Şimdi Ara

Sosyal medya düzenlemesi Adalet Komisyonunda kabul edildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu kullanmayın sosyal medya arkadaşlar.

Allah aşkına ne gerek var? Hangi çağdayız, sosyal medya mı kaldı...

Adamlar haklı işte, herşeyde olduğu gibi bundada haklılar ve bende sosyal medyanın artık ilkel çağda yaşayan insanların bir iletişim aracı olduğuna inanıyorum.

Aynı şeye inanırsak rahat ederiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merak etme reklam geliri düşmesin diye kaale alacaklar. Çünkü bunların anladığı tek dil para.

Devlet belli bir yaptırım uygulamak zorunda. Almanya, İngiltere, Amerika vs. ülker de tıpış tıpış uyuyorlarsa bizde de uyacaklar..

Resmi bilgi değil fakat Facebook 2018 yılında Türkiye den 2.5 milyar lira reklam geliri elde etti.

• Bende öyle umuyorum. kendi halimde basketbol haberlerine bakıyorum o kadar. hepimiz aynı durumdayız. koca koca şirketler oturup anlaşsınlar devletle ne diyim

• Recep, teklifi meclise sundu
    Tayyip, sosyal medya teklifini inceledi
    Erdoğan, teklifi mantıklı buldu onayladı.

Tek adam sistemi ile şahlanıyoruz, uçuyoruz, kaçıyoruz, koşuyoruz, avrupa bizi kıskanıyor.

Tek umudum 2023 cumhurbaşkanlığı seçimi, gençler bu ülkenin kaderini belirleyecek, eğer 2023 olmazsa, Allah rahmet eylesin türkiye cumhuriyetine, toprak atsınlar üzerimize...

• Kademeli olarak önce %40 sonra %95 hız kesintisi... %95 hız kesintisi demek 'ya ben siteyi engellemedim, hızını kestim' diyerek aslında bildiğin engellemek oluyor, çünkü milyonlarca kişinin kullandığı platformun bant genişliğini %95 azaltmak sağlanması gereken erişimin içine eder.

• sounderland S kullanıcısına yanıt
    Ben sana olacaklarına söyleyeyim, bir takım güruh istediği gibi trolluk yapacak, istediği kişiye istediği iftirayı atacak ve başına hiçbiri şey gelmeyecek, bir kısım güruhun ise sırf muhalefet oldu diye sözleri hakaret ya da trolluk içermemesine rağmen burnundan getirecekler, bezdirecek ve susturacaklar.

• sounderland S kullanıcısına yanıt
    Vatandaş kolaylık diye sun, kendi menfaatin için kullan..

Muhalefete saldıranlar cezasız özgürce dolaşsın, kimse dokunamasın; iktidarın hırsızlığını, yolsuzluğunu duyuranlar engellensin. Yayın durdurulsun, içerik engellensin.
    Youtube videoları altında birbirine sövenleri yine bitirmeyecek, Twitter'da iki sıradan hesabın birbirine sövmesini yine bitirmeyecek..

Mahkemelerde adalet ne durumda ki sosyal medyada adalet sağlansın. Adamını bulan, partisini mahalle kabadayısı gibi seçene adalet cezasını verebiliyor mu?

• yangından mal kaçırır gibi sabaha karşı yasa geçiriyorlar, geçen baro yasası, bugün sosyal medya yasası.

gençlerin dislike'ına bile tahammül edemeyen zihniyet jet hızıyla yasayı getirip geçirdi.

• elrohircarnesir kullanıcısına yanıt
    Ortalığı karıştırma yasa geçti seni direk şikâyet hattına bildirir içeri aldiririm aklını başına al herkes haddini bilecek muhalefet olmayacak ya destek olacaksın ya susacaksin o kadar

• B A N A N A R E P U B L İ C

• Yanfo kullanıcısına yanıt
    Sonrada "Türkiye Muz Cumhuriyeti değildir." diyorlar. Bal gibi Muz Cumhuriyeti. Kendi menfaatlerini milletin menfaatlerinden üstün tutan şahıs bu ülkeden gitmedikçe daha böyle çook haber görürüz.

• kadalt kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam 2023'de defolup giderler. Zaten son demlerini yaşıyorlar. Bu ülkeyi gençlerin vereceğin oy kurtaracak artık. 40+ Aktroll dayılar yüzünden 18 senedir Türkiye tarihinin en karanlık dönemlerini yaşıyoruz.

• Hiçbirşey gücünü kazanmiş cehalet kadar tehlikeli olamaz!!!!!

• Sakin olun gencolar. Birşey olmayacak.
    Herkesin özgürlüğü bir başkasının özgürlüğünü kıstlayana kadardır. Diye düşünmek lazım. Eğer bu durumu suiistimal eden varsa ayar çekmek gerekir. Dingonun ahırı değil burası.

Sosyal medya mecraları sanmıyorum 3. aşamadan yukarısına kadar inat edeceğini. Sadece TR de dünya reklam parası alıyorlar. Totoları yemez merak etmeyin. ;)

• gençler sakin olun yasa geçti slivri soğuktur.

BEŞ YILDA DOKSAN BEŞ CEZAEVİ

• bir kerende alkışlayın artık hep muhalif hep muhalif

• buralar karışacak herkes vaziyet alsın. Yasa geçti arkadaşlar  

• Tiktok denen çöplüğü kapatırlarsa kendi adamları bile delirir.  

• Çok sevindim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.