Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kimnotyze1983 , oly1786 , BILGILI Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
33.408
Cevap
470
Favori
1.644.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #33
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burası ilan konusu değil ama sk8 getirmeyerek bizi farklı alternatiflere yönlendiren LG konusunda kendimce verdiğim son şans sona erdi. 2 aylık sk9y'yi almak isteyen olursa Antalya'da elden uygun fiyata vereceğim. Kargo ile almak isteyene gönderilmesi zor ürün. Tanımadığım kişiye ben ürünü gönderemem, o da bana parasını gonderemez ürün olmadan o yüzden elden satılmalı. Üst bölümünde dün kutusuna kaldırırken oda parfümünün akması sonucu oluşmuş yuvarlak hareyi silmeye çalışırken boyası biraz zedelendi. Çok önemli bir kusur değil ama yazmak istedim. Eğer ki spk8'ler gelirse onları da uygun fiyat ile verip LG davası kapanacak benim için. İsteyenler özelden irtibat kurarlar ise burayı meşgul etmeyelim.

Saygılarımla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal-mania

selam arkadaşlar

dolby atmos destekli 2 soundbar arasında kaldım

LG sj9
    sony ht xf9000
    aslında sony düşünüyorum fakat 2.1 kanal olması nekadar performanslı olur diye düşündürüyor beni
    lg nin de kaba gorunusu hosuma gitmiyor kullanan veya deneyimleyen arkadaşlar deneyimlerini aktarırsa sevinirim

teşekkür ederim.
    arkadaşlar yardımcı olacak var mı acaba
  • metal-mania kullanıcısına yanıt
    10 sayfa geriden olursanız SK9Y ile.ilgili bir çok yorum mevcut. Sj9 bir eski modeli. Yine zf9000 ile ilgili donanimhaberde konu var. Detaylı yorum vardı orada.

Saygılarımla.

• Merhaba Arkadaşlar

Ben de uzun araştırmalar sonucu LG SK9Y ürününü aldım.Gayet memnunum.25-30 m2 bir salon için gayet yeterli. Tek sorun iki adet arka hopörlör olan ve türkiye'de satışı olmayan spk8-s ürünü lazım. Satmak isteyen arkadaşlar var ise bana ulaşırsa mutlu olurum.Değerinde alabilirim. instagram: alidulger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dursunalidulger -- 3 Ocak 2019; 15:42:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spk8-s hoperlörü bulamıyorum çıldırıcam. Yokmu yardım edicek biri.
  • SLaYeR kullanıcısına yanıt
    Aynı dertten ben de müzdaribim. :) keşke satan biri olsa da alsak
  • dursunalidulger D kullanıcısına yanıt
    sk5r alıp onun arkalarını bağlıyabiliyomuyuz acaba? nerden bağlanıyo? Yada başka bir çözümü yokmu? spk8-s bulamıycaz sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursunalidulger

Kimseninki gelmediki satan olsun

• guguk kullanıcısına yanıt
    Başka bir yolu yokmu almanın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: dursunalidulger

Kimseninki gelmediki satan olsun

Alıntıları Göster
    yurt dışındaki arkadaşlardan rica etmeye başladım gelirken getirin diye. çözmek lazım o kadar para verdik sk9y'ye.

Bende öyle yapmayı düşündüm fakat genelde stoklarında yok siparişle geliyor. Şu anda LG sk5r alıp arka hoparlörleri sk10y ye olursa hem ekstra bir soundbar olucak elimizde hemde ucuza gelicek. Deniyen olsa da bizimle paylaşsa.
  • SLaYeR kullanıcısına yanıt
    Denendi oluyor. Ancak tabi kit arasında kalite farkı var da demişti arkadaşlar. Surround kalitesi çok ön planda mıdır? Eğer elde en iyi imkan buysa razı olmaktan başka şans yok. Amerika'dan istediğimiz ürün 3 aydır gelemiyor. Sanırım daha büyük bir soru ile karşı karşıyayız. Şu anda 7.1.2(Dolby atmos) seçenekli soundbar piyasada LG artı skr5y hoparlorleri. Aynı kombinasyonları bose 13.500tl. Samsung da n serisi ile kablosuz özellikteki Wam hoparlör uyumunu bırakmış. O da LG benzeri wifi aracıya kablo ile bağlanan surround hoparlörleri destekliyor.

Yani dünyada soundbar geliştikçe doğal olarak USD veya EUR üzerinden fiyatlari artıyor. Bu artışlar Türkiye'deki fiyatları çok etkilediğinden bu sefer alt seri cihazlara mahkum olmaya başladık. Samsung n950 serisini getirse üstüne cihaz olmayacaktır ama genelde yurtdışı USD fiyatı x1.5 ile ülkemizde soundbar satan Samsung Türkiye bu cihazı muhtemelen Avrupa'nın 1/3 fiyatına ülkemizde satmak istemediğinden getirmiyor.

MS sound plus serisi subwooferdan modeller sayılı geldi sanırım. Ms751 alabildigim için kendimi şanslı hissediyorum. Şu anda ms650 hariç bulunmuyor. Avrupa'ya göre uygun fiyatla bir ara 990TL'ye satılan ms651 ise şu an 1350Tl'ye yükselmiş durumda.

Sonuç olarak atmos destekleyen ve fiyatı da dikkate alındığında en iyi cihaz LG SK9Y. Arka hoparlörleri Amerika'dan istemesem LG sk5r ile çoktan tamamlamış olurdum ama acelemizin kurbanı olduk. Bu arada şöyle bir şey var. Sk5r'de tek espri wifi bağlantısı yapan aparat. Eğer aldığınız hoparlörleri begenmiyorsaniz aparata uygun empedansli başka hoparlörleri kablo ile bağlandığınızda muhtemelen çalışacaktır.

Saygılarımla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler açıklama için. Direk gidip sk5r alıyorum o zaman. Ekstra soundbarı da bilgisayara takarım artık.
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    mediamarkta ben bunu da denedim logitech z906 arka hoparlörü taktım denedim

youtube yayınından mıdır nedir lg sk5r arka hoparlör ile aralrında % 15 fark görebildim

yayın kaynaklıdır muhtemelen
  • SPK8 Amazon.com'da uzun zamandır yoktu. Dün geldiğine dair mail attılar.

https://www.amazon.com/gp/product/B07BLXK7TY?pf_rd_p=1581d9f4-062f-453c-b69e-0f3e00ba2652&pf_rd_r=JBA0MHJ574XTFECR1FAE

3. parti sitelerle, gümrükle vs. uğraşmak istemeyenlerin bilgisine. Kargo ve gümrük dahil 250 USD tutuyor.
  • 250 usd çok fazla geldi bana. Sk5r teknosa da 1200 tl. Arka hoparlör ler hiç sıkıntısız çalışıyo. Gidip tekrar baktım bugün. Hem arka ları sk10y ye bağlarım hemde ekstra soundbarım olur. Pc ye falan kurulur. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirable

SPK8 Amazon.com'da uzun zamandır yoktu. Dün geldiğine dair mail attılar.

https://www.amazon.com/gp/product/B07BLXK7TY?pf_rd_p=1581d9f4-062f-453c-b69e-0f3e00ba2652&pf_rd_r=JBA0MHJ574XTFECR1FAE

3. parti sitelerle, gümrükle vs. uğraşmak istemeyenlerin bilgisine. Kargo ve gümrük dahil 250 USD tutuyor.
    Türkiye'den sipariş versek gelir mi ki? Amazon.com.tr 'de olsa eyvallah da. yine yurt dışı muhabbeti oluşuyor.

Hocam gelir. Amazon’dan alınan üründe kargo veya gümrük sıkıntıları olmaz herşeyi amazon kendisi halleder. Forumda oldukça detaylı bir konusu mevcut amazon’dan alışveriş ile ilgili. Ona da bakabilirsiniz.

Spk8 kalmamış o ayrı bu arada :)

• Herkese iyi forumlar fikir ve önerilerinizi almak için burdayım.
    Henüz yeni tv aldım (LG 49UK7550pla) sıra ses sisteminde
    Sony HTSF 150
    Lg SK-1
    Lg SJ-3 Extra woofer olduğu için daha çok beğeniyorum ama bu soundbar konusunda çok bilgi sahibi değilim. Kullanımı nasıl örneğin film izlerken sesleri tane tane duyabilirmiyiz
    Kullanım alanım yaklaşık 20-25mt kare bir oda ve haftada bir kaç film izlerken kullanacağım çok hoşnut olursam günlük kullanımdada kullanacağım bir sistem istiyorum. Fikir ve düşünceleriniz neler. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben sk5r aldım arka hoparlörleri sk10y ye bağladım. Sk5r nin soundbar ve woofer ı satarım hiç kullanmadan diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.