Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
33.361
Cevap
472
Favori
1.642.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar LG sk8 ve Samsung t650 arasında kaldım bütçem dolayısıyla. Sk8 bulunduğum yerdeki teknosada teşhir(denedim herhangi bir sıkıntısı kutu eksiği yok ) olarak 1697tl Samsung t650 de aşağı yukarı aynı fiyat internette hangisi daha iyidir ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vicodin kullanıcısına yanıt

Maalesef sadece teşhir kaldı. Birde Antalya Muratpaşa da var ama oda teşhir. Yanlız ürün az kullanılmış dediği kadarı ile satıcının

• josh-r J kullanıcısına yanıt

üstad yarım saat kadar pc bluetooth üstünden gönderdim kapanmadı. şimdi sendekine benzer verici ile bağlandım. bakalım kapanacakmı. pcden diğitürkden normal kanal sesi gönderiyorum. ses kalitesi farkedermi

mediamarkt müşteri hizmetleri öyle söyledi bekliyoruz kasımın 15 ine kadar bekleyeceğiz herhalde. Yapabilecek bir şey yok. Parayı işletiyorlar son gün haklarına kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: thehassoo44

Maalesef sadece teşhir kaldı. Birde Antalya Muratpaşa da var ama oda teşhir. Yanlız ürün az kullanılmış dediği kadarı ile satıcının

Ankara'da tek tek dükkanları aradım hiç birinde yok ne zaman geleceği konusunda da en ufak bilgileri yok. Tek ümidim vatanbilgisayar daki çok yakında yazısı. Sağolasın hocam.

• Ankara’da olup LG sn11r satmak isteyen olursa, almak isterim. Biz bulamadık ama konuda alıp-satanlar olmuş :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vicodin kullanıcısına yanıt
    Ankara’ya LG store getirmiş hocam bir tek. Ama şuan onda da yok. Şimdilik aramak sonuç vermiyor maalesef :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thehassoo44

Merhaba sn11 mı fiyat nedir bende antalyadayim

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

üstad yarım saat kadar pc bluetooth üstünden gönderdim kapanmadı. şimdi sendekine benzer verici ile bağlandım. bakalım kapanacakmı. pcden diğitürkden normal kanal sesi gönderiyorum. ses kalitesi farkedermi

Yok hocam farketmez uydu reciverdan gönderiyorum bende.

home office e döndüğümden gündüz çalışırkenki uydu yayınını soundbardan almak amacım.

akşam zaten shieldtv pro ve xgimi h3 projeksiyona geçiyorum araya 10 metre hdmi 2.1 kabloyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetcan3445

anormal bir ısınma varmı cihazda acaba kullanım sonrasında?

Telefonla 2 saat kopmuyor.

hdmi kabloyla 5-6 saat kapatmadan kullanıyorum genelde dolby atmos kaynakla

üstad pcden 2,3 saat gönderdim lg ye bluetoth ile kapanma olmadı ara bi iki sefer bağlantı kopduğu oldu ama bende o ara box a ve tv ye wifiden film falan atıyodum belkide bağlantı etkilendi wifiden ondan koptu ama kapanmadı hiç yanlız ilginçdir tvde youtube açıkdı uyku modu gibi ekranı karartı. tv nin ses çıkışını kendi hop. aldım yine aynı şeyi yaptı ses kesildi ekran kapandı benim de tv blth 4.2 kullandığım vericide 5.0. (tuhaf işler)

https://m.tr.aliexpress.com/item/33006630574.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dco0VSK

• Konuda samsungun yeni modeli q800 ü alan varmı ?

• merhaba arkadaşlar,

surrond konusunda başarılı hangi ürünü tavsiye edersiniz. Aklımda q70T modeli geçiyor. Arkaya'da hoparlör olmak istiyorum. Tavsiyeniz ne olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

üstad pcden 2,3 saat gönderdim lg ye bluetoth ile kapanma olmadı ara bi iki sefer bağlantı kopduğu oldu ama bende o ara box a ve tv ye wifiden film falan atıyodum belkide bağlantı etkilendi wifiden ondan koptu ama kapanmadı hiç yanlız ilginçdir tvde youtube açıkdı uyku modu gibi ekranı karartı. tv nin ses çıkışını kendi hop. aldım yine aynı şeyi yaptı ses kesildi ekran kapandı benim de tv blth 4.2 kullandığım vericide 5.0. (tuhaf işler)

https://m.tr.aliexpress.com/item/33006630574.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dco0VSK

enteresan bir sorun canımı sıkıyor biraz ama bakalım bir çözüm bulucam bir takla attırıcam birşekilde.

sizin kullandığınızla benim kullandıgım aktarıcı aynı görünüyor. markaları farklı birtek.

çok teşekkürler yardımlarınız için .

• Dün macbook ile dizi izleyeyim dedim, sn11r'ye kablo ile bağladım, görüntüyü tv'ye aktarsa da macbook sn11r'yi ses aygıtı olarak görmedi. Kablodan sanırım. Ama aynı kablo ile samsung m550'den sonuç almıştım. Yani görüntüyü tv'ye paslayıp sesi soundbardan almıştım. Bugün çözmeye çalışacağım bakalım.

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

Sanırım 5300 demişti.

• samura92000 kullanıcısına yanıt

Ben biraz araştırmıştım aklımdaki sıralama q80 bunların içinde iyiydi fakat bulamadım Türkiye de sonra q800 sonra q70 idi

• sawyer1 S kullanıcısına yanıt

İstanbulforum teknosadan 5400Tl ye aldım hocam

• Dün HW-T450 aldım, bugün geldi ürünüm fiyatlar tavan yapmış ucuz satıcıdan almıştım ondada tükenmiş (995TL) Sevindim doğrusu, umarım güzel çıkar akşam deneyeceğim.

Destek ve bilgileriniz için teşekkürler. (Yoksa LG Sj3 alacaktım)

• Noix~ kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
    Bu arada deneyip alın dedim,denemeyi düşünmüyorum dediniz.
    Beğenmezseniz karışmam 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.