Şimdi Ara

Sorunlu Arctic MX-5 termal macun rafa kalktı, yenisi geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • he mx5 faciasından sonra alırdım bir daha arctic marka macun.buradan bir arkadaş uyardı da iki sistemi mi açıp baktım ikisinde de kurumuş.bir batchta var diye yalan söylüyorlar ben ilk çıktığında hiçbir yerde yokken aldım demek ki hepsinde sorun varmış.

• Ahmet DOĞAN kullanıcısına yanıt

bende kullanıyorum tam fp

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Sahtemi gönderdiler?

Hocam sahte olduğunu nasıl anladınız, Arctic sitesinden barkod doğrulama yaptınız mı? Bende Teknobiyotik sitesi üzerinden aldım ama henüz kullanmadım. Ufak bir karton kutuda geldi ürün. Arctic sitesinden barkod doğrulaması da yaptım. Orjinal görünüyor ama bir arkadaş sizin mesajınızı yolladı, bende işkillendim. Bu arada hakikaten Teknobiyotik pişmanlıktır. Aklınızda bulunsun iade ücretini falan da alıcıya kitliyorlar. Mümkün olduğunca uzak durmak lazım bu adamlardan. Ben artık çok çok mecbur kalmazsam kullanmayacağım bu adamların siteyi de ürünlerini de.

Sorunlu Arctic MX-5 termal macun rafa kalktı, yenisi geldi

• TheLegendy kullanıcısına yanıt

4-5 derece daha sıcak calısıyordu fuma2 nın ıcınden cıkan macundan.

sitesine giripte dogrulama yaptırtamadım. zaten gercekte olsa sahtede olsa kullanılacak bır macun degıldı bendekı.

130 lıraya sundan 2 tane aldım

https://www.hepsiburada.com/maxtor-orjinal-maxtor-ctg8e-4gr-12-8-w-m-k-termal-macun-p-HBCV000021H0FF?magaza=MAXTORHALNZ%C4%B0YE

suan 60 derecelerde gezınıyor all core 5.0 1.35 v da..

Maxtor nasıl peki, alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

işkillenecek bir durum yok. teknobiyotik arctic'in türkiye distribütörü. alınacak en doğru yerden almışsınız zaten.

3 aydir kullanıyorum. 6 7 ay sonra alinir alinmaz diyebilirim.

65 liraya almıştım tanesini. O zaman alinirdi:) 85 90a alinir mi? Suan için bisi diyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aborjini A kullanıcısına yanıt

Yukarıda arkadaş şikayet edince dedim acaba sahtelik durumu mu var. Şikayeti başkaymış, beklediği gibi performans alamadığını söylemiş. Ben de bu düşünceden yola çıkarak sanki sahte ürün gibi algıladım. Onun haricinde haklısınız zaten Türkiye'de muhtemelen alınacak en doğru yer. Distribütör olduğundan o da. Yoksa Teknobiyotik gibi bir firmadan alışveriş yapmak pek akıl karı değil artık.

• orjinalinde bile pump out etkisi çok yüksek, ilk sürdüğünüzde performansı iyiyken kısa bir süre sonra performansı düşüyor.

MX6 'yı ön siparişle aldım ben de. İnstada falan görüyordum siteyi alışveriş yaptık bakam ama hayırlısı artık. Patlamayız inşallah. Yorumlardan sonra korkup iptal edeyim bari dedim, bugün stoklara girdi hiç bir sipariş hareketi yok henüz. Ama sipariş kısmında iptal etme yok. Verdin mi geri dönüşü yok Sorunlu Arctic MX-5 termal macun rafa kalktı, yenisi geldi 

Hayalim aslında sıvı metaldi ama o riske girmeden önce yine bir macunla deneme yapayım dedim.

viskozitesi arttırılmış MX6'nın. PTM 7950 gibi koyulaşan ve ısınınca sıvılaşan bir formdadır inşallah. İncelemelerde bayağı koyu gözüküyor. Aslında gönlümde PTM 7950 fazdönüşümlü PAD almak var ama TR de satan yok, Amazonda da yok.

https://www.ebuy7.com/index.php?route=product/product&product_id=632208664079

en.overclocking.com

We have come to the end of this test. With this MX-6, Arctic offers us an excellent alternative to the best thermal dough on the market. Its price is certainly higher than what Arctic has been accustomed to, but the product performs well and remains very competitive. For us, this is an excellent choice that will easily replace the best thermal pastes on the market.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 20 Ocak 2023; 20:4:31 >

• siparişim geldi bugün

İnceleyenler bayılmış güzel demişler ama benim adı sanı duyulmamış kimsenin incelemediği alalede bir çin malı denen Halnziye P13 bundan 10 kat iyiymiş. Isı iletkenliği rezalet, viskozite kalın ama kuruması çok hızlı, Bloğa bire bir iletemiyor ısıyı, işlem yaparkern anında 60a fırlıyor sonra düşüyor işlemci. Halnziye eskidiği için buna geçeyim demiştim, stress testi yapmıştım öncesinde, hiç tdp ye girmeden 100 derece çalışıyordu. GPU ile birlikte yapınca yine 100 derece ve gpu da 68 de kalıyordu. Şimdi ise gpu testi ile cpu testi yaparsam işlemci direkt 3,2 ye düşüyor. GPU 75 78 lerde geizyor.

İlk testimde farklı bir sıkma yöntemi denemiştim laptopta. Dedim ondan herhalde. Açtım tekrar sürdüm değişmedi aynı, tekar açtım tekrar sürüdm yine değişmedi. 4 kere denedim yok, sürüş tekniği ile zerre alakası yok. Macun ısıyı iletemiyor.

Pumpout oldu desem, bu olay anında olmuyor ki. Biraz zaman geçip ısıma soğuma adımlarından sonra 1 2 hafta sonra çıkıyor. Daha ilk çalıştırma değerler saçma sapan.

Sanırım karbon pedler ya da sıvı metalden başkası yalan. Ya riske girip sıvı metal alacam ya da karbon ped.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 27 Ocak 2023; 3:3:22 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.