Şimdi Ara

SORUNLU VE SORUNSUZ LPG MARKALARI HANGILERI?--- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
94.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

TOMASETTO

Babamın aracına yetkili servis listesindeki bayilerden birisi TOMASETTO sıralı sistem (Uşak) montajı yaptırmıştık. Çok değil, 13-14 ay kadar sonra enjektörlerden manifolda gaz taşıyan hortumlardan biri/bir kaçı çatladı! Az kalsın havaya uçuyormuşuz da haberimiz yokmuş, hadi o olasılığını geçtim, adamlar bir de pişkin pişkin "aynı borudan takarsak garanti dahilinde ücretsiz, kaliteli hortum takarsak fark alırız" demezler mi?

Meğer ilk montajda kalitesiz Çin işi boru kullanmışlar. İnsan ziyanları!!!

Başta "en iyisini yapın" deyip Kaliteli boruları taktırdım, bir de sözde gaz ayarını kontrol edip 45 TL kadar para istediler. TOMASETTO distribütörünü aradık, Ankara'da bir firma... Bilsay mı Lisay mı öyle bir adı vardı firmanın... Yetkili servisin talep ettiği etik dışı ücreti ve ilk montajda taktığı kalitesiz borulardan dolayı az kalsın havaya uçacağımızı söyledik. İthalatçı firma Uşak'taki bayiyi aradı vs. derken lanet olsun deyip tek kuruş vermeden ayrıldık!

Siz siz olun yetkili bayi listesi güvenilir olmayan yani oturaklı olmayan firmalarla iş yapmayın!

yaptıklarının ne olduğunu biliyorlar. burada sötlemek istemiyorum ama. bu sanayiciler böyle. adamlar daha bilmediğimiz neler yapıyorlar kim bilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.