Şimdi Ara

soundbar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
8.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu neden google sormuyon ki!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcko1 kullanıcısına yanıt
    :)) sağol yinede hocam

• 2163 var bendede 2 tane hdmi kablom var biri inca 4k falan destekli ucuz kablo bugün monster http://www.teknosa.com/urunler/110271394/monster-mn-140455-1m-750hds-high-speed-hdmi-kablo teki kabloyu aldım. fakat ondada hdmi arc dan çalıştıramadım. tv 55pfs8109 philips yardımcı olabilcek varmı ? easylink otomatik başlatma seçili kumanda seçenegi açık ama hiçbir şekilde ses gelmiyor. source dan hdmi ı seçtigimde mavili beyazlı bi ekran geliyor ses yok. ses sistemi seçilemiyor tv hoparlörüne geçiliyor diye uyarı veriyor.
  • Bayram tatili derken bugün HTL2163 modelini nihayet aldım Kurulumu henüz yapmadım ama 70W 5.1 hoparlörün bile sesini orta kademeden sonra açamazken bunun fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum.

Severek kullandığım Logitech X-540 5.1 hoparlöre 2. el yolu göründü artık.
  • Arkadaşlar sizden haber bekliyorum alacam lütfen

• Kimse iplemiyor sanırım adam akilli birşey diyoruz alan varsa banada alsın ankaradan diyorum bi cevap verseniz iyi yada kotu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barda_06 -- 14 Temmuz 2016; 13:25:27 >
  • 3140 modelini tv hdmı bağlantısı yaptım. Ama bir tek ses çıkmıyor. Kumandalar aktif, tv de görüyorum 3140 ile bağlantısını.

Not:Almak istediğim ses hdmı bağlantılı uydu TV sesi.

• cakin kullanıcısına yanıt
    Hocam bende laptopa bagladim hdmi ile göremedimde sonra araştırdım televizyonda "hdmi arc" çıkışı olmasi gerekiyormuş normal hdmi çıkışı olması yetmiyor yazmakta philipsin sayfasında.

• 2163 aldım ben kendime 1 tane 4 5 saat kullandım arkadaşlar. Pionner seti kuramam diye kullanmıştım. Ama seti kurdum isteyene aldığım fiyattan veririm. Kapalı kutu alındı ben açtım kutuyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: deli_yek

2163 aldım ben kendime 1 tane 4 5 saat kullandım arkadaşlar. Pionner seti kuramam diye kullanmıştım. Ama seti kurdum isteyene aldığım fiyattan veririm. Kapalı kutu alındı ben açtım kutuyu.

Pm attım hocam

• dün teknosa cevahirden 2153 modeli eksiksiz çiziksiz neredeyse sıfır ayarında 140 tl ye aldım, 3. katta kutulu şekilde duruyordu. eve gidip kurdum sorunsuz çalışıyor.
  • Antalya'da var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsunda yok sanırım var mı alıp gönderebilecek arkadaş

• Arkadaşlar müzik dinlerken ses kalitesi nasıl acaba? Bass, mid ve tiz sesler hakkında yorum yapabilecek birileri var mı?
  • Avrupa yakasında bu urunu bulabileceğim mağaza varmı.

• Her gün önünde açık olan konuya 15 gündür bakma, olacağı buydu

Sağlık olsun ne diyelim...
  • seko044 S kullanıcısına yanıt
    Bendeki ürünü Serkan Hocama verdim. İsteyen olursa 1 adet kapalı var arkadaşımda. 200 Tl istiyor. 2163 olan. Ben 2 tane aldım 2 sinide aldığım fiyattan verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pierlupi

Hocam bende laptopa bagladim hdmi ile göremedimde sonra araştırdım televizyonda "hdmi arc" çıkışı olmasi gerekiyormuş normal hdmi çıkışı olması yetmiyor yazmakta philipsin sayfasında.

Eski model sony bravia tv ye aux ile bağladım. Bu arada da hdmi siparişi verdim. Philips in sayfasını ben de okudum ama hdmi arc olayının tv ile açılıp kapanmaya yaradığını sanıyordum. Az önce 3 metrelik hdmi bağladım. cihaz listesinde görünüyor, tv ile açılıp kapanıyor ama ben de ses alamadım. TV deki hdmi girişi arc logolu değil haliyle. Ses vermemesi çok sinir bozucu oldu şimdi.

Acaba pro seri hdmi ile denesem mi yoksa kablo siparişini iptal mi etsem karar veremedim şimdi.

Not: Mesajı gönderirken birşey geldi aklıma. Hdmi ve aux bağlantısını birlikte yapıp cihazı aux ile çalıştırdım. Tv yi kapatınca cihaz da kapanıyor. En azından tv kumandası ile ses açma gibi fonksiyonları kullanabiliyorum. Aux ile bağlı olduğu için seste hafif bir cızırtı var ama böyle idare edeceğim artık. 1 mt lik pro hdmi geldiğinde işimi görecek artık.
  • erkanist kullanıcısına yanıt
    Tv'de eğer optic ses çıkışı varsa hiç uğraşmayın hocam optic siparişi verin en net seside bu şekilde alırsınız zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: pierlupi

Tv'de eğer optic ses çıkışı varsa hiç uğraşmayın hocam optic siparişi verin en net seside bu şekilde alırsınız zaten.

Bakayım hocam, teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.