Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sosyal Medya Blogu

1
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Cevapla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Teğmen
  148 Mesaj
  URL: http://www.semiyun.com/
  Başlık: Sosyal Medya - Semiyun
  Açıklama: Sosyal medya, teknoloji ve sektörel girişim haberleri. Sosyal medya haberleri ve sosyal medya analizleri.
  Logo:


  sosyal medya nedir

  İnternetteki kullanıcı sayısının 25 milyonu aştığı ülkemizde, sosyal medya artık eskisi gibi sadece gençler tarafından değil kadını, yaşlısı, çocuğu olmak üzere geniş bir kitle ile hızla yayılmakta ve büyümektedir. Bu nedenle sosyal medyayı biraz daha yakından takip etmek, inceliklerini öğrenmek ve bilinçli kullanmak için bilgi sahibi olmakta fayda var.

  Web 2.0′ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemine sosyal medya denir. Ekosistemin içinde bir Web 2.0 kavramı vardır. Peki nedir bu WEB 2.0 ? diye merak ediyor olabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının, internette belirli kaynaklardan eriştiği içerikleri, kullanıcıların kendi içeriklerini ürettiği, bu içerikleri başkalarıyla paylaştığı sürece geçişi tanımlamak amacıyla Web 2.0 ifadesi kullanılıyor.

  sosyal medya, internet sitelerindeki tasarım ve yazılım teknolojilerindeki değişimin sonucu olan bu paylaşım ortamı birçoğumuzun internette sıkça kullandığı Facebook, Youtube, Twitter, Flickr, Blogger gibi kişiselleştirilmiş binlerce ücretsiz internet sitesinin insanlar tarafından tanımda yapıldığı şekilde kullanılmasıyla ortaya çıkmıştır. İnternet siteleri ortamı sunarken, internet kullanıcıları içeriği oluşturuyor.  |
  |
 • URL:http://www.canerbabatas.net/

  Sosyal medya aslında internetin var olduğu her yerdir. İnternet ve teknoloji ile geçirdiğimiz her gün sözde sosyal bence asosyal medya.
  |
  |
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.