Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.411
Cevap
471
Favori
1.645.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sn11 dts hd ma destekler (ama atmosdaki gibi tvden değil kendi hdmi girişinden)

ağdan oynatmıyorum ben doğrudan nvidia shield usb girişi ve kodi kullanıyorum o yüzden plexi bilen bir arkadaş cevaplasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Tv doğrudan geçiş olacak

sn11 dts hd ma destekler (ama atmosdaki gibi tvden değil kendi hdmi girişinden)

ağdan oynatmıyorum ben doğrudan nvidia shield usb girişi ve kodi kullanıyorum o yüzden plexi bilen bir arkadaş cevaplasın

DTS hd ma yı da netflix yada diğer uygulamalar direk soundbara yollamıyor mu e arc ÇIKIŞI VAR 2.1 sesi çözmesi için

hdmı 3 portu e arc nasıl bir bağlantı yapmam lazım dts için

• Selam dostlar. Sn11r bakiyorum ama yok. Vatanda stok bilgisi olan var mi?
  • Netflix ve amazon atmosla anlaşmalı yani dts ses bulamazsınız

e arc veya arc dediğim gibi çalışıyor tvye bağlı diğer hdmiların sesini e arc veya arcden gönderiyor soundbara hdd bağlayınca nasıl davranacakları tv modeline bağlı

soundbarın e arcsinden tvnin arc ya da e arcsine hdmi ile bağlayıp tvdem ses çıkışı doğrudan geçiş yapacaksın

ondan sonra neyi çalacağı tvye bağlı muhtemelen dts sesi alırsın filmlerde ama dts hd ma belli olmaz
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Ben maalesef vatandan siparısımı iptal ettırmek zorunda kaldım mallar 1 ay oldu geleli ama gümrükten çıkmıyor pandemi sebebiyle . Tahminim Ocak 15 den sonra gelir vatana geldiğinde vatandan tanıdık bana birtane ayıracak
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Murat bey bir mukabele oldu bendede Xh9500 modeli var Sony. Sizdede hazır SN11 varken . Biliyorsunuz belki Android tv lere Apple TV geldi App olarak indirebiliyorsunuz. Sizden ricam . iTunes dan bir Dolby Atmos filmi kiralayıp deneme şansınız varmı Atmos sesleri veriyormu diye. Teşekkürler
    Birsen daha soracaktım medıaplayer olmadan Sony tv deki Netflix den Atmos ses iletebılıyormusunuz SN 11 e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcan69

Birsen daha soracaktım medıaplayer olmadan Sony tv deki Netflix den Atmos ses iletebılıyormusunuz SN 11 e.

netflix deki atmos filmleri dire alabiliyorum ayarsız şekilde ama pc den ağdan oynatamadım henüz

• quote:

Murat bey bir mukabele oldu bendede Xh9500 modeli var Sony. Sizdede hazır SN11 varken . Biliyorsunuz belki Android tv lere Apple TV geldi App olarak indirebiliyorsunuz. Sizden ricam . iTunes dan bir Dolby Atmos filmi kiralayıp deneme şansınız varmı Atmos sesleri veriyormu diye. Teşekkürler

hocam apple tv suan üyeliğim yok da netflixden alıyorum ondan da alırım sizin tv de e arc yok acaba o yüzden olmayabilri diyeceğim ama direk geçiş le samsung tv sinden atmos olmayan bir arkadas atmos soundbarla ses alıyordu galıba tabi nor al filmlerdir bu eğer tv nzde atöos desteği yoksa size netflix bence vermez

• quote:

media player kullanmıyorum

Bende earc var ğzdğzeybtv sıkıntı yok bende şu an Soundbar mevcut olmadığından soruyorum Netflix dırekt tv den Soundbara Atmos iletmesi güzel haber
    Sadece Sorum Apple TV di

SOUNDBAR [ANA KONU]
  • Sn11 gibi ust duzey bir sistemden sonra acaba bu formatlardan daha baska ne cikabilir ne olabilir diye dusunmeden edemiyoe insan.daha baska ne olabilir.tüm formatlari biliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Sn11 gibi ust duzey bir sistemden sonra acaba bu formatlardan daha baska ne cikabilir ne olabilir diye dusunmeden edemiyoe insan.daha baska ne olabilir.tüm formatlari biliyoruz

Ps5 ile birlşkte sony nin yeni tanıttığı ses formatını bir incele istersen hocam.

• josh-r J kullanıcısına yanıt

3d sesmi?

• Merhabalar, Medya oynatıcım olmadığı için bilgisayarı soundbara bağlayıp, başka hdmi kablo ile de soundbarı tv ye bağladım. Windows un kendi oynatıcısı olan "Filmler ve Tv" uygulaması ile atmos içerik açtığım zaman soundbarda atmos yazısı çıkıyor. Ancak Windowsun kendi uygulaması çok basit kalıyor malesef hiç bir ayar yok. Vlc, media player classic gibi programlarda aynı içeriği açtığım zaman atmos yazısı çıkmıyor. Bahsettiğim atmos içerikleri için önerebileceğiniz bir program var mı, ya da vlc-media player classicte yapmam gereken bir ayar mı var? Windowsun kendi uygulaması çok basit kalıyor malesef hiç bir ayar yok.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    vlc için genel ayarlar içinde ses ile ilgili bölüm var ordan düzgeçişi ayarlaman gerekliydi sanırım. artı olarakda kodi kurabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

3d sesmi?

aynen

• Merhaba, TCL 55’’ P8M modelinde televizyonum var. 1-2 ay içerisinde ses sistemi almayı düşünüyorum. Aklımda ilk olarak soundbar vardı fakat 5.1 sistemlerinde sormaya karar verdim. Nerdeyse fiyatı soundbar seviyelerinde olan Logitech Z906 5.1 soundlar yerine tercih edilebilir mi? Apartman hayatı olacağı için güçlü bass aramıyorum hatta apartman olacağı için aklıma Logitech Z623 2.1 modeli de geldi. Genel olarak film izleme amacıyla alıyorum. Herhangi bir media player olmadan tv ye bağlayıp kullanacağım.

• josh-r J kullanıcısına yanıt

O zaten var

• 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.