Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: barbaros023 , barbaros023 , MMCNR Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.394
Cevap
470
Favori
1.644.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srknzr

o sıkıntı bendede var kafama yatan bişey olunca hemen alayım istiyorum. bizim hanım salona alalım tv nin sesi dışarda gürültü olunca anlaşılmıyor deyince önce samsung blueray 5.1 aldım olmadı lg 5.1 aldım oda olmadı kablo vs .sonra lg sn8y 3.1.2yi gördüm kafama yattı aldım .sn 11 çıkınca onu aldım şimdi dğerlerini satmaya çalışıyom😂 acelici olmak bazende ii olmuyo

benzer sorunlar işte zaten şu soundbar ı alayım ps5 de gelsin uzun bir süre alışverişi bırakacağım :D

• Tesekkur ederim arkadaslar. İsteyen herkes sahip olsun insallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle ben de LG SL10Y ile aranıza katıldım. Şimdi kutuyu açıp kuruluma başlıyorum. Arka hoparlöre ihtiyacım olup olmadığına biraz kullandıktan sonra karar vereceğim. Tavsiye veren herkese teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

• sawyer1 S kullanıcısına yanıt

Hocam atla hızlı trene gel. Benim ev istasyona çok yakın

• MasTek kullanıcısına yanıt
    Tam olarak nerede hocam eviniz, isterseniz özelden yazın. İstanbul’a gelip almayı düşündüm aslında, çekincem pandemi oldu açıkçası.

• YT kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bilgiyi nereden aldınız, ben hem müşteri hizmetlerini aradım sordum hemde canlı destek yazdım ürün stok, hiç bir şubede görünmüyor denildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

An itibariyle ben de LG SL10Y ile aranıza katıldım. Şimdi kutuyu açıp kuruluma başlıyorum. Arka hoparlöre ihtiyacım olup olmadığına biraz kullandıktan sonra karar vereceğim. Tavsiye veren herkese teşekkürler.

hayırlısı olsun yeni oyuncağınız hocam.

yakında spk8-s aşkına kapılırsınız sizde :)

• sawyer1 S kullanıcısına yanıt

Dün stok baktık sistemden, sağolsun bir çalışan yardımcı olmuştu. Bilgisayardan gözüküyor nereye kaç tane geleceği ama ne zaman geleceği belli değil. Belki gelen stokları online olarak sattılar hemen. Ya da yine bir eksiye düşme durumu olduysa onun yerine kullanılmıştır.

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam spk8 için ben sormuştum yayındanda kaldırdılar güvenipte almamıştım inşallah sizde uğraşmadan iade alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: YT

Dün stok baktık sistemden, sağolsun bir çalışan yardımcı olmuştu. Bilgisayardan gözüküyor nereye kaç tane geleceği ama ne zaman geleceği belli değil. Belki gelen stokları online olarak sattılar hemen. Ya da yine bir eksiye düşme durumu olduysa onun yerine kullanılmıştır.

Dün saat 5 de stok açtıkları gibi 3 5 gün de bir stok açılacaktır. vatandaki arkadaşta stok gelecek tekrar dedi ama fiyat bilemem dedi. media markt vatandan sonra aynı fiyata açtığına göre tr bu ürün hep bu fiyat olacak yakın dönemde. ama iste beklemeyi sevmiyorum. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

Dün saat 5 de stok açtıkları gibi 3 5 gün de bir stok açılacaktır. vatandaki arkadaşta stok gelecek tekrar dedi ama fiyat bilemem dedi. media markt vatandan sonra aynı fiyata açtığına göre tr bu ürün hep bu fiyat olacak yakın dönemde. ama iste beklemeyi sevmiyorum. :D

Alıntıları Göster

Senin için çok kötü bir temennide bulunayım ozaman hocam.

inşallah denk getirip alamzsında, yengede bu arada inadını kırar ve elindeki sistemle mutlu mesut yaşarsınız hocam :)

• Sn11; Bekliyoruz nasipse alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

Senin için çok kötü bir temennide bulunayım ozaman hocam.

inşallah denk getirip alamzsında, yengede bu arada inadını kırar ve elindeki sistemle mutlu mesut yaşarsınız hocam :)

Alıntıları Göster

eşimi tanısan vaz geçmeyeceğini tahmin edersin :) dün neler neler dedin neler vaat ettim. yok diyor onları satmazsan beni aldatmış gibi sayarım çok hayal kurdum onlar gidecek die diyor :D

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

• quote:

eşimi tanısan vaz geçmeyeceğini tahmin edersin :) dün neler neler dedin neler vaat ettim. yok diyor onları satmazsan beni aldatmış gibi sayarım çok hayal kurdum onlar gidecek die diyor :D

Alıntıları Göster

aboww

hocam ozaman yenge vazgeçmeden bir an önce soundbarı eve sok. yoksa soundbarıda eve sokamayacaksın gibi duruyor :)

• quote:

Alıntıları Göster
    Timurdan beri böyle zulüm görmedik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Timurdan beri böyle zulüm görmedik

Alıntıları Göster

Bende de benzer durum var hocam SOUNDBAR [ANA KONU] SOUNDBAR [ANA KONU] 

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Yok evdekilerin çıkması karşılığı soundbar a razı ondan cayamaz eğer vazgeçerse ( keşke vaz geçse ) evdekiler benle kalır :D

• 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.