Şimdi Ara

Sorusu olan içeriye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Everett

Jung Graves için kabiliyet ve rün?
    Ayrıca mid ve top içinde rün ve kabiliyet? Hepsinde farklı mı olmalı mı yoksa hepsinde aynı mı?

Top ve midde genelde build olarak youmuu+s. çizmeleri+hayalet+kanasusamış+ebedi sonuncu ya cıva ya da sterak

Jung için cıva veya sterak yerine ad jung itemi çizme de atiklik alıyorum

Yanlış mı? Yoksa daha iyi verim alabileceğim buildler var mı?

Ormanda 300 hp - top lanede şimşek hocam..

Rün konusunda ise ekstra ekstra bir şey katmanıza gerek yok.
    Eşya konusunda ise ormanda; kırmızı çarplı ad orman eşyası + Youmuu + Ölümün Dansı + Sterak'ın Güvencesi + atiklik çizmeleri + son item randuin ya da ruh gömleği yapıyorum

Top lanede ise youmuu + kara balta + ölümün dansı + sterak + atiklik çizmeleri + son item melek veya başka bir defansif

• Saçlarımı kestirdim.Yeni bir başlangıç yapacağım.
    Bana 16 tane zevkten öleceğim şampiyon yazar mısın?
    Not:Eskiden Luluş'tan zevk alırdım.
    NotNot:Luluş' ekleyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Saçlarımı kestirdim.Yeni bir başlangıç yapacağım.
    Bana 16 tane zevkten öleceğim şampiyon yazar mısın?
    Not:Eskiden Luluş'tan zevk alırdım.
    NotNot:Luluş' ekleyebilirsin.

luluş + block
  • id pw yolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellfire777

id pw yolla

id : report şifre : block
  • Yeni başladığım için garen oynuyorum. Tank çıkarsam itemleri ayarlayabiliyorum ama saldırı itemleri ne olması gerek bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaman46

Yeni başladığım için garen oynuyorum. Tank çıkarsam itemleri ayarlayabiliyorum ama saldırı itemleri ne olması gerek bilemedim

kara balta ve sterak dışında hasar çıkmana gerek yok
  • Elohelldeyim 13-14 geliyor 22-24 gidiyor bronz 1 hesap nasıl cikicam cidden hep birisi feedliyor genellikle asla böyle konuşmazdı ama çok ciddiyim birileri feedliyor genellikle 0 10 1 13 falan skorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bestzedDH

Elohelldeyim 13-14 geliyor 22-24 gidiyor bronz 1 hesap nasıl cikicam cidden hep birisi feedliyor genellikle asla böyle konuşmazdı ama çok ciddiyim birileri feedliyor genellikle 0 10 1 13 falan skorlar

Bir kaç pre bulmaya çalışın hocam daha kar topu olabilen şampiyonlara odaklanın. En kötü ihtimal boost :D
  • Ölümün dansı sence yeteri kadar efektif mi?

• Oto atagi yeteneklere uyarlayabiliyomuyuz mesela oto atak gibi o adam rangeye girdigi anda skill atsa oluyomu oyle bi tus falan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: AbimSal

Oto atagi yeteneklere uyarlayabiliyomuyuz mesela oto atak gibi o adam rangeye girdigi anda skill atsa oluyomu oyle bi tus falan varmi

Adam script linki istemiş
  • Sup oynarken eşya seçimlerini nasıl ayarlamalıyız? Mesela morgana oynarken %10 sup eşyası %10 zhonya %10 ordu %10 başkası %10 rün derken bir bakmışım boşuna %60 cd. Yada rünlerden almamalı mıyım %10 cd? Yardım edersen sevinirim, mübarekler her eşyaya cd koymuşlar
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiora. -- 27 Temmuz 2016; 23:11:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Ölümün dansı sence yeteri kadar efektif mi?

Oto atack yerine skilleri ile fiziksel hasar çıkaran şampiyonlar için olmazsa olmaz, ayrıca kırılgan şampiyonlara gelen burst damage'i bölüştürdüğü için o arada hp toplama şansın oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbimSal

Oto atagi yeteneklere uyarlayabiliyomuyuz mesela oto atak gibi o adam rangeye girdigi anda skill atsa oluyomu oyle bi tus falan varmi

malesef hocam bildiğim kadarı ile legal bir şekilde bunu yapabilme şansımzı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat koala

Sup oynarken eşya seçimlerini nasıl ayarlamalıyız? Mesela morgana oynarken %10 sup eşyası %10 zhonya %10 ordu %10 başkası %10 rün derken bir bakmışım boşuna %60 cd. Yada rünlerden almamalı mıyım %10 cd? Yardım edersen sevinirim, mübarekler her eşyaya cd koymuşlar

%5 kabiliyetten alıyorum ben , %10 sup iteminden %10 zhonya, 10 ordu, bir 10 daha gelirse tam 45 oluyor rünlere gerek yok cdr için sup oynarken
  • Varus'un ideal buildi sizce nasıl olmalı (adc) ? Genelde as ağırlıklı bir build tercih ederken bugün drakthar-as bot-statik-ie-guardian angel-essence cleaver gibi bir build oluşturduğumda normal buildden çok daha güçlü bir hali olduğunu fark ettim. Build tabi karşı takıma göre oluşturulduğu için ideal mi değil mi bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kantlock

Varus'un ideal buildi sizce nasıl olmalı (adc) ? Genelde as ağırlıklı bir build tercih ederken bugün drakthar-as bot-statik-ie-guardian angel-essence cleaver gibi bir build oluşturduğumda normal buildden çok daha güçlü bir hali olduğunu fark ettim. Build tabi karşı takıma göre oluşturulduğu için ideal mi değil mi bilemiyorum.

eski lucian buildi sanırım şu an en efektifi hocam canbiçen-bombardıman-ebedi-hayalet-as ya da cdr bot(rünlere göre)- son item kanasusamıs ya da defansif yapıyorum ben çünkü varusla amacımız elimizden geldiğince hızlıca pasifi doldurup skillerle tekrar tekrar patlatmak, pasifi hızlı doldurmak adına as skiller için de cdr önemli ama dediğiniz buildi de en yakın zamanda deneyip yorumlarımı iletirim
  • güncel
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.