Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
33.361
Cevap
472
Favori
1.642.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun. 3530 dan daha ucuz, acaba ne farkı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Hayırlı olsun. 3530 dan daha ucuz, acaba ne farkı var ?

merhaba ,

ikiside aynı cihaz fiyat farkı olmaması gerekiyor. sadece enk farklı olduğu için renk kodları nedeniyle kodları farklı

http://www.lg.com/tr/compare/compare.lg?category=/tr/ev-sinema-sistemi

inceleyebilirsiniz. ben gri renk daha iyi durduğu için tercih ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Bass seslerden hoslaniyorsaniz deneme yanilma ile bulabilirsiniz. Oda akustigine gore bazen olmiyacak yerlerden inanilmaz sesler alinabiliyor.

teşekkürler acaba kullanan arkadaşlar bası kaçta kullanıyor acaba :) birde en iyi sesi hangi ekolayzır ayarını kullanıyor
  • Teşekkürler.Fark derken farklı mağaza fiyatlar falan demek istedim.O da doğal zaten.
    Bir düşmedi şu model 350-400 civarına.Halen alamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Teşekkürler.Fark derken farklı mağaza fiyatlar falan demek istedim.O da doğal zaten.
    Bir düşmedi şu model 350-400 civarına.Halen alamadık

o kadar düşeceğini sanmıyorum :) şuan güvenilir mağazalarda 599 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Arkadaşlar önümde iki seçenek var bunlardan biri lg 4530 ikinci yamaha yas 101 ikisinide aynı paraya alabiliyorum sizce hangisini almalıyım

Lg3530 kullanıcısı olarak ayrı bir subwooferı olmaması ve markadan ötürü yamahayı tercih ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Arkadaşlar önümde iki seçenek var bunlardan biri lg 4530 ikinci yamaha yas 101 ikisinide aynı paraya alabiliyorum sizce hangisini almalıyım

Lg3530 kullanıcısı olarak ayrı bir subwooferı olmaması ve markadan ötürü yamahayı tercih ederdim.

teşekkürler hocam lg4530 yurdışı formlrdan hep 5 yıldız almış yas101 de markasından dolayı tutuluyor ve hiç dereceye bile girmemiş
  • merhaba ,
    duvara nasıl monte ettiniz? içinden çıkan kılavuz kağıdını kullanan oldu mu acaba ?
  • bu şekilde değerlendirmek ne kadar doğrudur b,lemeyeceğim ama samsung f450 için konuşuyorum. subwoofer ı fişten çektiğimde speaker dan gelen ses tv den gelen sesten daha kötü. hatta berbat. subwoofer olmasa tam bir hayal kırıklığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClinicalSC

bu şekilde değerlendirmek ne kadar doğrudur b,lemeyeceğim ama samsung f450 için konuşuyorum. subwoofer ı fişten çektiğimde speaker dan gelen ses tv den gelen sesten daha kötü. hatta berbat. subwoofer olmasa tam bir hayal kırıklığı

Merhabalar,

Soundbardan bassı çıkarırsan tabi ince ve tiz kötü ses çıkar, bunun sebebi saoundbar 'ın sadece bassıs sesi iletmesi, bas sesinide basın iletmesi. Ancak böyle ayrıntılı ses elde edersin,
    TV deki hoparlörden hem tiz hem bas hem ortases çıkıyor, bu yüzden de sana normal yeterli ses geliyor.

Ses sistemleri o zaman nie ayrı ayrı, center aytı bass ayrı, tiz ayrı. Neden ayrı sence ? sadece birini çalıştır dinle bakalım güzel ses çıkıyormu ?

Bu herşey için geçerli,
    Eğer bir şey her şeyi yaparsa çok kalite bekleme,
    Herşeyin ayrı ayrı bir şeyi yapması sonucu kalite ortaya çıkar,

Örnek: Bir insan bi iş yerinde her işi yapsa ne kadar verimli olabilir. Türk mantığı böyle çalışıyoruz ve kalitemiz ortada.

Bu hayatta herşey için geçerli,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueall -- 17 Ocak 2014; 16:23:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: skull67

merhaba ,
    duvara nasıl monte ettiniz? içinden çıkan kılavuz kağıdını kullanan oldu mu acaba ?

Ölçerek, biçerek ve duvara monte aparatını monte edeceğimiz yere ortalayarak monte ettim. Birde denge sıvısı ile ölçerek orantılı yaptım.
  • Bende forumdan bi arkadaşla anlaştım 2. el olarak alacağım, sadece 2 gün önce canlı dinleyip varlığından haberdar olduğum soundbar mantığını tecrübelemiş olacağız, creative T3130 bağlı tv'ye şuan ciddi oranda fark yaratacaktır, alma amacım da tv hoparlörünü temelli silmek seyyar ürünlerle değilde böyle kalıcı bi ürünle.

oda 16m2

Hafta içi alırsam bi aksilik olmaz ise resimlerini ve yorumumu da eklerim.
  • blueall B kullanıcısına yanıt
    hocam bilmediğimden dolayı sadece gözlemimi yazdım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim biraz kızdırmışım seni galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClinicalSC

hocam bilmediğimden dolayı sadece gözlemimi yazdım bilgilendirdiğin için teşekkür ederim biraz kızdırmışım seni galiba :)

Kardeşim selam,

Estahfurullah ne kızması :) yanlış düşündüğün için düzeltmek istedim, kızma yok yahu :)
  • Arkadaslar ben de samsung hw-f450 aldim. Benim anlamadigim, optik kablo kutudan cikmadi be kullanma kilavuzuna baktigimda da muhteviyatta olmadigini gordum. Saka gibi degil mi? Alirken de uyarmadilar almak ister misiniz kablo diye? Yanlis bildigim bisey mi var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Şimdi kurulumunu yaptım, ses geliyor açma şansım olmadı yarın bakacağımda , TV kumandasındaki ses ayarları by-pass oldu, etki etmiyor , yani;

Uydu >hdmi>tv>optic kablo>lg soundbar kurulumum var
    ses ayarını sadece uydudan yapabiliyorum normal dimi bu durum?

Not:Eski sistemim Creative T3130 3.5 mm jack ile bağlıydı TV'de kulaklık sesi ayarından artıırıp kısabiliyordum.
  • Harpooner kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Creative'inş performansı nasıldı? Ucuz yollu olsun diye 2+1 almayı düşünüyorum ama ses nasıl olur emin değilim. Tavsiye eder misiniz?
  • barı TV altına monte eden oldu mu hiç. ben TV altına monte ettim ama güzel durmadı :( barın arkasındaki boşluk yeterli olmadığı için TV den gelen kabloları düz indiremediğim için çok saçma bir görüntü olu duvarda asimetrik duran bir sürü kablo var şuan . sanırım söküp TV üzerine monte edeceğim sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: edie

Selam,
    Creative'inş performansı nasıldı? Ucuz yollu olsun diye 2+1 almayı düşünüyorum ama ses nasıl olur emin değilim. Tavsiye eder misiniz?

Eğer 2+1 düşünüyorsan Edifier markasına bir bak derim.
  • Hafta sonu 3530'un yanına LG BP325 bluray oynatıcı aldım, takım tamamlanmış oldu.

İlgilenenler için Gold'da 150 TL fiyat var.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.