Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.362
Cevap
472
Favori
1.642.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben soundbar uzerinden 4k aktariminin ne kadar gerekli oldugunu dusunen gruptayim. Anfili dect sistemlerde herseyi tek kumanda uzerinden halletmek ve bir acma/kapama islemi ile tum sistemi devreye sokmak icin gerekliydi goruntu isleme. Ancak su anda zaten any net/slink gibi hemen her cihazin hdmi arc uzerinden hem in hem out veri transferi imkani oldugundan tek kumanda her islemi goruyor. Goruntu bosuna baska kaynaktan islenip kalite ile ilgili sorunlar olusmuyor. Ses de islevini yerine getiriyor. Yani tv'nin arc ozelligi varsa cihaza in yapip sonra out ile goruntuyu tekrar tv'ye iletmenin ek fayda saglamayacagini dusunuyorum.

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 12 Haziran 2017; 12:56:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Samsung K551 soundabarın tv kumandası ile bağlantısnı yaptım.
    ancak tv kumadası ile cihazı açamıyorum, sadece kendi kumandası ile açılıyor. TV kumandası ile soundbarı açmak için herhangi bir bağlantı daha mı yapmam gerekir ?
  • blueshadowlord B kullanıcısına yanıt
    Hdmi olarak tv'nin arc destekleyen hdmi'sini kullanmaniz lazim. Tv'nin markasi samsung ise kisayol ayarlarindan sekilleri takip ederek sounbari sectiginizde zaten soundbar acilmadiysa da acilir.

Saygilarimla.

• Merhaba

Sadece bir yerde Samsung HW-MS650 için iyidir tavsiyesi buldum. Yeni bir model. Subwoofer'ı kendi içinde 6501 modeli curved olarak geliyor. Yurtdışında çok övgü almış. Sizlerden İnceleyen veya satın alan var mı?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Hdmi olarak tv'nin arc destekleyen hdmi'sini kullanmaniz lazim. Tv'nin markasi samsung ise kisayol ayarlarindan sekilleri takip ederek sounbari sectiginizde zaten soundbar acilmadiysa da acilir.

Saygilarimla.

merhaba,

arc olan hdmi kısmını kullanıyorum. tv nin markadası da samsung. ama yine de tv kumandasından açılmıyor soundbar.
    bu kısayol olarak belirttiğiniz alan nerdedir tv de ? bir de oradan deneyeyim.
  • blueshadowlord B kullanıcısına yanıt
    Tv'nizin any net ayarini oncelikle kontrol edin. Sonra ses ayarlari kisminda soundbari gormesi lazim.

Soundbarin hdmi out baglantisina tv'nin hdmi arc baglantisindan giris yapin.

Benim tv ks8000. Kumanda da home tusuna basip ayarlar kismina geldigimde ust bolumde ses secenekleri sekil olarak gozukuyor. Ju7000'de de ses ikonununa tiklandiginda gozukuyordu. Tv'nizin modeline gore degisiklik gosteriyir kisayollar.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydumrul

Merhaba

Sadece bir yerde Samsung HW-MS650 için iyidir tavsiyesi buldum. Yeni bir model. Subwoofer'ı kendi içinde 6501 modeli curved olarak geliyor. Yurtdışında çok övgü almış. Sizlerden İnceleyen veya satın alan var mı?
    Teşekkürler

Yurtdışı inceleme sitelerinde yeni yayımlanmış incelemelerde çok övülmüş ama açıkcası çok şüphe ile karşıladım bir iki site var whathifi cnet gibi onları bekliyorum üründe öne çıkan hiç bir şey yok dahili sub kesinlikle tam doyurucu olmayacaktır ayrıca cihazda ne mylar tweeter ya da karbon, kevlar, fiber vb materyal ürün ya da ortalamadan ayrılan bir amfi dac duyurusu yok bana biraz sipariş yorumlar gibi geldi dinlemeden bir şey denemez.

• Dahili sublu urunu muadilleri ile kiyasladilarsa begenmis olabilirler. Ben de pioneer sounbarda bubsekilde istenirse dahili sublari kullanilabiliyirdu. Evet (subi ayri) normal bir soundbara gore kulaga daha doyurucu sesler geliyor ancak ayri bir subin yerini ancak kule tipi buyuk hoparlorler tutabileceginden ben de bu tarz tasarim modelleri icin cok olumlu dusunmuyorum.

Serinin su anda en ideal modeli 7501. Hepsiburada da 1699tl'ye dusmus. Cok fazla riske girmemek lazim.

Saygilarimla.

• Merhaba
    Neredeyse hiç kullanmadığım LG BB4330A 3D BLU-RAY ULTRA HD 4K SOUND BAR EV SİNEMA SİSTEMİ ni satıyorum. İlginen olursa mesaj yoluyla ulaşabilir.

Zamanında bir heves edip aldım. Ama neredeyse hiç kullanılmadı. Televizyonun altında görsel olarak durdu. Duvara asma aparatına kadar tüm aksesuarları bulunuyor. Kutusu çok yer kapladığı için attım. Kargoda hasar görmemesi için alacak olan kişinin elden görerek teslim almasını tercih ederim. Ürün neredeyse hiç kullanılmadı. Çizik dahi yoktur.

Bluray den tüm film,resim ve müzik formatlarını oynatma, USB den film,resim ve MP3 oynatma, ayrıca radyo özelliği de vardır.Görüntüyü 4K 1080p' e yükseltme özelliği bulunur.

Sahibinden İlan No : 452642146

Bluetooth Üzerinden Mobil Streaming Özellikli, Kablosuz Subwoofer'a Sahip, ULTRA HD Up-scaling Destekli Soundbar

http://www.lg.com/tr/ev-sinema-sistemi/lg-BB4330A

Başlıca Özellikler

KABLOSUZ SUBWOOFER
    4K ULTRA HD UPSCALING
    BLUETOOTH
    AKILLI UZAKTAN KUMANDA

• SONY HTCT290 nasıldır arkadaşlar? Kullanan var mı?
  • samsun hw - j7501/tk ve samsung hw - j7501r/tk olarak iki model bulunmakta .. bunlar arasındaki fark konusunda bilginiz var mı. bu ikisinden birisi 8 kanal (/tk) 2015 yapımı 1700 lira, digeri 2017 modeli (r/tk) 4 kanal olmasına karşın 1900 lira, isin ilginc tarafi 4.1 demesine ragmen samsung un resmi sitesinde urun aciklamasinda bunda da 8 hoparlor oldugu soyleniyor.

iki ürün arasında boğuldum.. ikisinden birini alcam hangisi olacaginda kararsizim. Lutfen yardim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarossa18 -- 25 Haziran 2017; 5:57:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-sj4r-4-1-kanal-420-w-soundbar-siyah-1173293.html#product-ratings
    Bu ürün hakkında bilgisi olan, kullanan varmı acaba?
    Pek bilgim yok soundbarlar hakkında bunun fiyatı ve artı iki hoparlörü dikkatimi çekti ama siz deneyimli arkadaşlar in bilgisine ihtiyaç im var şimdi den teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamer sipsak -- 25 Haziran 2017; 23:17:29 >
  • Samsung hw-j7501r/tk Soundbar i aldim bi kac saat once. Soundbarli olduk. Oncesi ve sonrasi fotolari yukledim. Kutuyu actim kurdum.
    Ilk izlenimim, tv ye soundconnect ile bagladim kablosuz olarak. Zaten kutunun icinden optik kablo cikmadi. Muzik gayet basarili. Sinema 75/100. En iyi verimi xbox ta aldim.

Tek sorun subwoofer in uzerinde kucuk bi cizik vardi.

SOUNDBAR [ANA KONU]SOUNDBAR [ANA KONU]SOUNDBAR [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Las950m için avr alsam iş görürmü merakettim desteklemediği ses dosyalarını desteklermi ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Las950m için avr alsam iş görürmü merakettim desteklemediği ses dosyalarını desteklermi ozaman

hocam las 950 avr nasıl bağlıycan çok merak ettim..
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    işte bende onu merakettim

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

işte bende onu merakettim

kısa bir süre bende las950 kullandım ve sattım cihaza avr bağlanmaz hocam hiç merak etme
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Ok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

SONY HTCT290 nasıldır arkadaşlar? Kullanan var mı?

ht-ct390 kullanıyorum.
    çok memnunum. basslar iyi, tizler net.
    çok yüksek beklentiniz yoksa tatmin eder.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.