakıyorum en uygunundan, salonda zaten 7.1 sinema sistemim var bu sebepten masrafsız birşey bakıyorum, yatak odama da 50" tv koydum ama tv nin sesi çok cılız en azından sesi biraz düzeltip surround yapabilecek uygun fiyatlı birşey istiyorum. Playstation dan netflix izliyorum optic üstünden bağlıyacağım. subwoofer istemiyorum altım üstüm yatak odası. Piyasadaki en uygun fiyatlı ama sesi kaliteli ürün hangisidir?

• ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt
    Netflix 5.1 kayitli icerik izlerken soundbarin 5.1 fiziksel hoparlorunden hatta.2 bas ustu hoparlorunden ses alacaksiniz ancak barin ustundeki hoparlorler tabi ki gercek saran bir surround etkisi vermeyecek. Tv'nizde atmos destegi yoksa atmos sesi alamayacaksiniz. Sk9y iyidir ama cikabiliyorsaniz sk10y ve muhakkak arka hoparlor kiti.

Saygilarimla.

• Devian kullanıcısına yanıt
    Samsung ms serisi cihazlara bakin ama piyasada cok azaldilar.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    O zaman Atmos destekli android player alsam ve ses sistemini buna bağlasam netflix den o zaman atmos sesi alabileceğim galiba. SK10Y bütçemi aşıyor, SK9Y alıp Türkiye ye uygun fiyatlı gelirse inşallah arka kit almak istiyorum :) Yada İndirimli Cuma oluyor ya onu bekleyip SK10Y de alabilirim fiyatı bütçeme uygun olursa.

Peki size sormak istediğim, SK9Y gibi başka markanın böyle bir ürünü var mı ? Şimdilik Soundbar alıp, sonra dan arkaya kablosuz 2 hoporlör eklenin bir model. Lg ses ve Bass konusunda kullanana gayet iyi yorumlar yapmış ancak aynı kaliteyi daha uyguna veren bir marka varsa neden olmasın :)

JBL 5+1 baktım ama ateş pahası :)
  • shagg S kullanıcısına yanıt
    fiyat nedir?

Ankaradaki 4100 olan cihaz sanırım :) doğrumu
  • Arkadaşlar elimde olmadığından deneyemiyorum. Saundbara blutut ile 5.1 kulaklık bağlanıp kulaklıktan ses almak mümkünmüdür?
  • ynsylcn86 Y kullanıcısına yanıt
    https://www.istanbulbilisim.com/sony-bdv-n9100-4k-ve-3d-bluray-ev-sinema-sistemi-fiyati-64654.html

şu ürünü hiç araştırma fırsatınız oldumu ? Bende dvd blurey filan izlemiyorum sadece netflix izliyorum ve amacım surraund ses almak. Bende kablosuz bir şeyler arıyorum
    Doğrudur.
    Ciddi iseniz görüşebiliriz.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İkinc el sony e ait bunun gibi bir ses sistemi buldum, gittim baktım ve hem bana kaba geldi, hemde istediğim bass sesleri çok alamadım.

Ayrıca arkadaki kolonlar, ünite ile arasında kablo yok ancak, güç alması için prize bağlanması gerekiyor ve benim priz biraz uzak mesafede olduğu için, uzunca bir 3lü priz çekmem gerekeceği için vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsylcn86

İkinc el sony e ait bunun gibi bir ses sistemi buldum, gittim baktım ve hem bana kaba geldi, hemde istediğim bass sesleri çok alamadım.

Ayrıca arkadaki kolonlar, ünite ile arasında kablo yok ancak, güç alması için prize bağlanması gerekiyor ve benim priz biraz uzak mesafede olduğu için, uzunca bir 3lü priz çekmem gerekeceği için vazgeçtim.
    herkesde aynı dert var... o zaman kablosuz 5.1 ler fidelio b5 yada jbl 5.1 tek seçenek kalıyor onlarda ateş pahası o paralara değermi oda mesele... birde bataryalı olunca 2 yıl sonra sarz sorunu oldu diyelim ne olacak?? oda ayrı bir muamma.

Bende mevcut saundbara blutut 5.1 bir kulaklık alıp kullanma planlarım var en son ama bu mümkünmü bilmiyorum
  • shagg S kullanıcısına yanıt
    Araştırdım gördüm ankarada çok yok satılık ama fiyatlar çok bana göre çok yani
    Ben son kararımı LG SK9Y den yana kullanacağım gibi. Cuma indiriminde şöyle 1600 tl lere düşerse çok iyi olur ( Hepsiburada da şuan 2.099 tl ) , İleri de arka kit de aldık mı tamam ama arka kitin alıcısı için priz lazım gene :) Onu da en kısa yoldan bir çözüm bulacağım. Şuan en uygun ve en makul bu duruyor :)
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.