Şimdi Ara

Soundbar alırken hangi kriterlere bakmam lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şu anda aktif kullanmakta olduğum a95x max android TV box ve yine aktif kullandığım Vestel 43ua9600 TV var.

2. El soundbar almak istiyorum hangi kriterlere dikkat etmeliyim?

TV de Netflix Disney+ kullanıyorum. Android box ta da YouTube ve Türkiye da olmayan platformlarin dizilerini filmlerini izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 4 Temmuz 2022; 11:49:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bütçe nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    2.el bin TL düşünüyorum.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

bütçe düşük. o bütçeye hdmi arc özelliği ve subwoofer özelliği olan bir model olmasına öncelik verebilirsiniz. samsung a450 buldum, inceleyin.

sahibinden.com
    Samsung HWA450 Soundbar - Sıfır Samsung Soundbar hoparlör fiyatları sahibinden.com'da - 1037174438
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-samsung-hwa450-soundbar-1037174438/detay

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Bütçe yükselirse bu iş sıfır almaya doğru gider 5bin.lik olurum.

Dediğiniz özelliklere dikkat ederim teşekkürler

• 2 bine bence hiç bakmayın tatmin etmez.

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    İkinci elde mi?

Peki ses sistemi olarak düşünsek nasıl bir şey almam gerekir.

• 2. elde olsa soundbar 2 bine hiç almayın daha iyi.

Gerçekten güçlü bir sinema sistemi istiyorsan 2. el logitech z906 bak.

2 bine alacağın sundbarın subundan ne beklersin 5 kuruş etmez. Hele sağ sol uyduları yada centeri keşke almasaydım dersin.

kaliteli bir soundbar istiyorsan 2. elde 5 bine çıkmalısın ki aldığın ses gerçekten tatmin etsin.

Buraya dikkat bakın yüksek sesten bahsetmiyorum. Zaten 2 bine alacağın sundbar yüksek sete bayılır düşük seste tatmin etmez. İlla soundbar diyorsan pamuk eller cebe çünki yeni teknoloji.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 19 Temmuz 2022; 18:40:18 >
  • LG SNH5 Soundbar iyi gibi duruyor uyduları gayet güçlü

Kullandığım TV nin sesi azalmaya başladı.

Şimdi Netflix ve Disney+ var TV de Dolby Digital DTS HD DTS Dolby Audio özellikleri var öyle basit iki hoparlör almak istemedim.

TV nin önünde yatay şekilde dursun düşüncesi ile soundbar almayı düşündüm.

Şimdi kafam daha çok karıştı. İmkanım maksimum 2 bin TL üstüne çıkamam sıkıntı logitech z906 gibi cihaza mi yönelsem yoksa hiç bulaşmasam mi bu işlere.

Edit:. Yok ya ben bu işten vaz geçmem lazım alayım 2+1 normal bir sistem ses yükselsin yeter fiyatlar çok fazla yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 20 Temmuz 2022; 1:42:35 >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

2+1 işine bence girme . Filmden zevk almak istiyorsan 5+1 olsun . Uyduları güçlü makul fiyatlı bir sound bar muhakkak vardır. Sounbarda en önemli kısım uydular. Uyduları güçlü olan zaten sub u da güçlü oluyor

Eyvallah araştırayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 20 Temmuz 2022; 7:34:24 >
  • ben yeni aldım Samsung HW A650, amazonda indirimde bak derim. 3.1 ch. var. Ve evde etrafını sarıyor. 2950 TL ve taksitle al kurtul. Emin ol 5k üstü ses sistemlerini aratmıyor.

• eemfrkn E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah bakıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.