Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cce , cce , barbaros023 , barbaros023 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.411
Cevap
471
Favori
1.645.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabikide muazzam kaliteli ben normal bluray izlerken bile 7-15 megabit arası bitrate olanlar ve 640 kbps ses olanlar bile netflixten kat kat kaliteli. Birde truehd remux izlediğin zaman fark o zaman açılır.
  • LG SN11R tedarik süreci ile bilgi sahibi olan var mıdır?
    Bir de son anda siparişi geçipte gelmeyen ürünlerin para iadesi mi oldu yoksa bir termin veriyorlar mı?

Güncel kurlara bakıldığında yeni gelecek partinin fiyatı malesef dramatik olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muhtemelen daha stoklara girmeyecek para iadesi yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nvidia shield tv siparişi düşünüyordum ama xbox x serisinin özelliklerine bakınca ön siparişle onumu versem diye emin olamadım. PS5 yada xbox x düşünenler oldumu benim gibi?
  • Xbox ya da Playsation'un elektrik sarfiyatı üst düzeydedir. Film seyretmek için bu cihazlar alınmaz bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isotam35

Merhaba hocam bende 50 ru7400 kullanıyorum Apple TV app ile dobly atmos destek vermiyor malesef şuan sadece Netflix veriyor
    merhabalar
    o halde tv nin içinde olmasının herhangi bir esprisi yok her türlü dışarıdan ek aparat almak lazım doğru atmos desteği almak için
  • Elektroniğe getirilen bir ek vergi vardı eylül sonunda kaldırılacağından bahsediliyordu.Belkide dramatik olmaz.
  • ben bir vergici olarak takipteyim uzarsa yazarım üzücü haberi size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sn11r ile atmos hissedilebilecek bir örnek söyleyeyim. Bugün izlerken fark ettim, gayet iyiydi.

Amazon prime Jack Ryan dizisi 3. Bölüm 5.00-5.40 dk arası.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurullah390

Sn11r ile atmos hissedilebilecek bir örnek söyleyeyim. Bugün izlerken fark ettim, gayet iyiydi.

Amazon prime Jack Ryan dizisi 3. Bölüm 5.00-5.40 dk arası.
    dün akşam
    baby drive 4k hdr 10bit dolby trueHD 7.1 dolby atmos indirmiştim onu seyrettim
    en başarılı dolby atmos filmlerden deniliyor.
    bence herkez indirip seyretsin gayet güzel (daha önce izlemiştim) dolby atmos zevki için
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Evet bende daha önce izlemiştim ama shield geldikten sonra tekrar izlerim.
    Siz mi box 3 ten mi aldınız atmos sesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurullah390

Evet bende daha önce izlemiştim ama shield geldikten sonra tekrar izlerim.
    Siz mi box 3 ten mi aldınız atmos sesi?
    shiled tv 2019 pro var bende hocam
    soundbar olarakta sn11r
  • bu arada yaklaşık 1 haftadır sn11r kullanıyorum
    daha önce sl9y kullanıyordum.
    bir haftalık izlenimlerim şöyle.
    sl9y için centerın eksikliğini hissettirmiyor demiştim. lafımın arkasındayım. gerçektende hissettirmiyor.

en büyük farkı arka kitler yaratıyor.
    spk8-s ler sadece surrond olarak kullanılıyor. sn11r nin arka kitlerinde hem surrond hemde üst atmoslarda olduğu için atmosu daha fazla hissetiriyor.
    atmos alanını genişletip atmos hissinin keyfini daha çok yaşatıyor.

skpk8-s ile sn11r nin arka kitleri bağlanma şeklide farklı
    spk8-s ortada bir reciver ile ses kablosuyla arka kitlere sesis dağıtıyordu.
    sn11r nin arka kitleri bağımsız alıcı ve her hopörlerin kendi elektrik bağlantısı var.
    daha öncede tartılşılmıştı. ben spk8-s tarzı bağlantıyı seviyorum. evde kedim olduğu için ortalıkta elektrik kablosu çok olsun istemiyorum.
    bazı arkadaşlarda teker teker elektrik olması daha iyi olurudu diyordu. arka kitlerin bağlantı şekli hakkında pek konuşulmadı. belirtmek istedim.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Nerden indiriyorsunuz hocam bu içerikleri?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozleran

Nerden indiriyorsunuz hocam bu içerikleri?
    Torrent ten hocam
    Rarbgunblock.com
  • Sony HT-SF150 2 Kanal Soundbar

Sizce nasıl ?

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Ne için alacaksınız ? Kullanım amacı önemli. Film belgesel maç vb gibi içerikler izleyecekseniz 2 kanal yetmez. Sadece müzik performansı için alıyorsanız olabilir ona da bir şey diyemem müzik konusunda bilgim yok. Yorumları çok daha değerli kıymetli arkadaşlar var forumda gördüklerinde yanıtlarlar.
  • Merhaba, ingiltere den gelen yakınıma arka hoparlör getirtme durumum var amazon.co.uk sitesine baktım. LG nin Spk8 ve Spk8-S olmak üzere 2 farklı hoparlörü gözüküyor ikisi arasında ne fark var bilen var mı?
  • WatchAndLearnn kullanıcısına yanıt
    LG sh7 bozuldu tamir ettiremiyorum, bunu buldum benim evde Vestel tv var sesi çıkmıyor sesi düzgün çıksın konuşmaları duyalım istiyorum

• 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.