Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BILGILI , kimnotyze1983 , sadays Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
33.413
Cevap
471
Favori
1.645.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3300TL ydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selam

arkadaşlar sl9y soundbar aldım samsung tu8000 serisi bi tv ile kullanıyorum... netflixten atmos vs sorunsuz alıyorum

ancak samsunglarda codec sorunu var bildiğiniz gibi

Game.of.Thrones.S01E10.Fire.and.Blood.1080p.BluRay.HEVC.TrueHD.ATMOS.7.1-Absinth.mkv şu dosyayı USB den açarken ses desteklenmiyor uyarısı veriyor. benim bu filmi sesli izleme şansım var mı ? nasıl bir yol izlmem gerekiyor acaba teşekkür ederim şimdiden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 15 Ekim 2020; 16:7:41 >
  • ozcan69 O kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Sony zf9 ile ilgili 2-3 sayfa gerilerde mesajlarım var.
    Kısaca Lg sn11r mi Sony zf9 mu diyorsanız benim şu anki tercihim Sony zf9 olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valorank kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    Güle güle kullanın.
    Ben zaten direkt Sony g700 alın diyecektim fakat diğer markalara ayıp olmasın diye,kendiniz deneyip karar verin demiştim 😁
    Yorumları bekleriz.

• sportway S kullanıcısına yanıt
    pardon ama zf9 ile sl8y kıyaslanır farklı segment cihazlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt

Ne yazıkki 8500S uyumlu değil ms650 ile. Şuan arka kitler boş duruyor. MS650 kullanıyorum tv nin altında.

• Mehmetcan3445 kullanıcısına yanıt
    z9f 400 dolarlık cihazken sn11r 1600 dolarlık cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sportway

Rica ederim.
    Sony zf9 ile ilgili 2-3 sayfa gerilerde mesajlarım var.
    Kısaca Lg sn11r mi Sony zf9 mu diyorsanız benim şu anki tercihim Sony zf9 olur.

Gerideki mesajınızı da okudum, farklı bir kullanıcı yorumu da ben yapayım. ZF9'u 2 yıl arka hoparlörler ile kullanıp sattım. Siz tizlerini beğenmişsiniz. Benim beğenmediğim iki yönünden biri yeterince tiz vermemesiydi; enteresan. Diğer beğenmediğim yönü de atmosu çözmesi ancak kesinlikle hissettirmemesiydi. SN11'in de up-firing hoparlör ile ne kadar hissettireceği tartışılır ama sanırım Sony'den bir tık daha başarılıdır çünkü ZF9'da vazifesi bu olan bir hoparlör yoktu.

• sadays S kullanıcısına yanıt

İade aldılar ama mediamakrt kala bilgi vermedi p.tesi aradık çarşamba kesin dönecez dediler dönmediler. Yarın tekrar arayıp bilgi sahibi olucaz bakalım değişim olarak başladığı için Q70R var ise sıfır bir şekilde onu verecekler yok ise q800t isteyeceğim galiba. Çünkü 8500s ler ile çalışıyor sanırsam. Veya para iadesi yaparlar ise başka bir mağazadan da alabilirim veya internetten yarın bakacağız bakalım.

Samsungun politikası gerçekten saçmalıyor bazen. Harman kardon imzası olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz acaba. 2019 da yazıp 2020 de yazmaması çok büyük saçmalık...

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Bu filmi tv ye taktığınız usb bellek ile,tv nin medya oynatıcısında oynatıp,tv den veya tv ye takılı soundbardan dolby true hd 7.1 ses almanız mümkün değil.
    Tv de ve soundbarda eArc desteği yok bildiğim kadarıyla.
    Tv zaten sesi soundbara geçiremez.
    Ancak harici bir medya oynatıcı alıp,medya oynatıcıyı soundbara takıp,sesi soundbardan,görüntüyü tv den alabilirsiniz.
    Medya player konusunda diğer arkadaşlar yardımcı olsun.
    Ben benim emektar 10 yıllık laptopum ile mutluyum 😁

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt

Aynen samsungun ses karakterini seviyorum lg kullanmadım hiç ama bildiğim marka duyduğum ses firması olan samsungu alacağım sanırsam.

• Selam.
    Mesajlarımı tam okumamışsınız sanırım.
    Ben işin filmden çok müzik tarafındayım,her ne kadar bu cihazlar müzik için yapılmamış olsalarda.
    Müzik deyincede,stereo müzik performansı ile,bana göre zf9 ,Lgsn11r nin çok üzerinde ses kalitesine sahip.
    Bence Lg sn11r yi önce bir dinleyin,sonra tekrar konuşalım.

hocam Lg sl9y soundbar earc bağlantısı var

tv de de earc var zaten oradan bağladım ve netflixten atmos alabiliyorum...

bu filmi de açıyorum görüntü cam gibi ancak ses vermiyor .. nasıl bir yol izlemem gerekiyor filmi pc den sesi dönüştürmem mi lazım acaba

• Mehmetcan3445 kullanıcısına yanıt
    Tüm görüşlere saygım var.
    Ben 47 gündür Lg sn11r kullanıyorum,yeterince tecrübe ettim.
    Şu an alacak olsam yan komşuma tavsiye edip aldırdığım ve ev ortamında denediğim Sony zf9 u alırdım.
    Bu da benim görüşüm.
    Takas etmek isteyen olursa getirsin zf9 u alsın sn11 i 😁

Sizin tv de eArc varmış ama soundbarda eArc yok,sadece arc var.
    İkisi farklı,dün falan yazmıştım farklarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sportway -- 15 Ekim 2020; 17:4:4 >
  • Selam arkadaşlar, aşağıdaki cihazı almayı düşünüyorum, sizin görüşleriniz nedir?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-hw-t650-3-1-kanal-340w-soundbar-siyah-1209794.html

Bir de bütçe dostu olarak aynı serinin bir düşük modeli var. Eğer onun için de iyidir derseniz ucuza bunu alabilirim. Hdmi bağlantısı yok ama çok önemli mi bilemedim.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-hw-t450-2-1-kanal-200w-dolby-audio-soundbar-siyah-1209792.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=0.16.9

Bir süredir almaya çalışıyorum, her modele kulp bulan birileri oluyor, kafayı yiyeceğim :) Fazla bütçem yok, tv için alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sportway

Sizin tv de eArc varmış ama soundbarda eArc yok,sadece arc var.
    İkisi farklı,dün falan yazmıştım farklarını.

hocam soundbarda earc olsaydı bu sorun ortadan kalkmış mı olacaktı ?

bide benim bu sorunum nasıl çözülür ?

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player HDR - Dolby DTS - Chromecast

böyle bişey mi almam gerekiyor ?

• Merhaba arkadaşlar,

Nvidia Shield TV 2019'da netflix de dolby atmos olan içerikleri açtığımda soundbar üzerinde dolby atmos oynatılıyor uyarısını göremiyorum.

Kodi üzerinden dolby atmos oynatınca soundbar üzerinde dolby atmos yazıyor. Acaba netflix uygulamasından açtığımda ses kodeklerini nvidia shield kendisi çözdüğü için mi soundbarda dolby atmos yazmıyor? Bu durumda aldığım ses dolby atmos mu oluyor acaba?

Soundbar samsung Hw-q950t

Mi box'dan en fazla 5.1 DTS veya Dolby Digital + alabilirsiniz daha yüksek bitrateli ses kodeklerini çözmez. Dolby TrueHD, DTS-HD, Dolby Atmos, DTS-X vb için Nvidia Shield Pro, Ugoos am6 ve pro, Beelink GT King ve pro gibi tv boxlar gerekli

• 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.