Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.362
Cevap
472
Favori
1.642.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sesi eksik bulanlar icin guzel bir gelistirme gibi duruyor. Ancak benim anlamadigim arka hoparlorlerden nasil bir bas beklentisi var? Avr sistemlerde dahi arka hoparlorler "small" ayarlandiginda 120-130hz ayarlanir. Bu haliyle basi zaten sub verir. Sn11'in de hoparlorleri buyuk gibi dursa da zemin hoparlorleri gibi tam frekans araligi veremeyeceginden ana gorevi mid ve tiz olmasi lazim. Yani arka hoparlore bas gitmesi sanildiginin aksine kotu sonuc doguracaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 30 Mayıs 2021; 21:3:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG SN11R modeline gelen yeni güncellemeyi manuel olarak yüklemeyi deneyen yada yükleyen var mı?

Malum güncelleme dosyası rg modelleri içinmiş yani google asistan olan modeller için.

Bizim modeller için gelmeyeceği söylentisi mevcut maalesef...

• Sn11R'de sn11rg'dw olduğu gibi google home assistant desteği yok mu?

Ona göre yurtdışından almayı dusunebilirim

• Arkadaşlar bu güncelleme işine girelim ingilizce bilen biri yazsa mail atsak

• Merhaba bu soundbar lara bluetooth kulaklığımızı baglayabiliyor muyuz? geceleri sesi açamıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SBK

Sn11R'de sn11rg'dw olduğu gibi google home assistant desteği yok mu?

Ona göre yurtdışından almayı dusunebilirim

sondaki G google asistantı sembolize ediyor

türkiye ve bazı avrupa ülkelerinde G sisz model satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyzabc123

LG SN11R modeline gelen yeni güncellemeyi manuel olarak yüklemeyi deneyen yada yükleyen var mı?

Malum güncelleme dosyası rg modelleri içinmiş yani google asistan olan modeller için.

Bizim modeller için gelmeyeceği söylentisi mevcut maalesef...

RG li modeller için güncellme hocam

yurtdışında deneyen oldu SN11R ye yüklemeyi ama başarılı olamadılar.

OTA güncelleme RG li modellere bile gelmedi daha. SN11R modeline gelmiyecek diye birşey duymadım.

SN11R modeli türkiyeye özgü bir model değil oyüzden gelir güncelleme ama bekleriz biraz.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Guncelleme geldi diyelim nasil yapiyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLTySoN

Guncelleme geldi diyelim nasil yapiyoruz

ota güncellme lg sounbar uygulaması ile olur diye tahmin ediyorum.

şuan SNXXRG modelleri için test güncellemesi usb bellek ile yükleniyor.

ayrıca şuan test te olan güncelleme SN11RG ye özel değil bütün SN XX RG modelleri için.

• merhabalar,

şuan mevcut samsung q800t soundbar + swa-8500s arka kitleri kullanıyorum. dün ilk defa dolby atmos deneyimi yaşama fırsatı buldum. Netflix Extraction filmi.

filmdeki içerikten mi yoksa ses seviyesinin düşüklüğünden mi bilmiyorum (ortalama 27 ses seviyesi) daha önce kullandığım sk9y e göre daha vasat buldum o doluluk açısından. ben mi yanılıyorum yoksa ederi bu kadar mı tecrübelerinizi merak ettiğim için soruyorum.

• Merhabalar,

Sound bar işine gireyim dedim, ancak kafam iyiyce karıştı,

SAMSUNG HW-Q800T baktım iyi diyen var kötü diyen SAMSUNG HW-Q70T/TK Q70T  benzer özellikte o kadar paraya değecek bir şey var mı?

q70 yerine bu daha SAMSUNG HW-T650 alın diyen de

LG SN7Y 380W 3.1 Kanal;  Grundig GSB 950 Soundbar birde bunlar var.

Yol gösterirseniz memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: milyoncubaba

merhabalar,

şuan mevcut samsung q800t soundbar + swa-8500s arka kitleri kullanıyorum. dün ilk defa dolby atmos deneyimi yaşama fırsatı buldum. Netflix Extraction filmi.

filmdeki içerikten mi yoksa ses seviyesinin düşüklüğünden mi bilmiyorum (ortalama 27 ses seviyesi) daha önce kullandığım sk9y e göre daha vasat buldum o doluluk açısından. ben mi yanılıyorum yoksa ederi bu kadar mı tecrübelerinizi merak ettiğim için soruyorum.

hocam

testi

Ready Player One filmini true hd 7.1 indirip dene (netflixte atmos değil bu film)

• milyoncubaba kullanıcısına yanıt

soundbarların yapabilecekleri bu kadar ne kadar ekmek o kadar köfte

• quote:

Orijinalden alıntı: odesy

soundbarların yapabilecekleri bu kadar ne kadar ekmek o kadar köfte

Ekmeğin pişkini sn11r mi oluyor peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam

testi

Ready Player One filmini true hd 7.1 indirip dene (netflixte atmos değil bu film)

Alıntıları Göster

teşekkür ederim mutlaka test edip döneceğim buraya bilgilendirme amaçlı

O filmde bende atmosu çok hissetmedim. Başka filmlerde de deneyin isterseniz. Q70R'de volume gündüz 20, akşam 15'de izliyorum; yeterli geliyor...

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Özellikle tavsiye edeceğiniz film var mi acaba ?

• selim20 kullanıcısına yanıt
    Bende bırkac ay önce LG sj3 aldım açıkçası çok da memnun kaldım ama tabı başlangıç sevıyesı ve 2.1 olduğu için zmnla ust model olsun diyorsun :) yenı q70 aldım q800 ile arasında ozellık fark yok gıbı kağıtta ama 800 daha üstün gözüküyor ben gayet memnunum ozellıkle 2.1 hdmi kablo şart bılgın olsun ve mutlaka hangı modelı alırsan arka hoparlöri mutlaka al ben 8500 s aldım gecen hafta bağlamadım henüz ama bağlayınca daha güzel oluyormus bu arka kıtlerı bulmakda zor lgnın hıc yok sıfırı letgo da vs ıkıncı el bulabılırsın samsungda ıkıncı el bulabılırsın daha yaygın hem hemde hb sitesınde zmn zmn stoklara gelıyor ben ordan aldım bu arada hem soundbar hem arka kıtler fıyatları ıyı takıp et çünkü sureklı oynuyor yukarı asagı ben 2700 du ılk baktıgımda Amazon’da sonra 2950 olmuş aldım sonra 3 kusur oldu hele hbde 3500 cıvarı sanırım

Netflix üyeliğini sonlandırdım; ama sanki aynı filimlerin WEB DL riplerinden daha iyi atmos alıyorum 😆 Oynatıcı LG B9 OLED TV'nin dahili oynatıcısı. Bol aksiyonlu 6 Underground filmine bakın; hatırımda bir o kaldı.
    https://www.netflix.com/tr/title/81001887?preventIntent=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 1 Haziran 2021; 21:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim20

Merhabalar,

Sound bar işine gireyim dedim, ancak kafam iyiyce karıştı,

SAMSUNG HW-Q800T baktım iyi diyen var kötü diyen SAMSUNG HW-Q70T/TK Q70T  benzer özellikte o kadar paraya değecek bir şey var mı?

q70 yerine bu daha SAMSUNG HW-T650 alın diyen de

LG SN7Y 380W 3.1 Kanal;  Grundig GSB 950 Soundbar birde bunlar var.

Yol gösterirseniz memnun olurum.

hocam bence sıralama şöyle, araştırdığım incelediğim kadarıyla.

q800t > q70t > gsb 950 > t650 > sj3

sn7y pek araştırdığım bi model değil malesef.

• 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.