Şimdi Ara

soundbar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
5
Favori
8.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arayıpta bulamayan varsa üste biraz fark verene 2163B yi satabilirim , kutulu eksiksiz faturalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam pm attım satın almak istiyorum
  • Koylu kurnazlari 2163'leri Sahibinden'de 250 TL'den satisa koymus bile. Soundbar kullanacak bilince sahip bir insanin bu tuzaklara gelmeyecegini bilmemeleri ne aci. Aylarca alici bekleyip duracak, sonra da 200 TL'ye verecek. Ne icin o kadar cile? 30 TL'yi cebe atmak icin. Kurnazliginiz batsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun bir adet kapali kutu HTL3140 alip olayi bitirdim. 227 TL'ye cok iyi fiyat. Bu modelde kablosuz subwoofer var, USB var ve toplam RMS 300W. Philips Turkiye liste fiyati 699 TL. Amazon UK 170 sterlin. Apple TV 4 ile Bluetooth uzerinden kullaniyorum, USB'den cihazlarimi da sarj ediyorum. Cicek gibi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 10 Temmuz 2016; 15:03:15 >
  • Ankaradan alanlar bana pm atabilirmi

• Arkadaşlar Teknosa 80 küsur mağazasını kapatma kararı aldı. Kliksa zaten kapandı. Bu nedenle farklı kategorilerden birçok ürün indirime girdi. Bu konuda verilen ürün, indirime girenlerden sadece bir tanesi. İndirim haberi ilk önce sıcak fırsatlar bölümünde konu olarak açılmıştı ama daha sonra konu dışı bölüme taşındığından bazı arkadaşların gözünden kaçmasına neden oldu. İlgili konunun ilk mesajında indirimli ürünlerin tam listesi olmasa da önemli bir bölümü mevcut. Teknosa personelinden sekerse değerlendirebilirsiniz. Saygılarımla.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118127418&p=1

• Ankarada 3140 almış olup da pişman olan olduysa ya da kullanmayacaksa alabilirim.
    Ya da halen Ankara mağazalarından birinde olduğunu gören duyan varsa?
  • Grundig gsb 800 nasildir ? Kullanan yada fikri olan varmidir?

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: kozlulum67

Grundig gsb 800 nasildir ? Kullanan yada fikri olan varmidir?

Bass için yetersiz kalabilir belki. Ama ses içinyeter bende vardı bluetooth olmaması kötü. Bluetoothlu bişey alın

• quote:

Orijinalden alıntı: pcko1

quote:

Bass için yetersiz kalabilir belki. Ama ses içinyeter bende vardı bluetooth olmaması kötü. Bluetoothlu bişey alın

Internet sitesinde bluetooth var gorunuyo ama yanlismi yazmislar?
    http://www.teknosa.com/urunler/110100757/grundig-gsb-800-siyah-soundbar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pcko1

quote:

Internet sitesinde bluetooth var gorunuyo ama yanlismi yazmislar?
    http://www.teknosa.com/urunler/110100757/grundig-gsb-800-siyah-soundbar

Ben benimkinin modelini unuttum. karıştırdım galiba. Bluetooth varsa süper. Fiyat iyiyse alın bence. Güzel sesi vardı ürünün

• D smart olan tv ye Philips soundbar Nasıl bağlarız HDmi ile ? Ben ses alamadım yardımcı olurmusunuz

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    hangi mağazadan aldınız hocam? başka stok var mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgonen

hangi mağazadan aldınız hocam? başka stok var mıydı?

Izmit 41 Burda'daki son urunu aldim. Teshir urunu saniyorlardi ama kapali kutu cikti. Iki taneymis sonuncuyu ben aldim. Sitede gorunen diger subelere bakilabilir. 3140'in ses kalitesi cok iyi, ses berrak ve tizi/basi ev kullanicisi icin yeterli. Cevreleyen ses etkisi de tatmin edici. Apple TV ile Bluetooth uzerinden sorunsuz eslesti ve sesi gecikmesiz veriyor. USB sarj unitesi olarak kullanabilmek de guzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 10 Temmuz 2016; 22:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenko1905

D smart olan tv ye Philips soundbar Nasıl bağlarız HDmi ile ? Ben ses alamadım yardımcı olurmusunuz

Televizyonda hdmi arc yoksa Ya bunu alcaksınız
    https://goo.gl/images/KGS3bG
    Ya da bunu
    https://goo.gl/images/BhV6Pv

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar
    Izmit 41 Burda'daki son urunu aldim. Teshir urunu saniyorlardi ama kapali kutu cikti. Iki taneymis sonuncuyu ben aldim. Sitede gorunen diger subelere bakilabilir. 3140'in ses kalitesi cok iyi, ses berrak ve tizi/basi ev kullanicisi icin yeterli. Cevreleyen ses etkisi de tatmin edici. Apple TV ile Bluetooth uzerinden sorunsuz eslesti ve sesi gecikmesiz veriyor. USB sarj unitesi olarak kullanabilmek de guzel.

bilgilendirme için teşekkürler hocam. iyi günlerde güle güle kullanın
  • pcko1 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hdmi arc ne oluyor tam olarak ? Normal hdmi ile bağlantı sağlayamıyormuyum?

• Zeytinburnu oliviuma baktım 2153 var 2163 yok dediler teşhir vardı bir tane. Hâlbuki dün akbatı avmde sorduğumda açılmamış 4 kutu 2163 oliviumda görünüyor dedi eleman. Olivium teknosa zaten bit pazarına dönmüş. Elemanlar ilgisiz kimse yok bakan. 2163 için bitti diyen elemana inanmadım zaten. Hepsi koyvermiş

• Şikayetlerimizi bu başlık altında toplayalım. Karışık yazmakla herkes okuyamıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_118439588//tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.