Şimdi Ara

Sosyal hizmetler-pdr-sosyoloji için okul tavsiyesi (50 bin sıralamadan daha kötü sıralama için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu başlıktaki gibi. Bir yakınım bu sene hazırlanıyor 50 binden daha kötü bir sıralama yaparsa nereleri yazabilir bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heidinindedesi -- 11 Mart 2017; 22:0:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetlerde okuyup tavsiye eden bir tanıdığım var. Kendini kanıtlamış üniversiteleri tercih etmeli bana göre. Sosyal hizmetlerde de ısrarcı olmasın.
  • İü sosyal hizmetteyim bu sene 54 küsürlerle kapattı sosyal hizmet devlet üniversitelerinde hacettepe istanbul ve ankara uni de okunmalı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Psalms

İstanbul Üniversitesi Sosyal Hizmetlerde okuyup tavsiye eden bir tanıdığım var. Kendini kanıtlamış üniversiteleri tercih etmeli bana göre. Sosyal hizmetlerde de ısrarcı olmasın.

Kendisi pdr veya sosyolojide düşünüyor başlığı güncelleyeceğim teşekkürler. Tm bölümleri hakkında bilgim olmadığı için bu konuyu başlattım kendini kanıtlamış okulları öğrenmek için yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Pdristanbul

İü sosyal hizmetteyim bu sene 54 küsürlerle kapattı sosyal hizmet devlet üniversitelerinde hacettepe istanbul ve ankara uni de okunmalı bence

Okuldan memnunmusunuz biraz bilgi verirmisiniz okul hakkında neler iyidir neler kötüdür?

• Okulun büyüklüğu ve sıniflar disinda her seyden memnunum. Okul ana yerleskede degil bu nedenle daha kucuk bi binada kalmis. Ama akademisyenler ve egitim iyi durumda genel olarak siz sorulariniz varsa tek tek sorabilirsiniz boyle her sey aklima gelmiyo :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pdristanbul

Okulun büyüklüğu ve sıniflar disinda her seyden memnunum. Okul ana yerleskede degil bu nedenle daha kucuk bi binada kalmis. Ama akademisyenler ve egitim iyi durumda genel olarak siz sorulariniz varsa tek tek sorabilirsiniz boyle her sey aklima gelmiyo :)

sınıflarda ne sıkıntınız var?

fakültenin içinde bulunduğu bir kampüs var mı yoksa sadece bina şeklinde mi?

okul çevresindeki sosyal olanaklar nasıl?
  • Bazı sınıflar tekli yani sandalye tarzinda ve cok kucuk bina da kücük ilerleyen yıllarda capa tip fakultesine tasinacak. Sosyal olanaklar bakimindan yani beyazit ana kampusune gore tabi ki daha kotu kosul ama bakirkoy ruh ve sihir hastanesinin hemen arkasinda bakirkoy meydana da yakin staj konusunda da elverisli guzel imkanlar olusur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.