Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mustafa-63 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.394
Cevap
470
Favori
1.644.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarjlı olan modellerden uzak durun bence.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pikalos kullanıcısına yanıt

Lg 5.1 ile soundbarlar farklidir diye dusunuyorum. Tabi ki bir endise olustuysa ilgi alani disinda kalabilir ama zaten cok alternatif olmayan piyasada bircok model elenmis olur. Ses konusunda beklentileriniz mevcut. Bu nedenle denemeden almayin. Kimine guzel gelen kimine kotu gelir. Samsung parlak calar, sesler birbirine pek girmez , lg'de de boyle bir problem gormedik aslinda ama beklentinize karsilik yorum yapmak zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Tv'nizdeki hdmi'ler in oldugu icin hdmi'den ses aktaramazsiniz.Alternatif olarak uydu alicinizin hdmi cikisi varsa onu soundbara, soundbar arctan da tv'ye giris yapilabilir. Ancak bilesen uyumlari, detaylari nasil etkiler bilmiyorum.

Maalesef uyduda hdmı yok hocam. Optik bağlantı ile de olsa TV kapandığı zaman soundbar da kapanır diye biliyorum. Yanlis mi biliyorum niye böyle olmuyor.

Edit: 3 hdmı çıkışından 2.si Arc mış. Halbuki yazmamislar da internetten araştırarak buldum. Bu şekilde iyi oldu TV ile birlikte açılıp kapanıyor. Ancak TV acildiktan 20 sn sonra geliyor ses. Çok uzun bı süre bence bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom-karınca -- 23 Haziran 2021; 23:29:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fujiyama

Selam arkadaşlar,

PHILIPS B97 Fidelio Dolby Atmos 7.1.2 Kanal Soundbar 888W bu ürün için yorumlarınızı merak ediyorum, nette inceleme bulamadım. Ürün parasını hak ediyor mu?

PHILIPS B97 Fidelio Dolby Atmos 7.1.2 ye alternatif öneriniz nedir?

Daha çok Dolby visin, Dolby atmos film için olsa da kaliteli müzik de dinlemek istiyorum.

İşin uzmanlarından tavsiyelere ihtiyacım var, şimdiden teşekkürler.

• sardemir kullanıcısına yanıt

Daha önce şarjlı model kullandınız mı, ne gibi sorun çıkarıyor?

Ürün , model tavsiyeniz var mı?

• DeeD kullanıcısına yanıt

Üstadım,

Teşekkür ederim. Daha iyilerini kullanmak herkese nasip olsun. LG şu ara bir kampanya başlatmış. 21 - 30 Haziran tarihleri için almış olduğum TV modeline LG SNH5 modelini üzerinden % 30 indirim sağlıyor ki, fena bir indirim gibi durmuyor. Yorumlarına baktığımda gerçekten fena değil gibi duruyor. TV ses özellikleri ile soundbar ses özelliklerini karşılaştırmak gerekir mi acaba tam bilemedim, anlayamadığım için :)

• Az evvel televizyonu açtım, LG SN11R Soundbar’ın ekranında B-UPDATE yazısı çıktı arkadaşlar. Bitirmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sardemir -- 24 Haziran 2021; 10:24:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

Az evvel televizyonu açtım, LG SN11R Soundbar’ın ekranında B-UPDATE yazısı çıktı arkadaşlar. Bitirmesini bekliyorum.

bende de kendi yapmış update i

main 2106011

micom 2104291

chromecast 1.52.246654

olmuş

lg soundbar aplikasyonuda güncellendi ios ta.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Sizdeki G modeli mi yoksa bende ki gibi düz SN11R modeli mi hocam ? Main versiyonu sizinkisi daha yüksek sanki

• quote:

Sizdeki G modeli mi yoksa bende ki gibi düz SN11R modeli mi hocam ? Main versiyonu sizinkisi daha yüksek sanki

Yok hocam sn11r

G modeli türkiyede yok.

yurtdışı forumda paylaşılan versiyondan da yüksek görünüyor bendeki versiyon

bendekide sizinki ile aynı sürüm. yine geriden geliyoz anlaşılan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    selam üstad görüşemiyoz.! sendeki ios olduğundamı farklı

• srknzr S kullanıcısına yanıt

aynen hocam, olmadı flash bellekle güncelleriz en son uyumlu sürüme.

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

selam üstad görüşemiyoz.! sendeki ios olduğundamı farklı

selam iyiyim. bitmedi şu nalet fürüs. görüşemedik bir.

vallaha sabah açtım bi bluetooth tan kopmuş ready yazıyordu herhalde güncelleme yaptı.

sonra ipade baktım @sardemir hocam güncelleme var diyince. lg soundbar uygulamasına güncelleme gelmiş ios ta. onu güncelleyip bakınca versiyon fotodaki versiyona güncellenmişti.

sardemir hocam yurtdışı forumdaki firmware bizim sn11r lere uyunlu değil. deneyen oldu aklınızda olsun. RG modeli için

hatta yükleyip deneyenlerin versiyon sizinki gibi olmuştu. yanlış versiyonumu indirip yükledi acaba soundbar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 24 Haziran 2021; 11:17:28 >

eve gidince tekrar kontrol edeceğim hocam. Ha birde bizdeki uyumlu firmware neden lg sitesinde olmuyor ? yani en azından bir sıraya göre cihazlar güncelleme alıyorsa, beklemek istemeyen en son firmwarei siteden indirip usb ile yükleyebilmeli... Misal sendeki versiyonun LG tr ' de firmware olarak paylaşılsa herkes yükler.

• quote:

eve gidince tekrar kontrol edeceğim hocam. Ha birde bizdeki uyumlu firmware neden lg sitesinde olmuyor ? yani en azından bir sıraya göre cihazlar güncelleme alıyorsa, beklemek istemeyen en son firmwarei siteden indirip usb ile yükleyebilmeli... Misal sendeki versiyonun LG tr ' de firmware olarak paylaşılsa herkes yükler.

LG neye göre yayınlıyor firmware dosyasını bilmiyorum hocam. LG tv kullanırken genelde firmwarei LG polonya sitesinden indirip yüklerdim. normal şartlarda sizin dediğiniz gibi olması lazım. inşallah bir sıkıntı yokturda herkez bir an önce en son sürüme kavuşur.

yurt dışı forumdada bu yeni firmwarele soundbardan şikayetler baya bir azaldı. hergün yazanlar yazmaz oldu. bakalım bizimde işimize yarar inşallah.

• bendeki guncelleme boyle arkadaslar

• sizin versiyon ile benimkisi birebir aynı hocam. Benimkiside böyle oldu

Micom olan dimi

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Hayır hepsi birebir aynı

• 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.