Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.394
Cevap
470
Favori
1.644.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O günler gelecek 😁

Bu arada soundbar kullanan arkadaşlar soundbarlarını güle güle kullansınlar.
    Uzun yıllar avr ve hoparlör kullananların soundbarları beğenmemesi gayet normal.
    ‘Alışmış kudurmuştan beterdir’ derler.
    Bizimki o hesap 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportway

O günler gelecek 😁

Bu arada soundbar kullanan arkadaşlar soundbarlarını güle güle kullansınlar.
    Uzun yıllar avr ve hoparlör kullananların soundbarları beğenmemesi gayet normal.
    ‘Alışmış kudurmuştan beterdir’ derler.
    Bizimki o hesap 😁

Valla hocam en büyük hatam avr ye yakın avr yarısı kadar filan bir hissiyat zevk beklemek oldu ama ikisis tamamen farklı. tv den iyi mi iyi böyle devam edeceğiz hanım tamam al diyene kdar.

• mutevaziadam kullanıcısına yanıt

dostum aynı tv bendede var sn11 bağlayınca atmosda bi sıkıntı çıkmadı. tv tüm ayarlar, genel ayarlar hdmi ultra hd, kablon hangi çıkışa bağlıysa onu standart olmazsa optimum ile dene. bide ses ayarlarında gelişmiş~sesçıkışı~hdmi seçili olcak. ve yine tüm ayarlar~ses~gelişmiş~digital çıkış formatındaki ayarlarıda değiştirip dene (bendeki çokkanallı (atlama) seçili durumda)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Hanimi ikna ettik donduk bir sekilde avrye. 7 hoparlor 2 sub var salonda ancak tasinma durumu sozkonusu. Simdi diyorum ki keske daha gec alsaydim. 5 aylik hoparlorlerin tasinirken basina gelecekleri ben biliyorum. Arac icinde goturmeye calisacak olsam da 120cm hoparlorler bana hep soundbari hatirlatacak.

Ben taşınırken taşıma firmasına dedim ki beyaz eşyalar dahil tüm mobilyaları kırın B&W ları sağlam taşıyın

tüm beyaz eşya ve mobilyaları taşıdılar B&W ları düşürdüler

• sportway S kullanıcısına yanıt

önerini dikkate alacağım üstad, tekrar teşekkür ederim tavsiyen için.

• hoparlörü aşağı indirip duvara çevirdim. hiçbirşeyin ayarını değiştirmedim. birkaç gündür çok küçük ama sık sık kesilmeler oluyordu. çok kısa sürüyodu ikibuçuk saattir film izliyorum bi gözüm ve kulağım hop.ne işık yanıp söndü nede ses gitti geldi. bi süre daha böyle kullanıp gözlemleyeceğim ama sanırım benim hop. koyduğum yer ile alakalı oluyor. (arkası duvara çok yakın olunca) çünkü duvara asmadan önce kesilme olmuyordu yada dikkatimi çekmedi neyse bisüre takip edip haber ederim.

@josh-r üstad (başıma iş açtınya) çalışmalar başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

hoparlörü aşağı indirip duvara çevirdim. hiçbirşeyin ayarını değiştirmedim. birkaç gündür çok küçük ama sık sık kesilmeler oluyordu. çok kısa sürüyodu ikibuçuk saattir film izliyorum bi gözüm ve kulağım hop.ne işık yanıp söndü nede ses gitti geldi. bi süre daha böyle kullanıp gözlemleyeceğim ama sanırım benim hop. koyduğum yer ile alakalı oluyor. (arkası duvara çok yakın olunca) çünkü duvara asmadan önce kesilme olmuyordu yada dikkatimi çekmedi neyse bisüre takip edip haber ederim.

@josh-r üstad (başıma iş açtınya) çalışmalar başladı

Bende aynı sehpa üzerinde kullanıyorum.

çok fazla kopma problemi yaşamamıştım.

5ghz i de kapadım bakalım ne olucak

• srknz tam tersi köşelerde wi-fi sinyali daha güçlüdür bir başka sebep ara bence

• mnybjk kullanıcısına yanıt
    İşte o hissiyat jbl bar 5.1 de yererince var.
    Onda da atmos,dolby true hd,dts hd ma,dts-x gibi hd sesler yok.
    Olmuşken hepsi olsun dediğimiz için Lg sn11r aldık ama zevk alamıyoruz.
    Jbl bar 9.1 de bile o hissiyat jbl bar 5.1 deki kadar yok.
    Tamamen benim ses zevkime göre tabiki,başkaları farklı düşünebilir.

• sportway S kullanıcısına yanıt
    JBL 5.1 performansına katılıyorum. AVR den geçiş yapacaklar icin mutlu edecektir. Bass, dialoglar vs süperdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sportway

İşte o hissiyat jbl bar 5.1 de yererince var.
    Onda da atmos,dolby true hd,dts hd ma,dts-x gibi hd sesler yok.
    Olmuşken hepsi olsun dediğimiz için Lg sn11r aldık ama zevk alamıyoruz.
    Jbl bar 9.1 de bile o hissiyat jbl bar 5.1 deki kadar yok.
    Tamamen benim ses zevkime göre tabiki,başkaları farklı düşünebilir.

işte 200den fazla dts hd ma ve dolby true hd filmim olduğu için izlenecek ancak bunları çalıştıracak biriey alamma lazım yoksa jbl 5.1 alırdım

• Selam

Samsung 75TU7100 + LG SL10Y + SPK8S + Nvidia Shield ( son sürüm ) + Leuze 2.1 2 Adet kablo

Alarak set’i tamamlamış durumdayım.

Herhangi bir önerisi olan var mı ?

• iyi günlerde kullan Fransadasın herhalde

• sadays S kullanıcısına yanıt

Yo hocam türkiye

• leuze hdmi kablo hiç duymamıştım o yüzden fransa mı dedim Tu7100e hiç güvenme arc ya da e arc konusunda nvidia shield proyu sounbarın hdmi girşine tak kullan hem amazon prime hem de netflix hem de hddten bağlı filmlerde rahatlıkla atmos ses alırsın önce tvyi aç sonra nvidiayı en son lg sounbarı açılış sırası önemli

• sadays S kullanıcısına yanıt

üstad ne demek istediğinizi anlamadım.? alçakdamı olsun, yani bardan yüksekde olduğu için olabilirmi. rafa koyduğumda hop. ile köşe arası 4,5 cm falan kalıyo

• SarıGafa S kullanıcısına yanıt

güle güle kullan hocam, bol bol film izle

• quote:

Orijinalden alıntı: srknzr

üstad ne demek istediğinizi anlamadım.? alçakdamı olsun, yani bardan yüksekde olduğu için olabilirmi. rafa koyduğumda hop. ile köşe arası 4,5 cm falan kalıyo

alçak yüksek farketmez köşede olması wifi kopmasını etkilemez demek istedim başka bir şey neden oluyor kopmaya

• Arkadaşlar müzik için Mi Box ve Tidal ile deneme yaptım . Gördüğünüz üzere sıkıntısız bir şekilde Dolby Atmos müzikler oynatıyor. Ayrica Tidal in Atmos içeriğe epey genişlemiş..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung Q70T dün 2.999 TL iken teknoloji marketlerde 3.999 TL'ye fırladı. İnternette ise 2999 TL bazen de 2800'e kadar bulunabiliyor. Acaba teknoloji marketlerdeki fiyat artışı zam belirtisi olabilir mi?

Yurtdışı fiyatı da 550 dolar bu arada.

Herkese iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 648649650651652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.