Şimdi Ara

SORUNSUZ ESKİ NOKİALAR (50tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
11
Favori
11.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Nokia Modeller #Lumia 530 Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar aşağıda modellerini yazdığım nokia cep telefonları ihtiyaç fazlalığından dolayı satılıktır.şarj aleti verilmeyecektir.
    Ankaradaki arkadaşlar elden test ederek alabilirler.fiatlar son fiattır.

1-nokia c5 03 50tl SORUNSUZ ESKİ NOKİALAR (50tl) SORUNSUZ ESKİ NOKİALAR (50tl) kayıtlı çalışıyor batarya var şebeke problemli
    2-nokia 5230 50tl SORUNSUZ ESKİ NOKİALAR (50tl) kulaklık hoporlörü çalışmıyor ahizeden ses geliyor yaptırılıp kullanılabilir yada yedek parça olarak kullanılabilir.bataryası var.
    3-nokia 2330c 50tl SORUNSUZ ESKİ NOKİALAR (50tl) SORUNSUZ ESKİ NOKİALAR (50tl) çalışıyor kayıtsız batarya var yedek parça niyetine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyuksoy39 -- 11 Kasım 2021; 16:6:8 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat ne kadar arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n73 kadar sağlam telefon görmedim hala çalışıyor bende ki 10yılı geçmiş olmasına rağmen.
  • 1112 ye 30 tl veririm kargida bana ait

• fotoğraflardan belli olmuyor. en temizi hangisi acaba ?
  • pm
  • PM Atıldı hocam. E 66'yı bana ayır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • Bunların hepsi zamanlarında bir efsane idi

• Hocam 3100 ve 5210 duruyor mu

• Nokia e66 yı almış bulunmaktayım
    Teşekkürler

• Kendisiyle konuştum nerdeyse hepsini almak için, kesinlikle sorunsuz diyor.
    Birinin arkası çatlak (ya da benim gözlerim öyle görüyor), çatlakmıdır diye 3 kez sordum, zorla cevap aldım, hayır değil dedi.
    Biraz daha irdeleyince de, sorunsuz dediği cihazın, power tuşunun çalışmadı, bataryayı taktığında direk açıldığı ortaya çıktı.
    Daha da kurcalamadım, kurcalasam daha neler çıkardı Allah bilir.

Ama çok merak ettiğim bir şey varki, ben hayalmi görüyorum, yoksa arkadaşın dediği gibi telefonun arkası çatlak değilmi?
    Fotoğraftaki Kırmızı çember içine aldığım yer.

SORUNSUZ ESKİ NOKİALAR (50tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 24 Mart 2019; 20:41:22 >
  • merhaba,arkadaşa pm atamadığım için forum üyelerine bu açıklamayı yapmak gereğini düşündüğümden durumun aslı hakkında forum üyelerini bilgilendirmek için yazıyorum.evet arkadaş ilanımdaki 5 tlf için alıcı olduğunu yazdı (hepsi için değil)her seferindede sorduğu soruları hızlı bir şekilde yanıtladım(zorla değil) bahsettiği telefonun kasasını değiştirip yeni fotosunu çekmediğim için eski resme göre yorumlamış durumun aslı budur.yeni fotosunu en kısa zamanda ekleyeceğim.power siviçin telefonun çalışmasına bir engeli yoktur ama ilana eklemek gerekiyor bunda haklı arkadaş.merak edenler için alışveriş referanslarıma bakılınca forumda kimse ile sorun yaşamadığım görülmektedir.saygılar.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Nokia 5310 Xpressmusic çalışan cihaz varsa elinizde alabilirim.
  • Zamanında n97 ye acayip heves etmiştim. Param yetmemişti xpres music falan bişey almıştım ama aklım hala n97 de de .
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Telefon bildiğin yarık

7 şiddetinde depremden kurtulmuş gibi :D
  • pm atıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thumt -- 30 Kasım 2019; 8:17:39 >
  • 5800 var mı
  • 3100 yurtiçi imei ise acil pm

• Nokia 7610 fiyat takip

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.