Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.361
Cevap
472
Favori
1.642.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam bu ürünü alıyorum o zaman , yeni modelinin kısa zamanda çıkacağını da varsayarak . Umarım pişman olmam

• brkekc B kullanıcısına yanıt
    mediamarktten 3040 tl ye aldim haberin olsun..indirim yapiyolar etiket fiyatindan..
    yeni modellerin en ust makinesi 4000-45000 un altinda olmaz emin ol.
    Peki , rear hopörler almak gerekli mi yoksa bu şekilde de olur mu ? Çünkü uyumlu olanı yurtdışı 200$ . Galiba internet üzerinden alacam çünkü mağazalarda stok yok .

• Sony tv ile dolby sesi soundbara iletebilen var mı arkadaşlar ? Samsung tv var onda dts neo ve dd seçebiliyorum ancak sony de tv kanalı dolby aktarımı dışında online ve indirilmiş dosyalarda tüm sesler pcm aktarılıyor hem arc dan hem optikten bu durumu aşabilen var mı ?

bazi kaynaklarda lg sk10y 1200mm yani 120 cm bazi yerlerde de 1446 mm 146cm diyor , benim max konsol boyutu 120 cm size zahmet kactir bunun boyutu tam olarak olcme sansiniz varmi ?
  • brkekc B kullanıcısına yanıt
    144 cm
  • TV'imde bluetooth yok.
    Soundbar'ı TV'ye kabloyla bağlayıp, soundbar'ın bluetooth'dan bluetooth kulaklıkla sesi alabilir miyim?
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Alamazsınız. Soundbar alıcı görevi görür. Ses kaynağı değildir.

Saygılarımla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, saygılar.
  • Bugun jbl bar studio aldim. Aklinda soru olan var ise yardimci olabilirim

• iyi akşamlar samsung hw ms651 sound bar kullanıyorum. Kendi sitesinde SWA-9000S kullanabileceğini gördüm ancak satışını bulamadım. Bu sisteme ekleyebileceğim kablosuz ve ya kablolu çözümler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aallii06 -- 17 Şubat 2019; 22:36:33 >
  • Bluetooth kulaklıkla sesi alabiliriniz. Bu biraz, kullandığınız soundbara ve tv'ye bağlıdır.

Misal benim kullandığım soundbarın menusünde, detaylı Bluetooth ayarları var. Bluetooth'un alıcı mı yoksa verici mi olacağını belirleyebiliyorsunuz. Alıcı olarak Bluetooth'la soundbara ses iletiyorsunuz, verici olarak da misal bluetooth kulaklıkla Tv' yayınındaki sesleri dinleyebilirsiniz. (deneyimledim)

SOUNDBAR [ANA KONU] SOUNDBAR [ANA KONU] SOUNDBAR [ANA KONU]

Bu nasıl oluyor derseniz mantığı şudur:

Tv'nizde "HDMI ARC" girişi varsa, tek bir HDMI ARC portu üzerinden soundbara hem ses gönderimi yapılabilir, hemde soundbardan gelen ses ve görüntü TV'ye iletebilinir. Bazı modellerde, soundbar üzerinde input girişleri vardır. Bu yüzden soundbar sadece ses çalan bir aygıt değil, aynı zamanda Tv'ye ses ve görüntü ileten bir aygıt olarakda çalışabiliyor. Bu tarz ürünlerde, cihaz kapalı dahi olsa. input girişine baglı diğer cihazların görüntü ve sesini TV'ye iletebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 18 Şubat 2019; 12:0:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

Bluetooth kulaklıkla sesi alabiliriniz. Bu biraz, kullandığınız soundbara ve tv'ye bağlıdır.

Misal benim kullandığım soundbarın menusünde, detaylı Bluetooth ayarları var. Bluetooth'un alıcı mı yoksa verici mi olacağını belirleyebiliyorsunuz. Alıcı olarak Bluetooth'la soundbara ses iletiyorsunuz, verici olarak da misal bluetooth kulaklıkla Tv' yayınındaki sesleri dinleyebilirsiniz. (deneyimledim)

Bu nasıl oluyor derseniz mantığı şudur:

Tv'nizde "HDMI ARC" girişi varsa, tek bir HDMI ARC portu üzerinden soundbara hem ses gönderimi yapılabilir, hemde soundbardan gelen ses ve görüntü TV'ye iletebilinir. Bazı modellerde, soundbar üzerinde input girişleri vardır. Bu yüzden soundbar sadece ses çalan bir aygıt değil, aynı zamanda Tv'ye ses ve görüntü ileten bir aygıt olarakda çalışabiliyor. Bu tarz ürünlerde, cihaz kapalı dahi olsa. input girişine baglı diğer cihazların görüntü ve sesini TV'ye iletebilir.
    Paylaşımlarınızı dikkatle takip ediyoruz...Saygılar

• Merhaba,
    Evde, öncelikle kaliteli müzik dinleme amaçlı, 30 m2 lik bir salonda kullanmak için soundbar tavsiyesi rica ediyorum. (belki üstadlar, soundbar ile çok iyi seviyede müzik zor diyebilir, olabildiğince iyi olsun diyebiliriz)
    Bütçe max 3000TL olacak.
    Yardımlarınızı rica ederim.
  • erenscadillac kullanıcısına yanıt
    Lg sk10y..

Kullanıyorum ve bu kadar iyi sesvereceğini düşünmezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: erenscadillac

Merhaba,
    Evde, öncelikle kaliteli müzik dinleme amaçlı, 30 m2 lik bir salonda kullanmak için soundbar tavsiyesi rica ediyorum. (belki üstadlar, soundbar ile çok iyi seviyede müzik zor diyebilir, olabildiğince iyi olsun diyebiliriz)
    Bütçe max 3000TL olacak.
    Yardımlarınızı rica ederim.
    Jbl bar studio 2.1 yada 3.1 bakabilirsiniz

• erenscadillac kullanıcısına yanıt
    soundbar ile kaliteli müzik zor değil imkansız o paraya yazık olur almanı tavsiye etmem
  • Arkadaşlar bi sorum olacak. Şimdi ben bir tv aldım ve bu tvyi dolby atmos destekli bir soundbar'a bağladım.

TV'de atmos yok ama soundbarda var. Netflik veya filmlerde atmos ses alabilir miyim?

Örneğin Samsung bir tv var LG SK10Y bağladım atmos ses çözülür mü?
  • Daha önce yazdım ancak cevap alamadım samsung hw ms651 sound bar kullanıyorum. Kendi sitesinde SWA-9000S kullanabileceğini gördüm ancak satışını bulamadım. Bu sisteme ekleyebileceğim kablosuz ve ya kablolu çözüm önerisinde bulunabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.