Şimdi Ara

Sosyal medyadan yasaklanan Trump; TikTok’a kaldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dayı kafanda kaçak mı var
  • Allah kimseyi narsist diktatör bozuntusu birini savunacak duruma getirmesin.

• Tiktok çin firması . Trump en çok Çin e sallamadı mı ? Ee denklemi devam ettirin işte.

Hee jest için yapmayabilir o ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "İleri Amerikan demokrasisi"ni görüyorsunuz. İşlerine gelmeyen olduğunda hemen sesini kesiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugah6aiw

Bu mesaj silindi.

ben partiler üstüyüm gardaş , troll senin gibiler ,demirtaşı savunmandan belli zaten

Sen hem bunları zamanında görüştüler diye eleştiriyorsun, ardından herşey ortaya dökülmüş ne olduğu artık ıspatlanmış , iyi niyetleri olmadığı ortaya çıkmış ve

bütün bunları bile bile demirtaş ı savunuyorsun bir önceki cümlede onunla görüştüler diye eleştirip bugün onu savunmak hdp destekçisi olmanın ıspatı

bunları bile bile demirtaşa özgürlük diyen c hp hdp iyi partinin de niyetleri belli

biden ne demişti seçilmiş hükümeti Türkiyede indirmek için muhalefeti güçlendirip ortalığı karıştırmalıyız

onun için herkesin hesabı kapatılır hdp chp iyi deva bunların hesabı kapanmaz  

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    adam hükümlü, cezalı ve suçlu. terör destekçisi. terörist seveni ne de çok seviyorsunuz.

• Yakında kullanacağı telefon markası hangisi olur acaba?

Neyse Abd bizim sorunumuz değil. Biz kendi ülkemize bakalım

Mesela şu Ziraat bankasının verdiği para ne oldu?

• Yabancı diliniz varsa açın Amerikan kanallarını izleyin ..

Şu anda Trump yanlıları bile trumpın bu yaptığını demokrasiye baltalama darbe olarak söylüyor Trump tabanından büyük bir kitleyi şu anda kaybetmiş durumda..

Senatoda bazı senatörler trumpın bu yaptığının darbe girişimden farkı olmadığını söylüyor.

Trump yanlısı bir adam var siyasetçi o bile kanallara çıkıp haklıyken haksız konuma düşdük diyor..

Hakkında halkı kışkırtmakdan halkı galyana getirmekten yüce divana bile çıkartılabiliceği konuşuluyor..

Trump Twitter hesabının kapatılmasının nedeni halkı tekrardan galyana getirip yanlış bir şeyler yapmasın diye önlem olarak yapıldı.. Geçende sosyal medya üstünden insanları senatonun önüne toplamışdı..

Kısaca ifade özgürlüğü başkasına zarar vermediğin sürece vardır iş o noktaya gelirse ifade özgürlüğünden çıkar o iş....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hı hı tabi tabi. Halkı galeyana getirmesin diye yapıldı.

Benim hesabımı da askıya aldı zamanında Twitter. Hala kapalı. Ben de zaten başka hesap açmadım ne mal olduklarını o günanladığım için.

Niye askıya aldılar hesabımı biliyor musunuz?

Bu sınır ötesi harekatlarımızdan birinde, tam hatırlamıyorum hangisi, askerimize saldırısını övünçle anlattığı bir tweet için YPGli teröristin birine "Bekleyin sizin de kökünüzü kazıyacağız" dediğim için.

Evet yanlış okumadınız yazdığım aynen buydu. Sonra bir baktım hesabım kapanmış.Gerekçe ise "şiddet yanlısı mesajım"mış.

Yersen.

Facebook da "itler Azerbaycanlı sivil kardeşlerimizi bombalıyor" yazdığım için 2 kez aynı mesaja arka arkaya 30 gün ceza verdi.

Yani bunların özgürlük, demokrasi, fikir özgürlüğü,hak,hukuk kavramları ancak kendi işlerine geldiği zaman işliyor. Çok tanıdık geliyor bana bu zihniyet, tamamen aynı.

Kardeşim sizi fena kekliyor birileri, artık gözünüzü açın. Tamam herşey size laylaylom gelebilir gençsiniz falan ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 9 Ocak 2021; 16:58:53 >

• darkmoon34 kullanıcısına yanıt
    Trump yapmadı bu olayları, Trumpa komplo kuruldu, adam Capitol'e yürüyeceğiz dedi, capitolu basın demedi, polis capitol'e girenlere müdahale etmedi bile, Trump herkese lütfen sakin olun, demokrasiye uygun davranın diye video ile mesaj gönderdi ama Trump günah keçisi ilan edildi. Bu kürelescilerin Trump'dan intikam almasından başka bir şey değil. Ama bu yapılanlar halkı daha cok galeyana getirebilir..

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    O iş bayağı karışık, ama şunu bil varlık fonu Turkcell hisselerini haybeden almadı ;)

• Tam da söylemeye çalıştığım şeyi anlatmış adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 9 Ocak 2021; 18:51:27 >
  • Adam parti yaptığı salondan gülerek vatandaşın darbe girişimini izledi, bu adam vatan hainidir, fetocudur. Savunanlar da haindir.

Halkın seçtiği politikacıyı indirmeye çalışmak vatana ihanettir demokrasiye saldırıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 9 Ocak 2021; 19:10:6 >
  • Amerika olunca mı? Yoksa Türkiye'de olursa bu geçerli mi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.