Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: barisyeter , barisyeter Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.368
Cevap
471
Favori
1.642.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blueall

Bizde tam olarak bunu anlatmaya çalışıyoruz. Birde filmlerin çoğu sıkıştırılmış oluyor, haliyle ses ve görüntü kaybı var. Bu yüzden 5+1 lere gerek yok kanaatindeyim.

saygılar,

Aman 5.1lere gerek yok deme hemen yüklenirler şimdi sana ben normal apt dairesi ve kullanıcısı ile yeterli diye anlatmaya çalıştım millet 2000tl lik cihazla 450tl lik üstelik biri 5.1 diğeri 2.1 karşılaştırmaya çalışıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahwet79

quote:

Orijinalden alıntı: blueall

Bizde tam olarak bunu anlatmaya çalışıyoruz. Birde filmlerin çoğu sıkıştırılmış oluyor, haliyle ses ve görüntü kaybı var. Bu yüzden 5+1 lere gerek yok kanaatindeyim.

saygılar,

Aman 5.1lere gerek yok deme hemen yüklenirler şimdi sana ben normal apt dairesi ve kullanıcısı ile yeterli diye anlatmaya çalıştım millet 2000tl lik cihazla 450tl lik üstelik biri 5.1 diğeri 2.1 karşılaştırmaya çalışıyolar

Doğru diyosun :)
    kullanamıyorsunki abi, ne diyeyim ben :)

5+1 lere ihtiyac her zaman vardır

• Aman arkadaşlar. Soundbar fanatikliğine dönüştürmeyelim konuyu.

@blueall soundbarı öyle bir savunuyor, öyle bir övüyorsunuz ki bence buna gerek yok.

Sanal ile gerçeği kıyaslayamayacağınız gibi 5.1 ile soundbarı da asla kıyaslamayalım.

Filmler kaliteli, değil; sıkıştırılmış, iso bu milleti bağlamaz. Sıkıştırılmış filmlerde alamadığımız efektleri kullanıcı 5.1 ile daha rahat yakalayabilir.

Soundbar benim için yeterli mi? Gayet yeterli.

Şuan için soundbarsız tv izlemeyi düşününemiyorum. (bu 5.1 de olabilir)

3D tv şart değil ama ses sistemi daha gerekliymiş ben bunu anladım.

Az bütçeli, pratik bir sistem isteyenler fazla araştırmasın. Film izlemenin hastası da bu konuya uğramasın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Aman arkadaşlar. Soundbar fanatikliğine dönüştürmeyelim konuyu.

@blueall soundbarı öyle bir savunuyor, öyle bir övüyorsunuz ki bence buna gerek yok.

Sanal ile gerçeği kıyaslayamayacağınız gibi 5.1 ile soundbarı da asla kıyaslamayalım.

Filmler kaliteli, değil; sıkıştırılmış, iso bu milleti bağlamaz. Sıkıştırılmış filmlerde alamadığımız efektleri kullanıcı 5.1 ile daha rahat yakalayabilir.

Soundbar benim için yeterli mi? Gayet yeterli.

Şuan için soundbarsız tv izlemeyi düşününemiyorum. (bu 5.1 de olabilir)

3D tv şart değil ama ses sistemi daha gerekliymiş ben bunu anladım.

Az bütçeli, pratik bir sistem isteyenler fazla araştırmasın. Film izlemenin hastası da bu konuya uğramasın derim.

Tamamen katılıyorum sana :)

Aslında ben soundbarı övmüyorum, kullanamayan insanlar için daha yüksek paralar harcamalarını istemem. Benim savunduğum nokta o :)

Gerisinde tamamen haklısın, film fanatikleri uğramasın buraya sonra soundbar alırlar :)))

• Ben de lg bb5520a edindim bir adet.
    (kutup mağazası kapalı kutu 900tl)
    öyle atların sesleri arkadan filan gelmedi:)
    (gerçi salon geniş ve her iki yanı duvar değil. belki o yüzdendir.)
    amma sesler gerçekten keyif verici.
    özellikle bluray ve orjinal dil cd izlerken sesler dolu dolu geliyor. ve oldukça doyurucu oluyor.
    evde dağınıklık istemem diyenler bence film kesinlikle sound bar ile daha keyifli hale geliyor.
  • Arkadaşlar tv samsung es 7000

Bu ürünü mü alsam yoksa soundshare özellikli SAMSUNG HW-F355 i mi?

kararsızım ne dersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClinicalSC

Arkadaşlar tv samsung es 7000

kararsızım ne dersiniz

Bendede es7000 var.Samsung HW-F450 yi bimeksten hafta sonu 499tl ye aldım gayet başarılı bir cihaz tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eakaya

quote:

Orijinalden alıntı: ClinicalSC

Arkadaşlar tv samsung es 7000

kararsızım ne dersiniz

Bendede es7000 var.Samsung HW-F450 yi bimeksten hafta sonu 499tl ye aldım gayet başarılı bir cihaz tavsiye ederim

uygun fiyata almışsın. Hayırlı olsun, güzel cihaz.
  • blueall B kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • eakaya kullanıcısına yanıt
    http://www.bimeks.com.tr/urun/129291/samsung-hw-f450-ev-sinema-sistemi-soundbar-.aspx

şu an fiyat yine 499

LG 3530a mı yoksa bu mu karar veremiyorum :)
  • Lg 3530 ile kullanım ayarlarınızıda paylaşın beyler 1aylık 3d surroound bass 6 dan night bass 3 moduna geçtim ben
    Sebebi indirdiğim filmde ilk ayarımda ekolu gibi bi ses alırken özellikle konuşmalarda(tv hoparlörü kapalı) night moduna aldın daha net ses aldım eko gitti bass 0 idi onuda 3 yaptım malum basslı seviyorum 6yada çıkarabilirim

• Dun ilk defa 4530 ile 3530 dinleme sansim oldu ikiside alanı Üzmez yanlız kulağıma 3530 daha iyi geldi tiz ve bas sesleridaha bir beligindi sesi 20 seviyesinde dinledim cok iyiydi ev ortaminda daha iyi olacağını tahmin ediyorum

• ClinicalSC C kullanıcısına yanıt
    Televizyonun samsung es 7000 di zannedersem kesinlikle HW-F450 almanı tavsiye ederim soundshare i açınca tv den kablosuz hemen tanıyo seste çok iyi.
  • Benim SAMSUNG HW F450 den resimler

• eakaya kullanıcısına yanıt
    sağol hocam içim rahatladı haftaya alıyorum inşallah :)
  • merhaba arkadaslar forumu uzun zamandır takip ediyorum kayıt olmak bugüne kısmet oldu. 5 ay önce az yer kaplasın, kablo karmasası olmasın diye SAMSUNG HW-F751 aldım. acıkcası cokk memnun degilim. muzik dinlemek tam bir iskence. sinema konusunda biraz daha iyi sayılır tabi. ama sonuc olarak ben cok memnun degilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihkul

merhaba arkadaslar forumu uzun zamandır takip ediyorum kayıt olmak bugüne kısmet oldu. 5 ay önce az yer kaplasın, kablo karmasası olmasın diye SAMSUNG HW-F751 aldım. acıkcası cokk memnun degilim. muzik dinlemek tam bir iskence. sinema konusunda biraz daha iyi sayılır tabi. ama sonuc olarak ben cok memnun degilim.

Merhabalar, foruma hoş geldiniz

Tam olarak neyinden memnun diilsiniz ?
  • selam bende bu konuyu takip ediyorum. izlemedeyim :)

SAMSUNG HW-F751 neden memnun kalınmadı merak ettim .
    hafta sonu samsung kendi magazasında 1799 tl veriyordu . teknosa da 1659 tl dediler.

bende SONY DAV-DZ700FW var sesler gayet tatmin edici .
    ama apartman oldugu için sıkıntı .ben yüksek sesten çok, net, temiz ses istiyorum

yazın hatuna hediye olarak JBL On Beat Extreme aldım (an itibarıyla el koydum ) :D
    harika bi cihaz, o kadar beyendimki ,su an media player a baglı duruyor, filmleri onla seyrediyorum.

bana bu cihaz ayarında SOUNDBAR olsa yeterli
    SOUNDBAR dan bu ayarda ses alabilirmiyim ? diye düşünüyorum.
  • blueall B kullanıcısına yanıt
    tesekkürler hosbulduk arkadaslar. aslında ilk hayal kırıklıgımi, wireless ile tv me baglayacam diye dusundüğümde, aldıktan sonra yasadım. Benim led tv im ile uyumlu olmadıgını ögrendim. öncellikle her led tv ile bu baglantıyı yapamıyorsunuz. televizyonum samsung ve 2012 model olmasına ragmen yapamadım. mutlaka hangi tvler ile uyumlu bakın derim. optik kablo ile bagladım. aslında oldukca şık bir ürün. muzik konusunda ise beklentilerimi cok yüksek tutmamıs olmama rağmen, beklentimin gercekten altında idi. acıkcasi evinde tvden baska hiçbir elektronik alet bulunmayan ve hiçbir merakı olmayan abimin begenisinden de sınıfta kaldı. film izlerken daha iyi tabi. tv nin kendi 15 watt hopörlerinden daha yuksek bir ses alıyorum ve sub sayesinde basları daha iyi hissediyorum. ama kalite olarak aynı gibiler. ses sistemini acmayı unuttugum birgün tv den macın 1 devresini izledim ve devre arasında soundbarın kapalı oldugunu farkettim. herkezin beklentilerini ve begenilerini bilemem tabi ve kimseyide yanlıs yönlendirmek istemem. sonuc olarak ben mutsuzum.

• quote:

Orijinalden alıntı: semihkul

tesekkürler hosbulduk arkadaslar. aslında ilk hayal kırıklıgımi, wireless ile tv me baglayacam diye dusundüğümde, aldıktan sonra yasadım. Benim led tv im ile uyumlu olmadıgını ögrendim. öncellikle her led tv ile bu baglantıyı yapamıyorsunuz. televizyonum samsung ve 2012 model olmasına ragmen yapamadım. mutlaka hangi tvler ile uyumlu bakın derim. optik kablo ile bagladım. aslında oldukca şık bir ürün. muzik konusunda ise beklentilerimi cok yüksek tutmamıs olmama rağmen, beklentimin gercekten altında idi. acıkcasi evinde tvden baska hiçbir elektronik alet bulunmayan ve hiçbir merakı olmayan abimin begenisinden de sınıfta kaldı. film izlerken daha iyi tabi. tv nin kendi 15 watt hopörlerinden daha yuksek bir ses alıyorum ve sub sayesinde basları daha iyi hissediyorum. ama kalite olarak aynı gibiler. ses sistemini acmayı unuttugum birgün tv den macın 1 devresini izledim ve devre arasında soundbarın kapalı oldugunu farkettim. herkezin beklentilerini ve begenilerini bilemem tabi ve kimseyide yanlıs yönlendirmek istemem. sonuc olarak ben mutsuzum.

merhaba sizin cihazınızda bir problem olmasın ben cumartesi istanbul form bayrampaşa yeni açılan samsung bayinde f 450 olan modelin dinledim ve çok keyif aldım sizinki bunun çok üstünde ses vermesi lazım siz bir servise danışın bence

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.