Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36.443
Cevap
515
Favori
1.766.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet aynen, yani bunun huzursuzluğunu yaşıyordum günlerdir. Bu paracard olayı başından sonuna muamma, kodun biri bir yerden geliyor, diğerini başla bir linkten sen alıyorsun, formuydu, ininal app’i vs. Bunların bir yerde tane tane anlatılması lazım. Üründü, kurulumdu derken zaten insanın feleği şaşıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Ben bu kart olayı 3 defa dır yapıyorum.

Kod 1 kod 2 olayına takılmayın hiç elinize Kod 1 veya Kod 2 hiç olmasın misal veriyorum, kod 1 ve 2 için 1111 yazın faturanız kampanya tarihini tutsun ve kurulum da Samsung Yetkili servis verilen tarihte kurulsun olay bu kadar.

Farklı yerden kampa girişi yapın farklı ürün de seçin Önemli olan Fatura ve Kurulum fişinizi onlara iletin olay bu kadar.

İninal kart hesabınız 50 bin tl limitine çıkarmayı unutmayın. ( 7.500 tl Q990D için alacaklar)

İninal Hesabınıza kendi banka hesabından 1 tl bile olsa para atın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhabalar philips bir tv kullanıyorum. dts ve dolby atmos destekleyen f/p bir ürün tavsiye eder misiniz? televizyonu sadece film izlemek ve xbox dışında ellemiyorum.

yukarıda grundig gsb950 çok kez tavsiye edilmiş ama bunda dts özelliği yok, biraz araştırdıktan sonra tcl p735w buldum ama bunda da dolby atmos yok dolby audio var. umarım bana birkaç tavsiye verirsiniz. ve son olarak merak ettiğim bir şey daha var bu soundbarlara ekleme hoparlör ekleyebilir miyim?

edit: göz attığım diğer ürünler samsung hw-q600c, lg s75q, samsung hw-q700c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pure Evil -- 13 Haziran 2024; 10:11:13 >
  • Merhaba arkada ki hoparlör den alıp ekleyebiliyormuyuz sisteme

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • brifing B kullanıcısına yanıt

ben pazar günü tanımlama yaptım bügün yattı diye sms geldi

• Bu tür sistemler daha basit kurulmlarından dolayı çok tercih edilesi duruyorlar , Açıkçası çok pahalı olan Ambeo max vb olanları bile var , samsung un 3 katına geliyorlar;

1) Bu samsung 990c yada 990D tarzı ürünleri evdeki AVR ye bağlı 5.1 ses ile karşılaştıran oldu mu ? Samsung cidden fark edebiliyor mu AVR li bir sisteme karşı yada basit de olsa bir AVR+ 80-100 W lık sürücülere karşı karşı şansı yok mu ?

2) Mediamarkt / Vatanda 990D şu an 37500 TL görünüyor , bu 7500 lük kupon bugün hala geçerli mi ( Haziran sonuna kadar vb )

• tripanazomi_1 T kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    7.500 paracard kampanyası bitti şuan 36.500 fiyatı var yanında 2.500 paracard kampanyası var bilginiz olsun.
    Stoklarımızda var düşünürseniz yardımcı olurum.
  • Beyler A101 Bose 600 soundbar getiriyor 19.999 TL'ye. İlgilenenlerin haberi olsun.

Ben avr'li sistemden geçtim samsung soundbar'a. Baya memnun kaldım hatta sinematik ses olarak daha iyi müzik için aynı şeyi söyleyemem ama.

• hsanlukk H kullanıcısına yanıt

subwoofer bile yok alacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerizSOUNDBAR [ANA KONU] 

• sadays S kullanıcısına yanıt
  • hsanlukk H kullanıcısına yanıt

selamlar. bilmiyorum buradan ilan paylaşabiliyormuyuz?

Arka kitli LG SC9S sistemimi satıyorum. 5.1.3. LG C serisi TV ler için özel üretildiğinden almıştım. Ama buradaki yorumlara yenik düşerek Burak Bey'den samsung siparişi verdim. cihaz geldi ama hala kurdurmadım.

Normalde LG arka kiti bulunmuyor ve bende çok zor bulmuştum. İlan linkini paylaşıyorum izninizle.

LG SC9S Dolby Atmos 2023 model 3.1.3 soundbar ve SPQ8 arka kit - İkinci El LG Soundbar hoparlör fiyatları sahibinden.com'da - 1178066368

yeni samsung cihazı daha kutudan çıkarıp kurmadım. çünkü hala TV me monte olan ilanını paylaştığım ürünü söküp samsung servisini aramadım.

ama buradan okudğuım kadarıyla samsung u ilk alanlar sanki update mi yapıyordu USB ile? neyi bilmem gerekiyor? yoksa o 990c miydi :) usb veya OTA farkediyormu update 'de?

• ridvan1903 kullanıcısına yanıt

Ben bu işlemi ilk defa yapıyorum.

1. Kod 1 numarasını kurulum ekibine verdim bana 2 adet ininal kart verdiler.
    2. Kod 1 ve servisten gelen kod 2 numaralarıyla servis kurulum fişi ve Tv faturasını başvuru formuna ekledim.
    3. İninal uygulamasını yükleyip 2 kartıda ekledim. Sözleşme geldi imzaladım Plus üyesi oldum.
    4. 2 karta 5 tl yükledim, ayarlardan hesap limitini kontrol ettim 500 bin yazıyor.

Bunlar haricinde birşey yapmam gerekiyormu?

Henüz başvurunuz onaylanmıştır bilgisi gelmedi, sadece başvuru ön kaydınız tamamlandı mesajı geldi.

• Pure Evil kullanıcısına yanıt

Soundbarlarin bazilarinda hoprlor ekleme ozelligi vardir ama ulkemizde bu aksesuvarlari bulamazsiniz. Yurtdisi baglantiniz varsa elden getirip kullanabilirsiniz. Bu nedenle arka hoprloru mevcut modelleri onermeye caliaiyoruz.

Belirttiginiz markalara gore fiyat odakli bir arayis icerisindeyseniz soundbarlar sizi tam memnun etmeyebilir. Soundbarin temel mantigi; subewoofera yuklenen cikis gucu ve bar uzerindeki nispeten ciliz hoparlorlerle ses verebilmek.

sinematik ses icin bu kombinasyon yeterli ama atka hoparlorler olmadan da eksik kalir. stereo Muzik icin zaten temel nokta sahnelemeyi basarmk oldugundan soundbarlarin bu konuda cok iddali oldugu soylenemez. Cok kaynakli veya sesleri dagitarak muzik dinlemek problem degilse; piysasa yorumlarina gore alabileceginiz en fiyat performans odakli modeller samsung’tan cikar. Lg konusunda elestiriler olsa da dinleme sansiniz varsa test edin. Philips ulkemizde cok pahalidir. Jbl ise hem yuksek fiyat hem de samsung’un onunde degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cokca karsilatirildi. Sizin gecmis tecrubeniz bu konuda daha belirleyici olur. Soundbarlarin cikis noktasi basit kurulum ama talepler ve teknolojik gelisimler nedeni ile avr ile de yarisabilir durumdalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pocemonmutlu kullanıcısına yanıt
    Yapılacak herşey şuan yapmışsın hocam, Samsung tr yarayın Telefon numarasını soracaklar varmı eksik birşey size söylerler şuan yok ama yinede arayın :)

• Adamlar dalga geçer gibi iş yapıyor dün sabah saatlerinde aradılar başvurunuz onayladın önümüzdeki hafta yükleme yapılır dediler. Öğleden sonra birisi daha aradı fatura tarihiniz doğrulanamıyor hizmet@samsung.com a fatura atın dedi(3. olacak). Samsung Türkiye operasyonlarını yürüten çok küçük ve beceriksiz bir ekip var gibi duruyor. Teknik servislerinin beceriksizliğine müşteri hizmetlerinin iş bilmezliği de eklenince markadan iyice soğudum.

• pocemonmutlu kullanıcısına yanıt

vay arkadaş 7500 tl para puan için böyle eziyet yapılmaz adama yaaa

7600 olur mu? 100 lira bayram kampanyası diye yüklemişler SOUNDBAR [ANA KONU] 

Samsung ininal firmasıyla birşeylermi çeviriyor aklımda deli sorular SOUNDBAR [ANA KONU] 

7500 için uğraşanlar gene iyi, benim 4500 oda hanım için uğraşıyorum SOUNDBAR [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 17281729173017311732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.