Şimdi Ara

soundbar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
8.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu çalışanlar gerçekten dayak atılacak adamlar. Ben starcitye sabah 10:30 gittim. Sadece tvnin altında açık duran 1 tane olduğunu ve kapalı kutu olmadığını söyledi. Stoklardan baktığında sefaköy armoniparkta 4 tane kapalı kutu vardı. Bir tanesini ben aldım. Alacak olanlar varsa kapalı kutu olarak alabilirler. Bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Saint_

Cevahir teknosa nın en üst katında bu soundbarlar mısır tarlası gibi dolu.. isteyen değerlendirebilir...

Az once ordaydim hocam. Servise gidecek 2 tane urun var onun disinda yok dediler. 3 4 eleman birden hem de.

???

3. Kattan mi bahsediyorsunuz yoksa?

• Benim kutudan adaptore baglanan guc kablosu cikmadi. Aradim soyledim pasa gönlünuz bilir tadinda konustularm gittim aldim onu ama adaptor calismiyo simdi de... Iade suresi de 1 gun kafayi yedirttiler

• quote:

Orijinalden alıntı: aslan1505

Bu çalışanlar gerçekten dayak atılacak adamlar. Ben starcitye sabah 10:30 gittim. Sadece tvnin altında açık duran 1 tane olduğunu ve kapalı kutu olmadığını söyledi. Stoklardan baktığında sefaköy armoniparkta 4 tane kapalı kutu vardı. Bir tanesini ben aldım. Alacak olanlar varsa kapalı kutu olarak alabilirler. Bilginize...

2 tane görevliye sordum 2 side yok dedi, sonra mağaza müdürümüydü bilmiyorum, onun yanına gittim, telefondan gösterdim,gitti, 5dk sonra yanıma gelip ürününüz kasada dedi.
    Böyle durumlarda üzerinde durmak lazım.

• PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Evet 3. Kat. 1 hafta önce ordaydım doluydu yerlerde

• Ben şimdi bluetooth üzerinden deniyorum telefondan müzik açıp ama 5 - 10 dk içersinde ağ kopuyor ve müzik duruyor.
    Var mı aynı sorunu yaşayan ?
  • Beylikduzu Torium'dan 2 tane sifir kapali kutu aldik. (arkadas saolsun bi kendine bi bana aldi).

Gidip depodan getirdiler 10 dakika falan surdu. Baska yok elimizde dediler ama sormak lazim yine de. belli olmuyor isleri.

Eleman arkadasa "bunlardan haberimiz yoktu" demis. Olsa ucuracaklar yani :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCkopat065 -- 3 Temmuz 2016; 21:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rimesia

quote:

Orijinalden alıntı: cakin

Kocaeli için stok gözükmesine rahmen ellerinde olmadığını söylüyor.
    2153 modeli var bol miktarda. Fiyat 147

Outlette mi hocam ? Bende gitmeyi dusunuyorum sen gidip baktin mi ne var ne yok gitmeye deger mi diye ?

Outleti telefonla Gölcük subeden aradık. Elimizde 8 tane var ama hepsi de Türkiye geneli teşhir ürün ama kutulanmis dedi bize de.

• kulka K kullanıcısına yanıt
    Ne yaptıklarını biliyorlar mı bunlar. Stok gözükmesine rahmen yok dediler. Teknosanin neden kar edemediği açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımsewer

Ben şimdi bluetooth üzerinden deniyorum telefondan müzik açıp ama 5 - 10 dk içersinde ağ kopuyor ve müzik duruyor.

Bluetooth güç tüketen bir özellik olduğu için, telefon ayarlarında ya da yüklü başka bir programda (battery saver tarzı) şu kadar dakikadan sonra, pil şunun altına düşünce vs bağlantıyı kapat tarzı bir ayar olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 3 Temmuz 2016; 21:23:15 >
  • İncirli ömür avm'deki son ürünü aldım. Haver veren arkadaşa teşekkürler 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Ben şimdi bluetooth üzerinden deniyorum telefondan müzik açıp ama 5 - 10 dk içersinde ağ kopuyor ve müzik duruyor.

Bluetooth güç tüketen bir özellik olduğu için, telefon ayarlarında ya da yüklü başka bir programda (battery saver tarzı) şu kadar dakikadan sonra, pil şunun altına düşünce vs bağlantıyı kapat tarzı bir ayar olabilir

Aynen hocam ona da baktım pil kullanımından bluetooth u filan durdurmasın diye ayarladım ancak sorun halen devam ediyor.
    Farklı telefonla da denedim ama çözüm bulamadım.Ürünü daha cok bu amaclı istedim zaten.Soğudum açıkçası alamayan arkadaşlar üzülmesin derim.

• Starcityden bir kapalı üründe ben aldım duyuran arkadaş a teşekkürler

• Bluetooth sorunsuz calisti. Farkli telefonlarla da deneyin hocam.

Icinden optik kablo ve kumanda pili cikmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Bluetooth sorunsuz calisti. Farkli telefonlarla da deneyin hocam.

Uzun süre kullandınızmı hocam bleutoth u en az 10 15 dk.bende çalışıyor ama 5 dakika sonra kopuyor.
    Kullandığınız telefon hangisi birde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Bluetooth sorunsuz calisti. Farkli telefonlarla da deneyin hocam.

Uzun süre kullandınızmı hocam bleutoth u en az 10 15 dk.bende çalışıyor ama 5 dakika sonra kopuyor.
    Kullandığınız telefon hangisi birde.

İnternette araştırın olmadı ana üniteyi garantiye yollarsınız. Yada alieixpressten 10 dolara bluetooh audio recever alıraınz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 edge ve note 5le dinledik hocam. Sorun yoktu. Simdi disardayim daha uzun deneyip yazarim size. Olmadi yarin iade edersiniz.

• donanımsewer D kullanıcısına yanıt
    20 dk sony z3 compactla dinledim sorun yapmadı. Paket içeriği zayıf hiç bir ek kablo çıkmadı güç adaptörü, pil kumanda paket içeriği. Kullanım kılavuzunda da o şekilde zaten ses seviyesi 45 e kadar son seste baslar tizler fullken ses bozulması yapmıyor. Sesi düzeyi çok yüksek değil tam apartman hayatı için. Ha son seste dinlerseniz komşular kapıda belirir o kadarda az değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: BakimsizTarzan

20 dk sony z3 compactla dinledim sorun yapmadı. Paket içeriği zayıf hiç bir ek kablo çıkmadı güç adaptörü, pil kumanda paket içeriği. Kullanım kılavuzunda da o şekilde zaten ses seviyesi 45 e kadar son seste baslar tizler fullken ses bozulması yapmıyor. Sesi düzeyi çok yüksek değil tam apartman hayatı için. Ha son seste dinlerseniz komşular kapıda belirir o kadarda az değil.

"Zaten ses seviyesi 45e kadar" derken? Bu 45in sesin yüksekliğiyle bir alakası yokki yazılımı yazan adam zevkine kalmış o. İsterse en fazla 10a kadar ayarlatır ister 100e kadar. Hepsinde de en fazla maksimum çıkış gücünü verebilecek. Onun 45le 100le alakası yok. Dünden beri dinliyorum 25i geçemedim. Sonrası çok yüksek ses çıkıyor hatta akşamdan sonra 15 seviyesi bile çok

• pcko1 kullanıcısına yanıt
    Ben kademeyi belirtmek için söylemiştim. evet sonuçta çıkış gücü belli kademe 100 olur 50 olur farketmez. Misafirlikteyim hdmi arc denen bişey var tv kumandasıyla da yönetilir diyor onu merak ediyorum nasıl bişey bayram sonu eve geçince deneyeceğim. Ses kalitesi hoşuma gitti. Seviye abartı değil gayet temiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.