Şimdi Ara

Sosyal ağlarla ilgili 30 dikkat çekici istatistik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 31.DonanımHaber'de kayıtlı olan üyelerin %95 erkek ve %90'ı tipsiz

• 384gb ram var ama forum yazilimi en son resmi guncelleme ne zaman aldi acaba ? Bir konuya girmek icin kac sorgu yapiyor. Bunlari bulup optimize eden var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 4 Kasım 2015; 7:01:18 >
  • Serverda kaç TB veri var?

• başlık 25 istatistik içerik dh dahil 25 istatistik ama toplmada 30 istatistik :) güzel espri olmuş ama biraz ezik kaçmış tr deki teknoloji siteleri ile kıyaslansa uzak ara fark atabilecekken devlerin yanında çerez gibi kalmış 384gb ram ha :) google facebook twitter yanında hemde :)

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Bilmediğiniz İçin yanlış yorum yapmışsınız, seo konusunda birşey yapmıyoruz sağılsın Google gönderiyor.

Modifikasyon tüm sitelerde oluyor Dünya'nın kuralı bu. Buralara bu sayede geldik. Şu anda her yaptığımızın sonuçlarını dikkatli bir şekilde kontrol eden yazılım yapıyoruz bu nedenle sorunların büyük bir kısmı çözülecek.

Reklam engelleyicilerin tarayıcısını yorduğumuz filan yok Nereden çıkardınız bunu anlayamadım herkes biliyorda ben bilmiyorum çok iddialı cümleler bunlar. Bu yaptığınız etik olmayan yorumlardan dolayı Zamanla ciddiye alınmazsınız ve siz bunu çok iyi başarıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Toplamda 10 tb bir veri var. Db, kodlar resim, video vs.

• fallofahero kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz dünya devlerinin makinalarının tanesinde maksimum 64 gb oluyor hatta daha az. Bizim bir iki tanesinde böyle olmasının nedeni bizim geri kalmışlığımız, onlar 12 sunucu yerine 30 ucuz sunucuda dağıttık olarak çalıştırıyor böylece daha güvenli ve ucuz oluyor. Ama bunu yapabilmek içinde bizim geçmişten gelen alt yapıdan vazgeçmemiz gerek.

• DH Forum ile ilgilu daha ayrıntılı istatistik için buraya bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/stats.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Bahsettiğiniz dünya devlerinin makinalarının tanesinde maksimum 64 gb oluyor hatta daha az. Bizim bir iki tanesinde böyle olmasının nedeni bizim geri kalmışlığımız, onlar 12 sunucu yerine 30 ucuz sunucuda dağıttık olarak çalıştırıyor böylece daha güvenli ve ucuz oluyor. Ama bunu yapabilmek içinde bizim geçmişten gelen alt yapıdan vazgeçmemiz gerek.

kedi uzanamayacağı ete pis dermiş hocam boş verin ağzı olan konuşuyor kıskananlar çatlasın...
  • dh forum 2013te nirvanayı yaşamış daha sonra düşüşe geçmiş
  • 384 gb ramli sunucu kullanmak yerine 64 gb lı daha çok sunucu kullanın daha iyi

zaten 384 gb ramli sunucu çökünce direk diğerleride çöketiyordur

• Yarın unutacağım bilgiler verdiğim için teşekkürler.Hepsini teker teker okudum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bilmediğiniz İçin yanlış yorum yapmışsınız, seo konusunda birşey yapmıyoruz sağılsın Google gönderiyor.

Modifikasyon tüm sitelerde oluyor Dünya'nın kuralı bu. Buralara bu sayede geldik. Şu anda her yaptığımızın sonuçlarını dikkatli bir şekilde kontrol eden yazılım yapıyoruz bu nedenle sorunların büyük bir kısmı çözülecek.

Reklam engelleyicilerin tarayıcısını yorduğumuz filan yok Nereden çıkardınız bunu anlayamadım herkes biliyorda ben bilmiyorum çok iddialı cümleler bunlar. Bu yaptığınız etik olmayan yorumlardan dolayı Zamanla ciddiye alınmazsınız ve siz bunu çok iyi başarıyorsunuz.

Sivri dile herkes gelemez haklısınız. Ilımlı olmayı tercih etmek kolaydır.

Görünen köy kılavuz istemiyor demek istiyorum reklam engelleme konusunda.

• quote:

Peki vazgeçme planınız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interwap -- 4 Kasım 2015; 22:05:21 >
  • Google+nın o kadar aktif kullanıcı olması şaşırttı

• quote:

Orijinalden alıntı: menem

quote:

kedi uzanamayacağı ete pis dermiş hocam boş verin ağzı olan konuşuyor kıskananlar çatlasın...

Neyini kıskanacağız?

Para olduktan sonra en iyi sunucuyu da kurarsın en iyi yazılımı da satın alırsın.

Gayet güzel interaktif forum yazılımları var.

Konuların, üyeliklerin altından kalkamayacakları için eski yazılımda ısrarcılar.

• bunların kayıtlarını nasıl tutmuşlar peki :)
  • quote:

O yazılımı yapmadınız heralde çünkü hala sürekli çöküyor forum, mesela bu mesajı kaçıncı yazışım bu. Sorunlar çözülmüyor gitgide artıyor. (502 bad gateway mi kaldı yuh.)

Tarayıcıları yorup yormadığınızı da bilmiyorum ancak forum'a masaüstünden girince acayip yavaş, yüklenmeler kırk saat sürüyor. Mobil de mini de aynı. Tabletten girmiştim bugün o biraz iyiydi sadece.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.