Şimdi Ara

soundbar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
5
Favori
8.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya da nerede var arkadaşlar cepten göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bende axis tekini aldim son teshir urunuydu gayet temiz duruyor.Bayadir alicaktim bir tane iyi oldu bu.

• Vay arkadas alamadimya sundan bi tane.gecende lg de yapmislardi bunu. 199 a düşmüştü.alsammi derken fiyat artirmislardi.bunuda alamadik.bayburtta ne gezsin teknosa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozlulum67 -- 3 Temmuz 2016; 15:50:20 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Dts desteği olmadığı nerede yazıyor? Pc ye ve ya tv ye bağlayıp bluray filmler izlenmez mi yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omtube -- 3 Temmuz 2016; 16:14:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Magazalarda genelde tekrar kutulanmis ve Teknosa banti ile bantlanmis urunler var (ozellikle Bluetooth olmayan model). Bantta "kontrol amaciyla acilmistir" yaziyor ama oyle bir prosedur yok. Kapali kutu kontrol icin falan acilmaz. Iade, degisim, arizali, teshir, outlet vb. urunleri sifir diye satiyorlar. Bugun yine hata edip gittim ama urun internet magazasinda yoksa bir daha magazalara gitmem. Isterse %90 indirim olsun. Magazalardaki bilgisiz ve ilgisiz personel ile muhatap olmamak icin her seyi online alanlardansaniz, hic magazaya gitmeye zahmet etmeyin. Zaten urunu de bulamiyorlar. Stok bilgisi yanlistir vs. diyerek gecistiriyorlar.

Ayrica cahil personelin farkli modelle kafanizi karistirmasina izin vermeyin:
    2153 modelinde Bluetooth yok (110 TL)
    2163 modelinde Bluetooth var (157 TL)

Hocam onbinlerce teknolojik ürün var. Hepsinde binlerce farklı teknoloji var. İnsanlardan bu teknolojinin hepsini bilmelerini beklemek haksızlık olur. İşleri zor gerçekten Allah yardımcıları olsun. Ben öğrenciyicim teknolojik ürünleri mecburen ikinci el almak zorunda kalıyorum hep ucuz olsun diye ama hayatımda ilk defa teknosadan ürün aldım personel gayet ilgiliydi. 3 kişiyle muhattap oldum hepside çok nazikti. İşimi kısa zamanda halledip çıktım. Ayrıca adam benim işimi hallederkende gelen insanların sorularınıda yanıtlıyordu. Aynı anda iki iş yapıyordu yani. Tabi burda ilgisiz personelden kasıt ne onuda açıklamak lazım, ne ilgisi? Mesela ben mağazaya girdiğimde paramı verip ürünümü alıp hızlı bir şekilde mağazadan çıkmak istiyordum. Bu gerçekleşti benim açımdan mağaza personeli çok ilgiliydi. İstediklerimi verdi bana. İlgi kısmında ben hoşgeldiniz beş gittiniz bugün nasılsınız çay kahve çikolata hatta yemek servisi beklemediğim için böylede bir hayal kırıklığına uğramadım. Birde bir mağazaya aynı anda 200 insan girebilir mi girebilir hele avm ise. Ama hiç bir şirket bu mağazaya aynı anda 200 kişi gelir hadi hepsi için 200tane satış temsilcisi çalıştıralım demez.
    Cahillik konusunda da 8aydır kullandığım telefonda smart wake diye bir özellik varmış ben bile bugün fark ettim. Çok teknolojiyi seven biriyim dünyada bir çok telefonda uzun zamandan beri varmış.ben bile kendi kullandığım üründeki öselliği 8 ay sonra fark ettim. Bu özellik smart wake yani lg telefonlarda başka htc telefonda başka bir isimle anılıyormuş meğer. Dolayısıyla bu adamlar onbinlerce ürün satıyolar asd markısınız xcv ürünündeki qwert özelliğini ezbere bilmesini beklemek ...

İşleri çok zor Allah yardımxcıları olsun Allah eksikliklerini göster mesin

• Kocaeli için stok gözükmesine rahmen ellerinde olmadığını söylüyor.
    2153 modeli var bol miktarda. Fiyat 147

• quote:

Orijinalden alıntı: cakin

Kocaeli için stok gözükmesine rahmen ellerinde olmadığını söylüyor.
    2153 modeli var bol miktarda. Fiyat 147

Outlette mi hocam ? Bende gitmeyi dusunuyorum sen gidip baktin mi ne var ne yok gitmeye deger mi diye ?

• Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Evet outletcenter. Ben almadim 2153 modeli vardi. Stoklardan düşünmemiştir diyor görevli. Böyle sacmalik olurmu. Ellemi düzülüyor stoklar.

• Starcity teknosadan az önce 1 adet aldım, ilk önce yok dediler, sefle görüştüm. kapalı kutu bir tane getirdiler. Sordum, 1 kutu daha varmış.

• evvelsi gün teknosa da bluetooth speaker aldım, JBL GO, yanımdaki görevliye etiket yazmasına rağmen fiyatını sordum etikete bakıp 140 dedi, ben belki indirim olabilir diye kasada fiyatını kontrol etmesini istedim, adam sisteme baktı 80 tl ye düşmüş harika fiyatmış nasıl oluyor ya falan filan dedi başka arkadaşını çağırdı o da teyit etti, elemanlar kendi aralarında konuşup hemen alalım ya, bu fiyata bu marka süper falan diye kendi aralarında konuşmaya devam ettiler, bende işlem yapması için bekliyorum hala ve konuşmalarını duyuyorum. Kendilerine de 1 tane aldılar reyondan sonra ona haber verelim buna haber verelim diye konuşmaya devam ettiler. tabi ben hala bekliyorum... sonradan çok pişman oldum yanımda GoPro da vardı keşke kaydetseydim adamları sonradan aklıma geldi.. orada çalışanlar müşteriden önce kendilerini düşünüyorlar, bu kim bilir kaçıncı örnektir. aldıkları asgari ücret maaşı dahi hak etmiyorlar bence..

• Philips Htl5140B 2.1 Kanal 320W Kablosuz Soundbar Ses Sistemi 350 tl alınır mı beyler ?

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    markantalya ve terracity mağazasında ürün mevcut az önce terracity mağazasından gittim aldım.Personel gayet ilgisiz yok o ürün yok vs dediler .internetten olduğunu gördüm o yüzden geldim diyince bilgisayardan stoklarına baktırdım.bu teknosa personelinin havaları ne olacak böyle arkadaş...
  • İzmir forum bornova teknosa extradan aldım bende 157 lira kutusuz teşhir ürünü. Televizyonun altından topladı verdi. Kumandası adaptörü birde kendisi eve gidince denicem yorumumu yazarım. Burdada başka yok izmir lilere duyurulur, diger forum bornova daki teknosa arızalı ürün arıza depoda satışı olmaz dedi gelcek olanlar boşuna gelmesin yoksa kaç tane bulduysam alıcaktım

• Antaresteki lavuklar sistemde stokta gorduler.iyi fiyat falan.gittiler kirikmis abi diye döndüler.klasik kirik.ne yaptiysam alamadim,baya ugrassam da.Cepaya gittim aldim.simdi de kumandasi eksik cikti.Bu teknosa calisanlari var ya.Batin ulan defolun gidin ya.Hepsi birbirinden rezil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • netcanavarı N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Markantalyaya bi bakayım.

http://www.teknosa.com/urunler/115180078/silverline-7933-60cm-beyaz-aspirator

Bi de şu ürün antalya da hangi şubelerde var . Tablet den bakamadım bi türlü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmlerde keyif vermez mi arkadaşlar

• Teşhir televizyonlari da paketleyip kutulu gibi millete cakiyolar.Bicok urunde ayni seyi döndürüyolar.Alacaklar dikkatli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok görmeyenler masaüstü durum de acabilirler

Antalya terracity ve kepez ozdilek
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Cevahir teknosa nın en üst katında bu soundbarlar mısır tarlası gibi dolu.. isteyen değerlendirebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: omtube

Dts desteği olmadığı nerede yazıyor? Pc ye ve ya tv ye bağlayıp bluray filmler izlenmez mi yani ?

Olduğu nerede yazıyor?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.