Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: odesy , pape , merfarkav Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
19.393
Cevap
278
Favori
1.000.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1609
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 107
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 147
  • Favoriye Eklediklerim 278
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eiskent (1760 mesaj) sadays (1192 mesaj) josh-r (848 mesaj) WatchAndLearnn (631 mesaj) srknzr (524 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8560 mesaj) Mobil (6290 mesaj) Tablet (288 mesaj) (1 mesaj) Mini (917 mesaj) Uygulama (1848 mesaj) (242 mesaj) (611 mesaj)
  • @
39 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #8
Giriş
    3269 Mesaj

Maalesef. Bu durum konuda da cok oaylasildi. Eski surum bu acidan yeni guncellemeye gecilmeycek kadar degerliydi.

|
    |
    brigand35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2413 Mesaj

hocam biliyorum ama olan olmuş ben kendim olsam yaptirtmazdim mi box s modelinde ses destekleri var mi bilginiz var mi Nvidia box lar cok pahali simdi onlari da alamam
    |
    |
    eiskent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj

selam. malesef mibox s de yok. mibox 3 üde downgrade yapmak tam bir muamma. yabancı forumlarda yaptıklarını yazanlar var ama baya teferruatlı. ilk aldığımda baya bakmıştım forumdan @cchacals dı sanırım oda bayabi arastırmıştı. zaten saolsun onun bilgilendirmesi üzerine bende almıştım
    bende ikiside var ama 3 altın gibi. sadece hd sesler için ve internetsiz kullanıyorum sırf güncellenmesin diiye.
    alternatif olarak ucuz bi box alınıp coreelec kurup alabilirsiniz hd sesleri
    |
    |
  • Yarbay
    2413 Mesaj

o zaman bana geçmiş olsun hocam...Simdi box lara bakarken Mecool KM2 Android Box gördüm acaba bu nasıldır hdmı 2.1 destekli ( gitti güzelim mi box 3 üzüldüm gerçekten)
    |
    |
    srknzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj

gerçekden üzücü. km2 lisanlıydı sanırım ama media oynatıcılardan hd sesleri verirmi bilmiyorum? lisans olaylarından dolayı usb yada hdd den büyük ihtimal vermez. netflix ve prime videodan atmos alınır diye düşünüyorum. ama en garanti forumda adndroid box konusu var ordaki arkadaşlar daha bilgili bak istersen
    |
    |
  • Yarbay
    2413 Mesaj

Sorayim hocam...ilginize cok teşekkür ederim sağolun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj

|
    |
  • Binbaşı
    1085 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/3f/85/52/3f855275750fe6571133ecac6368d3c3.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/3d/52/84/3d528417452c27f3f3ec91feaed37f68.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/62/4a/2d/624a2db9d0677a43f790e3ad507a1f87.jpeg&t=0&width=480&text=1

Realme nin resmi Google tv sertifikalı cihazı çıkıyor.hdmi 2.1,4k60, HDR 10+ var

|
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj

bu arda bilgi amaçlı şunuda yazayım konu dışı arkadaşlar ama mazur görün mediaplayer olarak kullanacaksanız zidoo x9s modeline bakabilirsiniz ikinci el olarak.android, hd sesler, altyazı ayarları sıkıntısız, 4k, wifi5, gigabit ethernet usb3, sata girişi vs hepsi var. ama netfilx vb lisanslı değil.
    |
    |
  • Yarbay
    2413 Mesaj

hocam saol alternatif olur tabi ama netflix gibi Stream uygulamalarda 4K vermiyor galiba USB üzerinden 4k oynatıyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1472 Mesaj

LG Center ses mağdurlarına hosgeldiniz :)

LG de diyalog sesleri diye bir şey yok hocam hic Bosa uğraşmayın. Sl8y kullanıyorum benimde durum aynı. Neredeyse her segment de LG ürünlerinde bu sorun var gruba yazmıyorlar ama özelden görüştüğüm çoğu LG soundbar sahibi bu konudan muzdarip. Ürün den bağımsız olarak LG de diyalog kalitesi yok gibi bir şey. Anca gümbür gümbür bas ve çevresel ses veriyor.
    |
    |
    digi_boy2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11548 Mesaj

evet tvdeki netflix ve amazondan atmos alabilenlere öneriyoruz zaten doğrudan x9s önermiyoruz
    |
    |
  • Binbaşı
    1587 Mesaj

bu kötü oldu işte, bari aksiyon sahnelerinde çevresel sesi otomatik azaltan bir mod olsaymış :( neyse idare edecez artık

|
    |
    Resurrectionn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay 20+
    6999 Mesaj

Lg dialog sorunu olanlar lg uygulamasını indirip uygulamadan center speakeri 4-5 derece düşürüp ardından tekrar max seviyeye getirirse ciddi düzelme yapıyor.

bunu her gün ses sistemini açtığınızda yapmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 22 Ekim 2021; 14:22:53 >
    |
    |
    Resurrectionn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    78 Mesaj

samsungu yabana atmadım hocam, puanlamada jbl i ezmiş hatta. ama tasarım ve ek güç kablosu yönüyle benim açımdan geri planda kaldığını belirttim.

|
    |
    eiskent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1472 Mesaj

Bunu ben denedim gözle görülür bir farkı olmuyor. Diyalog kalitesi yine vasat.
    |
    |
    Shafter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Tvim samsung 55d7000 full hd ozellikli bir cihaz

abonelik en ust 4 kisi izlenbilen netflix

apple 4 k cihazdan soundbara girdim. Sound bardan arc cikisindan tv min arc hdmi giriş yaptım. Soundbarda bilgi dusuna basınca baglanti PCM yaziyor. Degismiyor. Sadece apple musicte uzunsal atmos özellik var diye ona abone oldum. Ordan bazi muzikleri actigimda baglanti noktasi dolby atmos yaziyor. Kablolarla olma ihtimali olabilirmi?

|
    |
    sadays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11548 Mesaj
    hdmi 2.0 kablo olacak ama tv full hd diye de yapıyor olabilir netflix tvyi algılayıp atmos göndermiyor olabilir

• Sakın yeni tv mi alacaz yoksa

|
    |

• Kabloyuda apple tyle beraber verdi uzerinde high speed hdmi cable with ethernet yaziyor.

yalniz sounda bardan tv ye bagladigim kablo eski kullandigim bir hdmi onda full hd 1080 p yaziyor

1. kablodan olma olasiligi nedir
    |
    |
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.