Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eiskent Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.361
Cevap
472
Favori
1.642.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Platform olarak netflix kullanıyorum. Onlardaki atmos ses özellikli filmleri izliyorum. WiFi cihazı TV nin hemen yanında. O zaman sizin dediğinize göre Cat 7 kablo ya geek yok. TV den hdmi 2.1. earc üzerinden soundbara ses gönderilebilir diye biliyorum benim TV de, TV zaten 2021 model, bu özellik vardır muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt

Antalya'da q950a bulmak mucize. Genelde bayiler zayiftir bu konuda ama sizin sansiniz varmis. Hayirli olsun. Q950a alanlar afina seviniyorum. Guzel bir cihaz aliniyor.

Saygilarimla.

• Bende MM'den HW q950 aldım. Fiyat performans olarak iyi. Dolby Atmos çok farketmiyor. Ancak bass ve surround performansı oldukça iyi. Uyguna denk gelirse alınabilir. Zamanında Sonos ARC almadığım için pişmanım o ayrı :)

• silent_ship S kullanıcısına yanıt
    SOUNDBAR [ANA KONU]

netflixte filmin kenarında atmos yazısı çıkıyorsa kullandığınız tv dolby atmos desteklidir

e-arc den de soundbarı bağlarsanız tam olur

• abeslank kullanıcısına yanıt

TV ye sound bar takmadan atmos yazısı çıkmıyor. Mesela şu an TV soundbara optik kablo ile bağlı ve netflix te atmos çıkmıyor. Soundbarı normal hdmi kablo ile TV nin hdmi earc çıkışından sony ht g700 soundbar a bağladım o zaman atmos yazısı çıktı, ancak soundbar da atmos yazısı çıkmadı. O sebeple hdmi 2.1 kablo kullanmam gerekli sanırım.

• gercekten satma amacli o klipsch i alan varsa haram olsun derim.

stoklara bazen giriyor girdigi gibi topluca gidiyor..

amazondan para iademi bekliyorum bose 500 un. geldiginde alacagim kalirsa..

bir daha da kendim almadan asla forumda birsey paylasmayacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 7 Aralık 2021; 20:39:14 >
  • SONY HT G700 ü 1 haftadır kullanıyorum. İade edip etmeme konusunda hala kararsızlık yaşıyorum. Ocak 31 e kadar uzatılmış iade hakkım olsa da cihazı daha fazla kullanmayı etik bulmuyorum bu yüzden hızlı karar verme zorunluluğu içerisindeyim. Nedense ben basstan öte TV ye bir şey kattığını hissedemedim, eşimin yorumu da benle aynı. 10 saatten fazla deneme fırsatım olmuştur. Kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • silent_ship S kullanıcısına yanıt

peki aldığınız ses sizi tatmin ediyor mu?

yani dolby atmos yazmasa bile Hdmı ile bağladıktan sonra, "evet burda farklı bir kalite hissi oluştu" diyebiliyor musunuz?

• Shafter kullanıcısına yanıt

HOCAM LG SN11 DEN nekadar fark edevilr ki 6000 tl lik cişhazdan 18.000 e cıkalım ?

sun lg 10.000 olsa da 18.000 lik cihaz yada 35.000 lik cihaz ne farkı var acaba bende sn11 var

• abeslank kullanıcısına yanıt

Fena değil ama vay be dedirtecek bir şey yok aslında

• merfarkav M kullanıcısına yanıt

Hangi filmlerde ve hangi ayarlarda kullanıyorsunuz? En az 5.1 filmlerde ve TV'nin doğru ayarlarında kullanın. Memnun değilseniz iade edin bence.

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Netflixteki atmos film ve dizilerde kullanıyorum. Hem barda hem tv de atmos aktif. Bar ın tüm modlarını ve effectlerini denedim. Bir ses sistemi için memnunum hocam ama tv sesine geçince tek değişen bass oluyor. Benim beklentim surround sesti. Ama uzaktan yakından bir gram hissedemiyorum :)

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt

3 kat fark etmeyeceği kesin ama yurtdışında zaten 3 katı fark yok sıkıntı lg'nin inanılmaz dampingli satılıyor olması ülkemizde yurtdışında gözü kapalı geçilir klipsche ama Türkiyede ben olsam bir durur düşünürüm

• Allah için 18'e klipsch cinema 1200 bulan hemen alsın benim için, 500 lira fark verip alıcam sizden, her zaman internet başında olamıyorum, 2 senedir beklediğim cihaz bu benim ya

• merfarkav M kullanıcısına yanıt

TV'nin ses ayarları yanlış olabilir mi? Ben mesela TV'nin ses çıkışını bitstream ve düç geçiş olarak ayarladım. Ses renk değiştirdi. Ama bende farklı bir soundbar var.

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    Benim tv de sony xh9096 hocam. Bahsettiğiniz gibi bir seçenek yok ama atmosa uygun yaptım kendi ayarlarımı

• Arkadaşlar, Son sinema 1200 lerden birini ben aldım. Avr sistemimi sattıktan sonra Samsung Q950a almıştım ve gerçekten bası hariç çok iyiydi ama bendeki sorunlu çıktı şansıma ve iade ettim. Amazondan Cinema 800 aldım ama açıkçası büyük hayal kırıklığı oldu benim için. Belkide tv imin subwoofer lı ve düzgün bir ses sistemi olduğundan olabilir ama ben beğenmeyerek iade ettim ve bu arada Cinema 1200 ün son 1 adet olduğunu görünce baya zorlayarak aldım. Bu sefer umarım hayal kırıklığına uğramam. Eğer beğenmez isem buradan bir arkadaş isterse tabiki seve seve veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faenal -- 7 Aralık 2021; 23:59:26 >
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlısı olsun.

sizin gibi kutuyumaçmayan bir arkadaş haha vardı ikinşzede tavsiyem servisi çağırıp bir kurulum yaptırın. Tv olmasada başka bir ses kaynağıyla test edin. Elektronik işi şans işi. Fabrikasyon bir sınıntı varsa sonradan başınız çok ağrar…

• soundbar yerine avr li bir sistem almak cidden çok maliyetli.. rahat 30bin +

izmirde bugün tüm samsung mağazaları aradım fakat q950a bulamadım. Bu arada bana satış fiyatını 10bin TL dediler.. Stok bakıyorum devamlı bakalım

• faenal F kullanıcısına yanıt

Hocam amazon'da kalan son adedi siz aldınız demek ki, hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.