Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (895. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.357
Cevap
472
Favori
1.641.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam. aynen üstad ben bayıla bayıla kullanıyorum çok hoşuma gidiyor cihaz. diğer odada sony dh 790 var atmos vs destekli gerçi hoparlörlerim çok iyi değil ama ondan bile çok hoşuma gidiyor, özellikle konumlandırması. biz hala buluşamadık, ama @joshr konuşuyoruz ikinci aşılardan sonra inşallah buluşacaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • I.K. kullanıcısına yanıt

Anladım hocam hayırlısı olsun diyelim ozaman. Atmos konusunda gerçekten muazzam bir ses kalitesi var. Sırf komşular rahatsız olmasın diye ses yalıtımı yapmayı bile düşünmüyor değilim :) 25 metre karelik bir oda benimkiside, atmosu dolu dolu yaşatıyor. bu arada remux arşivi bende düşünüyorum :)

• srknzr S kullanıcısına yanıt
    Haber ederseniz cihazları kapar gelirim. Benim ikinci aşı ağustosta :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Kaynak kaliteli olursa , soundbar odaya göre arka kitlerle doğru konumlanırsa 770 watt orta ve yüksek seste cihaz şaha kalkıyor resmen orası bir gerçek. Apartmanda ortamında hep bi kısıtlamak durumunda kalıyorsunuz. 40 seviyesine ben anlık getirmiştim düşünün artık :)
    Eğer seedbox kullanıyorsanız veya kullanmayı düşünürseniz private tracker torrent sitesi davetiyelerinden yardımcı olurum, güzel arşiv oluşturursunuz 👍

eyvallah hocam , çok teşekkür ederim. Önce bir NAS işimi halledeyim 4 tb wd nası sattım şimdi daha büyüğüne geçeceğim, sonra davetiye için sizi rahatsız ederim, gerçi ratio'yu tutturamama korkusuda var. Bağlantım 100 download iyi ama 8 mbit upload yüzünden ezik kalıyoruz.

tabikide edicez üstad. planlar aynı. maksat muhabbet, aletlerde yanında kaymağı olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknzr -- 27 Haziran 2021; 0:4:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I.K.

Haber ederseniz cihazları kapar gelirim. Benim ikinci aşı ağustosta :)

Selam hocam

hepimizin yakındır aşı takvimi. Olalım 2. Leride haberleşir buluşuruz. Paranoyak yaptı bu lanet fürüs insanları…

Bilgilendirme için teşekkürler bana da davetiye gönderme şansınız varmı acaba teşekkürler. ozcan.aydogan1969@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcan69 -- 27 Haziran 2021; 16:55:59 >
  • ozcan69 O kullanıcısına yanıt
    PM

Hocam Selamlar. Rica etsem bana da davetiye yollayabilir misin ? Pm yollarsan sevinirim.

• Hala sn11r nin stokları yokmu mağazalarda? Almayı düşündüğümden değil de meraktan soruyorum fiyatı da çok yükselmişti en son 7500tl ler konuşuluyordu. Yeni modeller gelecek mi acaba yaz sonunda eylül ekim gibi? Samsungun da artık amiral gemisi modellerini getirmesi gerekiyor yoksa herkes lg ye geçecek gibi gözüküyor tablo.

• Bir kaç ay içinde bir arkadaşım yurtdışından gelecek ve ona üst seviye bir soundbar getirtmek istiyorum. Aklımda bazı modeller var ses kalitesi ve desteklediği teknolojiler açısından hangi modeli tercih etmeliyim. Bu soundbarlari dinleyen yardımcı olabilecek var mı?
    Aklımda ki bazı modeller:
    Sonos arc
    Bose 500
    Sonos beam
    Harman kordon 1300
    Bose ve beam biraz daha ekonomik ve küçük. Yeterli olurlar mı şüpheliyim. Beam 4000 bose 5000 civarı sanırım. Tam fiyat bilgisi yok. Harman kordon 1300 modeli 7500, sonos arc 9000 TL. Sadece sonos arc Dolby atmos destekliyor. Bir de Avrupa'da 1500 dolara satılıp ülkemizde yarı fiyatına satılan LG sn11r var. Siz olsanız bu soundbarlardan hangisini alırsınız.
    Not: büyük oranda Amazon ve Netflix üstünden film izleyip ps oynamak için alınacak. Center performansi benim için önemli. Gece kısık seste net diyaloglar istiyorum.
    Not : soundbar sonrası bir kaç ay sonra oled TV almak istiyorum. Büyük ihtimal LG veya Sony. Uyum da bir kriter. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    Google

• sardemir kullanıcısına yanıt

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın :)

• harunakyildiz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sağolun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Bir kaç ay içinde bir arkadaşım yurtdışından gelecek ve ona üst seviye bir soundbar getirtmek istiyorum. Aklımda bazı modeller var ses kalitesi ve desteklediği teknolojiler açısından hangi modeli tercih etmeliyim. Bu soundbarlari dinleyen yardımcı olabilecek var mı?
    Sonos arc
    Bose 500
    Sonos beam
    Harman kordon 1300
    Bose ve beam biraz daha ekonomik ve küçük. Yeterli olurlar mı şüpheliyim. Beam 4000 bose 5000 civarı sanırım. Tam fiyat bilgisi yok. Harman kordon 1300 modeli 7500, sonos arc 9000 TL. Sadece sonos arc Dolby atmos destekliyor. Bir de Avrupa'da 1500 dolara satılıp ülkemizde yarı fiyatına satılan LG sn11r var. Siz olsanız bu soundbarlardan hangisini alırsınız.
    Not: büyük oranda Amazon ve Netflix üstünden film izleyip ps oynamak için alınacak. Center performansi benim için önemli. Gece kısık seste net diyaloglar istiyorum.
    Not : soundbar sonrası bir kaç ay sonra oled TV almak istiyorum. Büyük ihtimal LG veya Sony. Uyum da bir kriter. Teşekkürler.

Bende Sonos Beam var. Küçük odada müzikte iyi, filmde idare eder. Hedefimde Sonos Arc var. Ancak o da ek bir Sonos subwoofer gerektiriyor iyi performans için. Bende olduğu için Arc almam yeterli olacaktır.

• Teşekkür ederim beam anladigim kadarıyla tam olarak tatmin etmiyor iki kez masraf yapmadan direk arc almak daha mantıklı o zaman. Çok bass arayan bir insan değilim kendi bass seviyesi büyük oranda tatmin eder beni. Sonos arc nereden almayı düşünüyorsunuz? Avrupa teknoloji sitelerinde 900 Euro hepsi burada da 12 bin yaklaşık 3000 fark var. 9000 vermektense LG rn11 7500 TL ye (hatta indirim bekleyip daha ucuza) yurt içi alıp tam takıma sahip olmak daha mı mantikli diye de düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • froce1903 kullanıcısına yanıt

Bence Sn11r ' yi kovalayın hocam. mediamarkt ve vatan, bazen kampanya ile 6,750 tl ye çekiyor. o sıra kaçırmadan verin sipariş.. fiyat performans olarak bu cihazdan iyisi yok şuan. Ayrıca ülkemizdeki fiyat politikasıda gerçekten iyi derecede şaşırtıcı. Yurt dışında 1500 dolara satılıyor.

• quote:

Bir kaç ay içinde bir arkadaşım yurtdışından gelecek ve ona üst seviye bir soundbar getirtmek istiyorum. Aklımda bazı modeller var ses kalitesi ve desteklediği teknolojiler açısından hangi modeli tercih etmeliyim. Bu soundbarlari dinleyen yardımcı olabilecek var mı?
    Sonos arc
    Bose 500
    Sonos beam
    Harman kordon 1300

hocam

modeller için

https://www.avforums.com/forums/soundbars-soundplates-soundbases.307//

bu başlığı incelemenizi tavsiye ederim

ama bence sn11r hem fiyat hemde türkiyede teknik servis ve garanti anlamında hala en cazip ürün.

not: yurtdışından ürün getirmeye karşı değilim. birsürü elektronki yada elektronik olmayan ürün getirttim ve getirmeye devam ediyorum.

fakat artık özellikle elektronik üründe yurt dışı fiyatı %50 ve üsti avantajlı yada nvidia shiled gibi türkiyede satışı olmayan ürünleri yurtdışından getirtiyorum. paramızın değeri olmadığındadn. artık ürünlere verdiğimiz ücretler çok yüksek olduğundan tr garanti arar olduk. bozulursa yenisini yerine koyamayız diye...

• quote:

Teşekkür ederim beam anladigim kadarıyla tam olarak tatmin etmiyor iki kez masraf yapmadan direk arc almak daha mantıklı o zaman. Çok bass arayan bir insan değilim kendi bass seviyesi büyük oranda tatmin eder beni. Sonos arc nereden almayı düşünüyorsunuz? Avrupa teknoloji sitelerinde 900 Euro hepsi burada da 12 bin yaklaşık 3000 fark var. 9000 vermektense LG rn11 7500 TL ye (hatta indirim bekleyip daha ucuza) yurt içi alıp tam takıma sahip olmak daha mı mantikli diye de düşünüyorum.

klipsch cinema 1200 alamayacaksanız buradan lg alın daha iyi

dts desteklemiyor ancak kullanım alanınıza bakınca gerek de yok

• 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.