Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: barbaros023 , BILGILI Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
33.411
Cevap
471
Favori
1.645.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kulak benim zevk benim guzel kardeşim ben burda görüşümü belirttim benim görüşüme guvenmesinler dedigin gibi konuda direk bunu alin diye onerdigim bir mesaj yok belki cok eskilerde vardır soranlara pmden cvp veririm. Benim yerime senon gibi satici kafasindaki adamlara guvensinler diyorsun ya yok grisi tutmadi vs nerden biliyorsun bir modelin tutmadigini hk 16 dinledinmi bilmem guzel kardesim asiri tiz ses verir bende sevmem burda gelip kagit ustunde okuduklarinla yorum yapma dinledigin model hakkinda yorum yap hk 16 yerini hicbir soundbar tutmaz gibi yorumlarin komik oluyor. Neyse uzatmayalim kardesim mümkünse cvp yazma. Kapatalim bu bahsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

Kulak benim zevk benim guzel kardeşim ben burda görüşümü belirttim benim görüşüme guvenmesinler dedigin gibi konuda direk bunu alin diye onerdigim bir mesaj yok belki cok eskilerde vardır soranlara pmden cvp veririm. Benim yerime senon gibi satici kafasindaki adamlara guvensinler diyorsun ya yok grisi tutmadi vs nerden biliyorsun bir modelin tutmadigini hk 16 dinledinmi bilmem guzel kardesim asiri tiz ses verir bende sevmem burda gelip kagit ustunde okuduklarinla yorum yapma dinledigin model hakkinda yorum yap hk 16 yerini hicbir soundbar tutmaz gibi yorumlarin komik oluyor. Neyse uzatmayalim kardesim mümkünse cvp yazma. Kapatalim bu bahsi.

Hk 16 yı tahmin edemediğin kadar çok sistemi dinledim hala da dinliyorum araştırıyorum bu benim hobim çünkü bir tane dahi satış ilanım yok olsa da bu konu ile ilgisiz bir sinema sisteminin tiz sesleri iyi vermesi çok doğaldır tüm ince ayrıntıları verebilmesi için bu şarttır sinema sistemleri bass ve tiz ağırlıklıdır zaten bu söyleminizden anlaşılıyor neden daha boğuk sesli bir cihazla tatmin olduğunuzu :) demek ki daha müzik ağırlıklı bir cihaz aradığınız ama işte ne aradığını bilememek tanımlayamamak bu elmayla armutların karıştırılmasına sebep oluyor... neyse bence de kapatalım mevzuyu alıntı yapmayın bende yapmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalform -- 24 Mart 2017; 16:57:51 >

• Uygun fiyatlı giriş seviyesi bi soundbar arıyorum fp öneriniz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: corp8slave

Uygun fiyatlı giriş seviyesi bi soundbar arıyorum fp öneriniz var mıdır?

Hocam geçen hafta Sony HT-CT390 aldım. 750 TL.
    Çok büyük beklentim yoktu, ben memnunum.
    Sesler temiz, basslar doygun.
    Forumdaki üstadlara da fikirlerini sormak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sseker

quote:

Orijinalden alıntı: corp8slave

Uygun fiyatlı giriş seviyesi bi soundbar arıyorum fp öneriniz var mıdır?

Hocam geçen hafta Sony HT-CT390 aldım. 750 TL.
    Çok büyük beklentim yoktu, ben memnunum.
    Sesler temiz, basslar doygun.
    Forumdaki üstadlara da fikirlerini sormak gerek.

Özellikle aldığınız fiyata çok uygun bir model fiyat performans ürün diyebilirim sesi temizdi müzik için mid performansı tatmin etmeyebilir mağazada surround test edememiştim film izlediyseniz dolby digital ses formatında iken surround yani çveresel ses etkisi nasıldır yazabilir misiniz ?
  • dts hd master destekli saundbaar tavsiyesi alabilirmiyim arkadaşlar
  • 49ks9500 serisinde kullanmak içim samsung hw j7501 aldım fakat samsungun sitezinde 55 ve 65 için uyumlu yazıyor. Bu konuda fikri ve bilgisi olan arkadaş var mı?

SOUNDBAR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 27 Mart 2017; 21:31:35 >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Ebat olarak o sekilde yoksa uyum problemi yoktur.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Teşekkür ederim. Saygılar

• Arkadaşlar merhaba,

LG SJ5 hakkında fikirleri olan var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

49ks9500 serisinde kullanmak içim samsung hw j7501 aldım fakat samsungun sitezinde 55 ve 65 için uyumlu yazıyor. Bu konuda fikri ve bilgisi olan arkadaş var mı?

SOUNDBAR [ANA KONU]

selamlar,

nerden aldınız? kaça aldınız?

• Oyun icin soundbar alinir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam hocam. Teknosadan 1600 e aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Aleykümselam hocam. Teknosadan 1600 e aldım.

teşekkürler bilgi için. yalnız teknosada kanal sayısı için 4.1 ch diyo? 8.1 ch olması gerekmiyor mu? modelde bir yanlışlık yok değil mi?
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    8.1 ch diye belirtilmiş samsung un sitesinde. Ana 4.1 ses sisteminizi oluşturun diye ibare de var

SOUNDBAR [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 28 Mart 2017; 13:21:23 >
  • mentalform M kullanıcısına yanıt
    işlerim yoğun biraz hocam, ilk fırsatta deneyip yazarım buradan.
    selamlar.
  • Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşıma soundbar alacağız. 1000 liraya kadar önereceğiniz bir model varmıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 hoparlorludur sorun yok. 1600tl kapali kutu muydu? 1999TL'den satiliyirdu. Su anda n11'de 2009tl'nin ustunde fiyati.

Saygilarimla.

• Sony ht-nt5'i Volkan dostumun (Kawaiihawk) yardımıyla kurdum.İlk izlenimlerim güçlü ve çok yönlü bir soundbar olması bir süre daha kullanınca daha net fikirlerimi paylaşacağım.
  • Herkese selam, yabancıyım soundbar konusuna ama biraz bakındım ve bulamadım. Tunerı(radyosu) olan ve usb'den mp3 çalan soundbar var mıdır? Goldmaster'da var sanırım benzer birşey ama Sony/LG/Samsung gibi markalarda böyle bir model var mıdır diye yaşlıca bir akraba için araştırıyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.