Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: byvolte , mehmet00016 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
17.049
Cevap
244
Favori
873.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1478
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 107
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
  • Favoriye Eklediklerim 244
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eiskent (1576 mesaj) sadays (1013 mesaj) josh-r (691 mesaj) WatchAndLearnn (599 mesaj) srknzr (423 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7630 mesaj) Mobil (5750 mesaj) Tablet (288 mesaj) (1 mesaj) Mini (775 mesaj) Uygulama (1848 mesaj) (75 mesaj)
  • @
28 oy
Öne Çıkar
Giriş
    4831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Sn11 cok konusuldu, bu noktaya gelecegini tahmin etmezdim.

Konuşulması sıkıntı değilde biri lafın nereye gittiğini anlamadan yorum yaptı(herkeze yapıyordu) biride bel altı küfürle cevap verdi konunun ayarı kaydı malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 22 Şubat 2021; 22:46:41 >
    |
    |
  • Yarbay
    2009 Mesaj

Bende aynisini soyledim zaten elemana. Urun bozuk git iade et geri ver dedim. O da “ugrasamam 500-1000₺” altina satarim dedi.

Bende ürünün sorunlu oldugunu o fiyatin bile pahali oldugunu soyledim. Satarken umarim bu kusuru belirtirsin dedim. Direkt agresiflesti konu bundan ibaret.

Konu amacindan sapti farkindayim ama kendisi uzatti. Ozelden ana baci ne varsa kufur etti. Kendisine tek bir hakaret bile etmedim.

Sadece urun arizali git degis kimsenin ahını alma 500-1000₺ altina satma dedim.
    |
    |
    sadays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    114 Mesaj

+1
    |
    |
    fitamino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

Konu değişsin biraz :)

Aquaman.2018.IMAX.2160p.BluRay.REMUX.HEVC.DTS-HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos-FGT

Bu torrentte hem True Hd Atmos hem de DTS mevcut.

Aynı filmde 2 sini de deneyip hangisi daha iyi denemek isteyen olur belki

Dosya boyutu : 77,4gb

• Yarbay
    2009 Mesaj

Ah beee. Suan kirsaldayim net 15mb redbox. İstanbula gecince 100mb baglatip ne bulsam indiricem:)

Bu arada gecen sn11 bas seviyesini 2 yaptim cok daha tok oldu baslar.
    |
    |
    c.guleken kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    114 Mesaj

hocam atmos ile dts x karşılaştırmamız gerekir ama malesef hiç bir filmde o seçeneğimiz yok , sn11r haricinde atmos veya dts x deneyimim olmadı benim ama sn11de dts x in olduğu yerde atmosun esamesi okunmaz o derece iyi dts x bu cihazda :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

Ben lg cx’te ses geçişini otomatik yaptım biraz daha iyi oldu. Bass ve sub 3’te. Yanma olayı etkiliyor veya kulağım buna alışmaya başladı sanırım. Mibox ile DTS ve pc üzerinden True hd Atmos’ta izleyince cihazın keyfine varabildim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

Ben Dts ses dinledim ama dts x değildi sanırım bu 2si arasında da ciddi fark var mı ki ? Bu soundbar işi yeni başlayanlar için güzel bi oyuncak ama tehlikeli insan hep daha fazla ses türü daha güçlü cihazlar istiyor. Soundbar buysa Avr sistem nasıldır diye düşünmeye başladım :)))))
    |
    |
    Mehmetcan3445 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2009 Mesaj

Bu yanma olayi cidden var mi acaba ya. Yoksa bizim kulaklar mi alete alisiyor, psikolojik olarak kulaklarimiz mi yaniyor acaba :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1407 Mesaj

Hocam tartışmanın son kısmını görmedim, muhtemelen mesajlar silinmiş vs. Küfür vs kısmını bilemem, tabii ki yanlış, ancak bence sen hatalısın. Bana da biri senin gibi yaklaşsa tepki verirdim.

Kimse kimsenin bekçisi değil, birinin bassından memnun olmadığı ürünü satışa koymasına laf ettin, diğeri zararına satarım dedi ona karıştın. Adam birine kakalarım demedi ki, alet kullanılamaz durumda değil, 25 ten sonra cızırdıyor demiş, servis çağırırım sorun var derlerse ala işlem yaparım sorun yok derlerse de ben memnun değilim zararına satarım demiş.

Takip edicem, görücez bakalım falan diyip ciddi tahrik ettin insanları. Arkadaş küfür edip uzaklaştırılınca sanki sen burda mağdur gibi olmuşsun. Bence senin de hatan var. Başlığı amacı dışına çıkardınız birlikte. Söylemeden duramadım.

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj

Kesinlikle olay birebir arkadaşın yazdığı şekilde gerçekleşmiştir. Bende başından beri konuyu takip ediyorum. Fitamino isimli arkadaş yaptığın doğru degildi. Gereksiz yere arkadaşı hicbirsey yapmadığı halde suçladin. Sonuna kadar tahrik ettin. Adam sana yazma dedikçe zorladın. Hala da ben bisey yapmadım diye buraya yazıp kendini aklamaya çalışıyorsun. Yaptığın şey hiç hoş değildi. Bende 38 yaşındayım az çok kimin ne yaptığını anlayabilecek olgunluğa sahip olduğumu düşünüyorum.
    |
    |
    anilozler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj
    1 hafta önce de Fitamino isimli arkadaşımız, cihazda ki cızırtı problemi ile alakalı eski kullanıcıları zan altında bırakmıştı. Söylediği şey; eski kullanıcılar da vakti zamanında 'ya bu cihaz da cızırtı problemi var' diye uyarsaydi. Bunun üzerine cihazı ilk alan kullanıcılar da gerekli cevabı arkadaşa vermiş. Buna rağmen Josh-r arkadaşımıza dediği şey; Hocam neden alınganlık yaptın ki ben kimseye bir şey demedim. Birseyler söyleyip de sonra demedim demek de çok enteresan geliyor. Forumda çok eskiyim şimdiye kadar hiç kimse ile polemiğe girip üzmedim. Ama o arkadaşın haksız yere ceza almasına uzuldum gerçekten. Hatta üşenmeyip geçen hafta ki konuşmayı da screenshot alıp ekledim. Umarim düzgün bir şekilde yüklenir ve okunur. Saygılar.

• Yarbay
    2299 Mesaj
    Banlanan Arkadaş boşuna banlandı .Fitamino denen şahıs çok tahrik etti arkadaşımızı,bende aynı malı kullanıyorum eleştiriyorum bende çok sistem kullandım.kağıt üzerindeki rms değerleri kesinlikle karşılamıyor dedim vayy anam nasıl karşılamaz demeler felan , sanırsın sn11r bu eleman tasarlamış satışa sunmuş tey Allah'ım

Herkes yazmış bende 15 yıllık üyeyim burada İlk defa böyle birşey gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 23 Şubat 2021; 6:18:47 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1407 Mesaj
    Ek not olarak belirteyim.

6 aydır sn11r kullanıyorum. Arka kitlerde başta kopma problemim oluyordu. Şimdi o da 3-4 günde bir sefer 1-2 saniye denk geliyor. Ancak tv etrafı çok karışık, modem 2.4 ve 5ghz hue bridge, zidoo media player vs.

Haricen hiç bir problemim yok. Cızırtı falan bir kere bile hissetmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4831 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cchacalls

1 hafta önce de Fitamino isimli arkadaşımız, cihazda ki cızırtı problemi ile alakalı eski kullanıcıları zan altında bırakmıştı. Söylediği şey; eski kullanıcılar da vakti zamanında 'ya bu cihaz da cızırtı problemi var' diye uyarsaydi. Bunun üzerine cihazı ilk alan kullanıcılar da gerekli cevabı arkadaşa vermiş. Buna rağmen Josh-r arkadaşımıza dediği şey; Hocam neden alınganlık yaptın ki ben kimseye bir şey demedim. Birseyler söyleyip de sonra demedim demek de çok enteresan geliyor. Forumda çok eskiyim şimdiye kadar hiç kimse ile polemiğe girip üzmedim. Ama o arkadaşın haksız yere ceza almasına uzuldum gerçekten. Hatta üşenmeyip geçen hafta ki konuşmayı da screenshot alıp ekledim. Umarim düzgün bir şekilde yüklenir ve okunur. Saygılar.

hocam.

dün bütün yazılanları canlı olarak okudum.

kısa özet yorumumu yukarıda yaptım tekrar yazayım

biri lafın nereye gittiğini anlamadan yorum yaptı(herkeze yapıyordu) biride bel altı küfürle cevap verdi konunun ayarı kaydı malesef.

ikiside hatalıydı. konuyu artık burda kapatıp normale dönelim.

• Yarbay
    2009 Mesaj

Tek hatam o arkadasi elestirmekti. Uzatmiycam o yuzden kapadim konuyu. O beyfendiyle mahkemede hesaplasicam.

Sadece sunu bilim burasi forum elestiriye acik olmak lazim. Bende 35 yasinda adamim kimsenin elestirdigim icin anama karima bacima kizima sovmeye hakki yok.

İyi forumlar.
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Bu foruma yıılardır senin gibiler yüzünden yazmak istemiyom adamı tahrik et tahrik et sonrada madur edebiyatı yap helal olsun valla yağ gibi çıkıyon su üstüne aslında bu forumlara girenlere ehliyet kontrolü gibi bişeyler yapılmalı  şimdi dikkat ettim biçok tahrik edici mesajını silmişin haa bu durumda onun küfür etmesini gerektirmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi contix -- 23 Şubat 2021; 11:26:9 >
    |
    |
  • Yarbay
    10956 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

Ek not olarak belirteyim.

6 aydır sn11r kullanıyorum. Arka kitlerde başta kopma problemim oluyordu. Şimdi o da 3-4 günde bir sefer 1-2 saniye denk geliyor. Ancak tv etrafı çok karışık, modem 2.4 ve 5ghz hue bridge, zidoo media player vs.

Haricen hiç bir problemim yok. Cızırtı falan bir kere bile hissetmedim.
    maşallah diyelim o zaman darısı diğer sn11 alan arkadaşların başına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    Filmlerin yüksek kaliteli sürümlerini bilgisayar kaldırmıyor (donanımsal olarak gücü yetmiyor sanırım), 50 küsür gb indirip izleyemeden siliyorum bazen. Şunu fark ettim, vlc ile oynattığımda güç bela ilerleyen, bir süre sonra takılıp ilerlemeyen filmler kodi ile açtığımda daha akıcı oynatılabiliyor. Sizin önerebileceğiniz seslerin düz geçişine izin veren ve sistemi yormadan filmleri daha performanslı izleyebileceğim ekstra bir video oynatıcı program var mıdır? Yoksa kodi ile devam edeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2009 Mesaj

Bs player denedin mi hocam?
    |
    |
    YT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.