Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: srknzr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
17.106
Cevap
244
Favori
875.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1482
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 107
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 65
  • Favoriye Eklediklerim 244
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eiskent (1578 mesaj) sadays (1016 mesaj) josh-r (697 mesaj) WatchAndLearnn (600 mesaj) srknzr (432 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7648 mesaj) Mobil (5761 mesaj) Tablet (288 mesaj) (1 mesaj) Mini (777 mesaj) Uygulama (1848 mesaj) (101 mesaj)
  • @
28 oy
Öne Çıkar
Giriş
    736 Mesaj

dostum philiphs tv de amazon prime dolby atmos vermiyor 50 pus 7304 var bende.
    |
    |
    karamatik2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10972 Mesaj

@bariscapt

Tidal tüm platformarda düzeldi az önce kardeşim

• Yüzbaşı
    861 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: sadays

@bariscapt

Tamam tşk eve gidince bakayım dün gece düzelmemişti yeni düzeldi sanırmm
    |
    |
    Bahsedilenler: sadays
  • Teğmen
    157 Mesaj

Arkadaşlar merhaba, araştırdım ama bulamadım, lg soundbarların sn, sl, sl kodları ne anlama geliyor? Farkları neler ki? Sony 55 inç hx9096 tv var bende ve bir soundbar almayı planlıyorum. Amacım öncelikle netflix ve 4k remux filmlerimi izlemek. Ayrıca yine almayı planladığım ps5 te kullanmak. Şimdilik kullanacağım oda dikdörtgen ve 2.5x4 metre. Yani şu anda tv ye yaklaşık 3.5 metre mesafeden dik olarak bakıyorum. Ancak ileride 6x7 metre civarı olacak salona da geçebilirim. Yine de tv yi dik olarak ve en fazla 4.5 metre mesafeden kullanacağım. Bu bağlamda henüz bütçe belirlemedim ama denk getirirsem son hafta yazılanlardan anladığım kadarıyla sn11r almalıyım (6-7 bin tl fiyatını çok hak eden bir cihaz olduğu sonucuna vardım). Denk gelmezse herhalde en fazla 4 bin seviyelerinde kalacağım. Hepinize çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 22 Aralık 2020; 18:25:19 >
  • Yarbay
    4838 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Arkadaşlar merhaba, araştırdım ama bulamadım, lg soundbarların sn, sl, sl kodları ne anlama geliyor? Farkları neler ki? Sony 55 inç hx9096 tv var bende ve bir soundbar almayı planlıyorum. Amacım öncelikle netflix ve 4k remux filmlerimi izlemek. Ayrıca yine almayı planladığım ps5 te kullanmak. Şimdilik kullanacağım oda dikdörtgen ve 2.5x4 metre. Yani şu anda tv ye yaklaşık 3.5 metre mesafeden dik olarak bakıyorum. Ancak ileride 6x7 metre civarı olacak salona da geçebilirim. Yine de tv yi dik olarak ve en fazla 4.5 metre mesafeden kullanacağım. Bu bağlamda henüz bütçe belirlemedim ama denk getirirsem son hafta yazılanlardan anladığım kadarıyla sn11r almalıyım (6-7 bin tl fiyatını çok hak eden bir cihaz olduğu sonucuna vardım). Denk gelmezse herhalde en fazla 4 bin seviyelerinde kalacağım. Hepinize çok teşekkür ederim.

Selam alper hocam

Sk serisi 2018

sl seiri 2019

sn serisi 2020

kodlar yıllları ayırmamıza yarıyor.

sk serisinin amşral gemisi olan sk10y ile birlikte meridian la işbirliğine başladı lg.

daha sonraki seriler hep meridian teknolojisini içeriyor. Sk serisinde sadece sk10y.

şuan ülke şartlarında sn11r fiyat performans ürünü.

Arka kitleride bağlayabileceğin bir sistem bakman naçizane tavsiyem olucaktır.

lg lerde arka kit bulmak biraz zor oluyor ama samsunglarda daha kolay gibi alan arkadaşlar oldu.

Samsung konusunda kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim. Ama konuyuda az okuduysan görmüşsündür. Ses renkleri farklı.

samsung modelleri tavsiyelerini kullanan arkadaşlar yapacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 22 Aralık 2020; 19:37:24 >

• Teğmen
    157 Mesaj

Eyvallah hocam, bilgiler için çok teşekkür ederim. Vaktim henüz 1 hafta kadar geriye gitmeye yetti 😅 Arayışımın başındayım ama öyle geliyor ki bu bütçede ne alırsam alayım bana grunding gsb 800 den sonra sinema salonu gibi gelecek 😅😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 22 Aralık 2020; 22:19:5 >
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    861 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: sadays

@bariscapt

Kontrol ettim düzelmiş tşk ederim bilgi verdiğin için 🙏
    |
    |
    Bahsedilenler: sadays
  • Binbaşı
    1254 Mesaj

Samsungta ülkemizde pek çeşit yok ne yazık ki Q800t var T650 var Q70T var başkada 3.1 kanal ve üzeri yok bildiğim kadarı ile. Alabiliyorsan sn11r al memnun kalırsın gibime geliyor.

|
    |
    AlperÇorapçıgil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    8527 Mesaj
    SN11R de hala stok sorunu var mi arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    215 Mesaj

Stock sorunu degıl gümrükte tutuyorlar malzemeleri pandemıden dolayı seneye Ocak bakalım ne olacak. Bende 2 Aydır bekliyorum
    |
    |
    wNchstR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    8527 Mesaj

Pandemiden dolayi neden gumrukte tutuluyor, anlamadim dogrusu.. Sifir almistim, hala kullanip kullanmama konusunda karar veremedim. Bir aydir acilmamis kutu bekliyor.. Bu hafta sonu ya kutuyu acip kuracagim, ya da satacagim..

|
    |
    ozcan69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1098 Mesaj
    Jbl 9.1 kullanan var mı aranızda? Bu da stoklarda kalmamış. Sn11r ile jbl 9.1 den birini düşünüyorum ama jbl 9.1 kullanıcı yorumu pek bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    215 Mesaj

Bende ikisinden birini Alacam ama maalesef bu sene zaten bitti bütün umutlarım Ocak 15 e kaldı bakalım ne olacak
    |
    |
    spyfox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    215 Mesaj

Neden satmayı düşünüyorsunuz elinizdeki cihaz 10 numara
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    8527 Mesaj

Soundbar ile giris seviye avr sistem kurma noktasinda karar veremedim bir turlu.

|
    |
    ozcan69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4838 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozcan69

Stock sorunu degıl gümrükte tutuyorlar malzemeleri pandemıden dolayı seneye Ocak bakalım ne olacak. Bende 2 Aydır bekliyorum

pandemiden dolayı gümrükte tutma olayı yalan bence hocam.

aliexreten biz bişeyler getirtip gümrükten hiç bi işlem yapmadan geçirebiliyorsak.ki üstelik çinden. pandemiden dolayı gümrükte tutuma olayı küllüyen yalan bence.

• Yüzbaşı
    736 Mesaj

aynen ğeçen hafta 9 parça aldım aliexp. den gümrükden 1gün içinde çıktı. sorun olsa onlar takılırdı.
    |
    |
    josh-r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10972 Mesaj

Waf (women acceptance factor) ne durumda?

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    8527 Mesaj

O konuda sorun yok hocam:) Maranrz 16xx Slim amfi + 7.1 kompak hoparlor seti veya SN11R arasinda kararsizim.. Sony STR-DN1080 belki..

|
    |
    sadays kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj

iyi akşamlar arkadaşlar bir sorum olacaktı lg sk 5 soundbar kullanıyorum bugüne kadar optik çıkıştan mibox s ten ses alıyordum. sony xh9096 tv aldım soundbarı ona bağlıyacağım. hdmi arc ile bağlamamım bir farkı olurmu tv ye örneğin tv açılınca açılıp kapatınca kapanma gibi veya ses kalitesi gibi. Eğer fark etmiyecekse yeni tv ye de optik kablo ile bağlayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mostof_love -- 23 Aralık 2020; 20:57:31 >
    |
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.