Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
33.405
Cevap
470
Favori
1.644.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, LG nisan mayıs ayı gibi yeni modelleri olan SL8Y, SL9Y ve SL10Y yi getiriyor diye biliyorum. DTS:X ve dolby atmos destekli aynı zamanda dahili google assistant olacak modellerde. Ne dersiniz. Az kalmışken beklemeye değir mi?
  • cedenver C kullanıcısına yanıt
    Su an ki modeller de dts x olmamasi buyuk eksiklik bende o yuzden tereddute dusup almadim
  • Sahsen dts modlarini cok fazla onemsemedigimden ben bekleyemiyorum cihaz alirken. Evet her modu, her formati desteklemesi guzel ama onemli olan cihazin ses karakterinin geldigi nokta. Samsung hw j7501 atmos da, dtx'in turevlerini de desteklemiyordu ama verdigi ses kalitesi ile gerek de yok detirtiyordu. Sk10y cihaz olarak boyle bir cihaz. Su haliyle destekledikleri kafi dedirtecek kadar basarili. Ikinci on3mli konu, soundbarlarin destekledikleri format arttikca siniflari da lukslesiyor. Fiyatta buna paralel belirleniyor. Sk10y avrupada pahali bir model addediliyor. Buna karsin bir dts x bile desteklemiyor ne bu havalar babinda elestiriler de aliyor. Muhtemelen cok fazla bir fiyat artisini goze alamayacaktir lg ama bizdeki kur marji gozardi edilerek olfukca ucuz satilan sk9 ve 10 modellerinden daha yuksek fiyat etiketi nasil karsilik bulur? Hepberaber gorecegiz.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Su an ki modeller de dts x olmamasi buyuk eksiklik bende o yuzden tereddute dusup almadim
    SL10Y sizin istediğini gibi ama 2019 da çıkacakhttps://www.lg.com/us/home-audio/lg-SL10YG-sound-bar

• Arkadaşlar uygun fiyatlı bir öneriniz var mı? Çok beklentim yok sadece TV sesinden daha iyi olsun yeter

• Ben de aşırken dts x yok diye kızmıştım ama şuana kadar 8 10 fikm çıkmış.atmos ise 100 film

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar TV için Logitech z906 yada LG sk5R hangisi daha iyi olur . Aslında z5500 daha iyi olur ama temizliği bulmak hayal gibi artik

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size 5500 le ilgili pm attım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Bende bu ürünü arıyorum hocam. Neden satıyorsunuz ayrıca film ve müzik deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Bahsettiğiniz ürün JBL BAR 5.1 sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylan

Bende bu ürünü arıyorum hocam. Neden satıyorsunuz ayrıca film ve müzik deneyimlerinizi aktarır mısınız?

Bahsettiğiniz ürün JBL BAR 5.1 sanırım.
    Elimde cihaz fazlağından satıyorum hocam başka amacım yok şimdiye kadar
    Lg 3530
    Samsung hm 550
    Lg las 950
    Sony ht nt 5
    Lg sky9 ve spk8 kullandım ve kullanıyorum inanın şimdiye kadar kullandığım cihazlardan çok farklı özellikle bas ve surrond başarısı mükemmel profosyonel 5.1 sistemden hiç farkı yok artısı bile var kablo karmaşası ve sub başarısı çok. Çok iyi tek eksiği dolbyatmos ve dts x desteklememesi

• Mediamarkttan az önce sk10y aldım.. birkaç saate kuracağım umarım pişman olmam.. o kadar araştırdım bu fiyata daha iyisi yoktu..

3040 tl ye aldım.. özel indirim istedim yaptılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • 3000 TL ses sistemi için çok fazla bence

• LG SK9Y den memnun olan var mı? Yeni aldım ve boyutları çok büyük geldi tv ünitesine, satıp JBL 2.1 mi alsam diye düşünüyorum,

JBL 2.1 kullanan var mı arkadaşlar?
  • sk10y ilk izlenimlerim harika..mediamarkt vs yerlerde ki sesten cok daha guzel oluyor ev ortaminda..
    sesin geldigi source su anda digiturk filan..ancak youtube dan actigim videolarda bile boyleyse apple tv 4k geldiginde nasil olur kimbilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

3000 TL ses sistemi için çok fazla bence
    neye gore fazla kime gore fazla?
    asgari maasliya gore fazlayken ayda 120 bin tl kazanana gore de fazla mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

neye gore fazla kime gore fazla?
    asgari maasliya gore fazlayken ayda 120 bin tl kazanana gore de fazla mi ?

Alıntıları Göster
    Bu ses sistemi ne göre fazla

• Shafter kullanıcısına yanıt
    hocam sk9y aldım ben de , boyutları çok büyük lg nin yahu... ama sk10y nin sesini tahmin edebiliyorum , hayırlı olsun
  • BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    Benim salonda kötü durmadı sanırım. Zamanında 4 metrelik tv ünitesi tasarlayıp yaptırmıştım

• Subwoofer yerde olursa daha doğru ses alırsınız. Hayırlı olsun sk10y. Şuanda fiyat performans oranı en iyi cihazlardan biri. Standart moda kulağınız alıştırın. Bir süre sonra en güzel mod olarak göreceksiniz.

Saygılarımla.

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.