Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.406
Cevap
470
Favori
1.644.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisx3

PC için kodi yükledim Netflix programını nasıl eklerim pass olayı yapilabiliyormus ,kodi çok karışık geldi bana

hocam

add on yüklemeniz lazım kodiye

https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix

video anlatımı

• SN11R geldi hemen kurulum yaptım ilk izlenimlerim;

*Arka kolonlar SPK8'den büyük ama ses olarak daha az gibi.

*Arka kolonların sadece altında vida yeri var uyumlu stand bulamadım hala bir çözüm arıyorum. (duvara asmak istemiyorum , koltuğumun sol tarafın balkona geliyor , ya da salonun en sol duvarına asacağım son çare )

*Soundbar SL9Y'den daha uzun boyutlarını kesinlikle kontrol edip alınmalı.

*Subwoofer SL9Y'den daha az geldi diğeri ses seviyesi 15te evi inletiyordu bunda o etki gelmedi.

*Genel ses seviyesi ve bass SL9Y & SPK8 lerde daha yüksekti şuan yeni olması ve o yanma olayından olabilir diye kesin yargıya varmıyorum.

Bunlar ilk gözlemlerim zamanla değişiklik gösterebilir. Ama bu kadarıyla hiç aksiyona gerek yoktu eski sistem ile devam edilebilirmiş diyorum.

• Dostlar tavana şundan döşenir mi sizce? Hem yalitim hemde ustten yansiyacak sesleri daha iyi almak icin

• fitamino kullanıcısına yanıt

Tavan kaplamaniz sesi yansitmali. Fotografta gordugumuz malzemenin ses tutma, sonumleme ozelligi varsa daha kotu bir etki alirsiniz.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c.guleken C kullanıcısına yanıt
    hocam tekrardan hayırlı olsun bende siz gibi acaba almasamiydim diyenlerdenim elimdeki ses sistemi sn11r den daha iyi ses veriyordu her anlamda ama ben artik günümüz ses kodekleri olsun diye zamana daha fazla yenilmemek için aldim 505watt lik sistemin kağıt üstünde daha iyisi gibi görünen sistem doğal olarak beklentileri yükseltti bende ayni siz gibi acaba dedim ama aldim artık ,sevmeye çalışıyorum aleti alışmaya çalışıyorum
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Yansitme icin ne onerirsiniz peki hocam.
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Aynı düşünceden dolayı aldım ben de. Ama yok bass gelmiyor eski sistemde ses seviyesini 15i geçemezdim bunda 20 lerde neredeyse yakalıyor. Bir de SL9Y bass kabin boyu bundan daha büyüktü bu biraz daha küçük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Tavan kaplamaniz sesi yansitmali. Fotografta gordugumuz malzemenin ses tutma, sonumleme ozelligi varsa daha kotu bir etki alirsiniz.

Saygilarimla.

haklısınız bas trapler kontrolsüz bası kontrol altına almak için kullanılır yani bas sönümler herkes sn11de bas almaya çalışırken talihsiz bir seçim olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • c.guleken C kullanıcısına yanıt
    hocam dts olayını dün gece hallettim biraz daha keyfim yerine geldi ,elimdeki z5500 u satmaktan vazgeçtim kablo ve ses kodek problemi olmasa bana gereksizdi ama su an bi sadelik oldu odam da...Z5500 deki bass in yanindan gecemez bu su an ama belki bi güncelleme alir mi diyorum ama buradaki tecrübeli arkadaşların açıklamalarından sonra artik ondan da vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 19 Şubat 2021; 18:30:55 >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Farklı videolarda deniyorum ama yok tatmin etmedi bir türlü yani 1 sene önceki daha düşük bir modeli nasıl aratır aklım almadı. Burada ki çoğu kişi nasıl beğendi bende mi sorun var diyorum. Bas hiç yok hani bas az değil hiç yok o derece.
    Ses seviyesi de eskisinin 15’i bunun 25’ine anca denk.
    Yanınca açılır vs diyemeyeceğim SL9Y ilk aldığımda Mad Max izlemiştim hani o başlardaki gitarlı kovalamaca sahnesinde ev inlemişti ki arka kit yoktu.
    Bakalım biraz süre tanıyacağım.
  • bende aldım yarım saat dinleyip kutusuna koydum tahmini 6 ay sonra kurulum yapıcam eski bi z5500 kullanıcı olarak bas gerçekten vasat nasıl bir çözüm bulunur bilmiyorum sadecedaha güncel güçlü bi sub olursa değiştirilebilir düşündüm vatandan almıştımm cihaz diğer lg sub larada bağlanıyordu ses vermişti

• Dostlar nvidia shield proda netflix 60fps nasil yapabilirim? Orjinal uygulama 60fps degil sanirim cok siritiyor. Tv nin netflix uygulamasinde izledigim akiciligi projeksiyonda alamiyorum nvidia shield uzerinden alamiyorum
  • Arkadaşlar samsung q800t geldi ama kurmak için teknik servisi mi çağırmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: soner07

bende aldım yarım saat dinleyip kutusuna koydum tahmini 6 ay sonra kurulum yapıcam eski bi z5500 kullanıcı olarak bas gerçekten vasat nasıl bir çözüm bulunur bilmiyorum sadecedaha güncel güçlü bi sub olursa değiştirilebilir düşündüm vatandan almıştımm cihaz diğer lg sub larada bağlanıyordu ses vermişti

Valla 200 watt rms sub neden böyle olur bende anlamadım ,alt sürüm olan LG kullanlar ses 20 de camları titretiyor bass diyor nasıl oluyor biri açıklasın ya🙂

Edit: diğer sublara bağlanıyor demişsiniz, tek satılmıyorki nasıl değişecek sub

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisx3 -- 20 Şubat 2021; 6:11:51 >
  • barisx3 kullanıcısına yanıt
    Ya sizde sorun var yada benim beklentim dusuk. Ben aletten cok memnun kaldim. Hatta sirf onun icin gidip w2700 benq aldim.

Benim bas anlayisim farkli o zaman. Ben surekli beyin hoplatan bastan ziyade yerinde ve derinden bass seviyorum.

Birde aletin rodaj mevzusu var. Anlamadimki son ses sentello mu dinliyosunuz tatmin etmiyo

Kurulum şu sekilde.

Nvidia shield pro > lg sn11 > benq w2700

Vu setupla kodi uzerinden izledigim dts ve dolby atmos filmler beni tatmin ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fitamino -- 20 Şubat 2021; 9:34:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

hocam bide şu

lg spk8-s e el atsanızda konu iyice şenlense.

@brknil06

Hocam el at derken,tam anlamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Ya sizde sorun var yada benim beklentim dusuk. Ben aletten cok memnun kaldim. Hatta sirf onun icin gidip w2700 benq aldim.

Benim bas anlayisim farkli o zaman. Ben surekli beyin hoplatan bastan ziyade yerinde ve derinden bass seviyorum.

Birde aletin rodaj mevzusu var. Anlamadimki son ses sentello mu dinliyosunuz tatmin etmiyo

Kurulum şu sekilde.

Nvidia shield pro > lg sn11 > benq w2700

Vu setupla kodi uzerinden izledigim dts ve dolby atmos filmler beni tatmin ediyor.

Hee son ses sentello dinliyorum

Ya kendini kandırıyorsun yada Bizim aletlerde sıkıntı var hep bass vursun istemiyorum ama bas efekti olan yerdede işini yapsın diyorum onda zayıf bir ilkilme yaşamıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam el at derken,tam anlamadım?

Alıntıları Göster

hocam

lg spk8-s türkiyede bulunmuyor. lg türkiye getirmiyor.

bir lg bayisi olarak lg türkiye ile görüşüp ürünün ülkeye gelişini sağlasanız büyük sevaba girersiniz anlamında demiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Dostlar nvidia shield proda netflix 60fps nasil yapabilirim? Orjinal uygulama 60fps degil sanirim cok siritiyor. Tv nin netflix uygulamasinde izledigim akiciligi projeksiyonda alamiyorum nvidia shield uzerinden alamiyorum

hocam

shield 2017 de Refresh Rate i kullanırdık.

2019 modelinde beta olarak direkt içinde gelmeye başladı.

betası tam iş görmezse fullunü

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.bytearray.refreshrate

kendi içindeki storedanda kurabilirsiniz.

ister programda otomatik yada tuş atayarak kendiniz istediğiniz fps e alabilirsiniz. istediğiniz programda.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R.

Arkadaşlar samsung q800t geldi ama kurmak için teknik servisi mi çağırmam gerekiyor?

Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın,kendiniz kurun,servis ücret alıyor soundbar kurulumunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eng1234 -- 20 Şubat 2021; 12:33:44 >
  • 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.