Şimdi Ara

SORUNLU İKİ TELEFON 100TL...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
70
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefonların sorunlarını açık açık yazacam ona göre pm atarsanız yada yazarsanız sevinirim..

1...çakma note3

telefonun ekranında çatlak var kullanıma engel değil dokunmatiği sorunsuz

şarz yeri çalışmıyor batarya haricen şarz edilip kullanılıyor sorunsuz bir şekilde ama 4-5 saat anca gidiyor batarya

öndeki tuş düşmüştür fakat yerine basınca çalışıyor

aslında tüm bunlar kullanıcı için sorun değil sonuçta çalışıyor yada yaptırıp kullanın size kalmış

cpu-z deki değerler kesinlikle yalan ama ne olduğunu bende bilmiyorum

2...xiocai x9 1gb ram 4gb dahili 6589 quad core a7 1.2 ghz

http://www.budgetandroi....com/xiaocai-x9?lang=id

ikinci el olarak alındı power tuşu çalışıyor fakat biraz bastırmak gerekiyordu sonra oda gitti:)
    aldığımda s4 romu vardı çok seri ve ince bir telefon özellikle kamerası çok kaliteliydi bana göre batarya bir günü çıkarıyor
    sonra yeni rom yükleyelim dedik beceremedik defalarca aç kapa yapmaktan power tuşu çalışmaz oldu
    en sağ altta geri tuşunun orada bir çatlak var ama gürüntü haricinde engel değil şu an power tuşu çalışmıyor ve mıuı recovery ekranında açılıyor
    bu işten anlayan yazılım sorununu ve poweri halledip kullanabilir.

evet arkadaşlar telefonların tüm sorunlarını yazdım ona göre dönerseniz sevinirim..
    tek satılmıyacaktır ikisi için fiyat 100 tl..
     SORUNLU İKİ TELEFON 100TL... SORUNLU İKİ TELEFON 100TL... SORUNLU İKİ TELEFON 100TL... SORUNLU İKİ TELEFON 100TL... SORUNLU İKİ TELEFON 100TL... SORUNLU İKİ TELEFON 100TL... SORUNLU İKİ TELEFON 100TL...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.