Şimdi Ara

Sosyalleşmek [ Yardım ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçüklükten beridir, sorunum var. Psikolojim bozuldu nerdeyse. İlkokulda arkdaşlarım tarafından dışlandım onlarla oynayamazdım hep dalga geçerlerdi. Kulaklarımda kepçe dış görünüşümdende kaynaklı sanırım. Konuşurkende r harfini yutuyorum. Ve hafif titrek konuşuyorum.Yarı kekeme sayılırım. Hele ki kızlar,kızlarla hiç bir şekilde iletişimim yok konuşurken çok heyecanlanıyorum. Kelimeleri yutuyorum. Anlayacağınız hiç bir şekilde sosyal yaşantım yok ve önereceğiniz bişeyler varmıdır. Anlayacağınız Kafayı yedim. İçime kapanığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TopalAsker -- 19 Ekim 2016; 0:16:05 >

• Burda bile iplenmedik
  • Puhahaha

Kelin ilacı olsa başına sürerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afrika sucugu kullanıcısına yanıt
    Allah bizi boşuna yaratmış.Dünyada hiçbir görevim yok sadece saray soytarısı :D keşke Osmanlı zamanında doğsaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afrika sucugu

Puhahaha

Yemin ediyorum. Aynı cümleyi yazmaya gelmiştim.
    Paypal hesabına 100k mark yolladım hayrını gör.

• Örnek selam veriyorum, almıyorlar. Allah'ın selamını veriyorum Selamun Aleyküm diyorum kimse iplemiyor. Dilimmi dönmüyor. Duymuyorlarmı yoksa bilerekmi yapıyorlar Ruh gibi geziyorum. Yaşama sevincim yok. Yaratılmasaydım keşke diyorum.
  • Ben de c ve çleri söyleyemeyen birisiyim ama ortamda istenmediğim tek bir grup tarafindan oldu onlar tarafından da hayatımın kazığını yemiştim önceden. Size önerim eğer o ortamda kabul görmüyorsanız o kişilerle takılmaya çalışmayın ve onlara karşı bir sorumluluk hissetmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Runato kullanıcısına yanıt
    Ormana gidecem Tarzan gibi hayvanlarla takılacam
  • Kekeme eğitim merkezine gitmeni öneririm ciddi manada faydasını görebilirsin denendi onayandı ;)

ref olacagım bir merkez var kekemer diye bir kekeme eğitim merkezihttp://kekemer.com.tr/ ;)
  • Git kendi boynunu kır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.