Şimdi Ara

SOUNDBAR [ANA KONU] (1159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
33.394
Cevap
470
Favori
1.644.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen o meşhur markalar o markanın adının arkasına sığınıp üretiyor gönderseler rtings'e boylarının ölçüsünü alacaklar burası hayır kurumu değil ki gitsin piyasadan satın alsın

Sadece test yapmak için cebinden niye para harcasın ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 28 Eylül 2022; 10:5:10 >
  • Arkadaşlar bende Samsung Q800a var. Araştırmalarım sonucu arka hoporlör olarak swa 9500s uyum sağlıyormuş. Bende şans eseri 9500s aldım. Kurulumu nasıl yapacağım acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockwar kullanıcısına yanıt

Elektrik bağlantısını yapın. Otomatik Baglanmazsa kullanım kılavuzu Manuel tanıtmak için ne yapılacağını yazar.

• eiskent E kullanıcısına yanıt

Elektrik bağlantısını yaptım bağlantıyıda yaptımmı bilmiyorum malesef ses çok kısık kalıyor.

• Swa9500 u nerden bulup aldin hocam merak ettim ve kaça?

Normal yayınlarda ses kısık gelebilir. Arka hoparlör her zaman devreye girmez; ona göre kodlanmış seslerde kendini gösterir. Sisteminizi alttaki video ile adaptive (veya arka hoparlörlerin devreye girdiği eşdeğer) modda test edebilirsiniz:
    https://www.youtube.com/watch?v=pD3q6iBwuGc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 28 Eylül 2022; 20:48:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • youtube stereo ses verir neyle test edecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasinyasar Y kullanıcısına yanıt

Fiyat performans konusundaki uyarinizdan sonra şimdi siteyi ve metodolojisini tekrar kontrol ettim. Haklısınız. Bu konuda fazla iddialı davranmisim, kusura bakmayın. Segmente etmeden ürünü sadece kendi standartları ile değerlendirmek iddialı bir süreç. Samsungun tek rakibi yine samsung ama orada da efsane model hwq 90r'nin üstüne çok bir şey koymadan 990b'ye kadar geldiği gözüküyor. Ülkemize 90 r gelmedi ama alt modeli 70r çok çok begenilmisti. Zaten samsung ilk ve tek harmon kordon vurgusunu samsun'a ekleyerek bu modelde yapmıştı.

Saygılarımla.

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Adaptive modda ilgili kanallar vurgulu oynatılıyor; tercih edilen mod ile ilgilimi bilmiyorum ama arka hoparlörün varlığı ve çalıştığı ile ilgili sonuç veriyor.

• HattiHitit kullanıcısına yanıt

Uyarınız için teşekkürler. Hatalı yorumdan doldurduğunu icin teşekkür ederim, üst mesajda da benzer bir içerik paylaştım.

Saygılarımla.

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Bu video çok yardımcı oldu sağolun

Hoparlorlerin arkasındaki ışıklardan durum anlaşılır. Sanırım mavi renktir sizinki de ve sürekli yanıyorsa bağlantı tamamdır.

Saygılarımla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt

Evet sürekli yanıyor teşekkür ederim. Son olarak smarttings uygulamasından ses geliştirmeyi kapattım ve uzaktan kumandadan arka hoporlörlerin seviyesini arttırdım şimdi iyi oldu.

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    eyvallah öğrenmiş olduk

Estağfurullah üstadım, ben de sizden öğrenmiş oldum. Hep adaptive modu kullandığımdan farketmemiştim; az önce standart modda test edince stereo olduğunu anladım. Bundan sonra önereceğim zaman adaptive veya eşdeğer modda testin yapılması uyarısında bulunacağım 👍🏻...

Ne zaman destek vermiş ben de kaçırmışım. Youtube bu desteği vermeye başlamış. Youtube'da "Official Dolby 5.1 Speaker Test" videosunu 5.1 olarak oynatıyor. Ancak Apple TV de desteklemezken, Shield TV ve LG TV'de destekliyor. Soundbar'ı standart moda alarak denedim.

• Bu içeriğe özel olabilir youtube kendi tv uygulamasına 5.1 desteği vermişti youtube tvye YouTube da 5.1 desteği duymadım duyulurdu öyle bir şey olsa

Bir kaç tane demo denedim Shield'te örneğin Avatar 2'nin "4K HDR 5.1 IMAX..." videosu 5.1 olarak çalışıyor.

LG B9 OLED TV dahili YouTube uygulaması. Evet, ilgili videonun 5.1 surround desteği var. Standart modda ilgili kanallardan ses alınıyor. Ayrıca "Meraklısı için istatistikler" kısmına girildiğinde sesin AC3 kodlu olduğu görülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=21bPE0BJdOA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 29 Eylül 2022; 10:32:22 >

• Allah Allah hiçbir yerde haber yok googleda arattım hepsi YouTube Tv'den bahsediyor tüm siteler

ben anlamadım test edecek ekipmanım yok

• 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.