Şimdi Ara

Sorunlar ve Resimli Çözümleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
4
Favori
85.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beytepe kardesim bilmiyorum ilgisi nedir acaba ama senin yukarda yazdıklarini baska bi sitede gormustum ahanda adresi :

http://www.turktekno.net/index.php/content/view/786/135/

simdi merak ettigim o sieteye de mi sen koydun yoksa o siteden bi alinti mi yaptin . egr o siteden alinti yaptiysan burada bunu belirtmeni beklerdim cunku bunu belirtmeden buraya aktarman emege saygisizlik lur diye dusunurum.
    Ayrica bu sitenin ne kadar detayli bi calisma yaptigini da sitenin su site haritasina bakarak anlayabilirsiniz.

http://www.turktekno.net/index.php/component/option,com_joomap/Itemid,152/

bu durumda bana sanki sen copy paste yapmissin gibi geliyo ama simdiden gunahini da almak istemiyorum. Lutfen aciklama pls

PS: Bu sekilde detayli aciklamalarin baska nerelerde oldugunu anlamak icin herhangi bi cumleyi google aramak yeterli :)

• Eğer beni biraz olsun tanısaydın bunları buraya yazmadın emin ol.
    Senin adresini vermiş olduğun sitenin sahibi olan ve forumumuzda haber editörü olan kolcu kullanıcı adlı arkadaşımız benden ricada bulunmuştur çalışmlarımı kendi sitesinde yayınlamak için.
    Ben de alıntı yaptığını belirttiği taktirde istediği çalışmamı alıp yayınlayabileceğini kensine söylemişimdir.
    Zaten orada da çalışma sonunda [beytepe] ibaresiyle benden alıntı yaptığını belirtmiştir.
    Kopyala/yapıştır olayının artık çığ gibi büyüdüğü günlerde ben her fırsatta karşı çıkmış olduğum bu üzüntü verici olaylarla bizzat kendim itham edildiğim için üzülüyorum.
    Benim emek vererek bu derece uğraştığım bir çalışmada böyle bir ithamla karşılaşmak sizde taktir edersiniz hiç hoş bir durum değil.

quote:

Orjinalden alıntı: erel

Beytepe kardesim bilmiyorum ilgisi nedir acaba ama senin yukarda yazdıklarini baska bi sitede gormustum ahanda adresi :

http://www.turktekno.net/index.php/content/view/786/135/

simdi merak ettigim o sieteye de mi sen koydun yoksa o siteden bi alinti mi yaptin . egr o siteden alinti yaptiysan burada bunu belirtmeni beklerdim cunku bunu belirtmeden buraya aktarman emege saygisizlik lur diye dusunurum.
    Ayrica bu sitenin ne kadar detayli bi calisma yaptigini da sitenin su site haritasina bakarak anlayabilirsiniz.

http://www.turktekno.net/index.php/component/option,com_joomap/Itemid,152/

bu durumda bana sanki sen copy paste yapmissin gibi geliyo ama simdiden gunahini da almak istemiyorum. Lutfen aciklama pls

PS: Bu sekilde detayli aciklamalarin baska nerelerde oldugunu anlamak icin herhangi bi cumleyi google aramak yeterli :)

• tesekkur ederim aciklama icin .
    Kusura bakmayasin bende baskalarinin emegini alinti yapmadan yayinlayip hatta bunu ben yaptim diye gosterenlerden tiksindigim icin soruyum dedim. Senden de suphelenmistim ama kusura bakma tekrardan.
  • Peki bi de benim su sorunumla ilgilenebilrimisin? Gezmedigim forum okumadigim yazi kalmadi ama bi turlu cozemiyorum problemleri.

http://forum.donanimhaber.com/m_6612847/tm.htm
  • Orjinalden alıntı: beytepe

Arkadaşlar inanın çok yoğunum bu sıralar internete zor giriyorum gerçekten.
    O nedenle sorularınızı yanıtlayamıyorum kusura bakmayın.
    Bu çalışmayı daha epey geliştireceğim.

yusuftv arkadaşım senin sorunun sıkça karşılaşılan bir durum çözümünü 7 numara olarak hazırlayacağım.
    Konuyu takip et.

Çok teşekkür ederim sayın Beytepe. Allah Razı olsun. Bilgisayarımı az daha formata gönderecektim. Sayenizde 1 gün kazandım.
  • teşekkür ettim devamını merakla bekliyorum
  • bunuda yeni gördüm... ellerine sağlık..
  • Rica ederim arkadaşlar.
    @erel sana da yanıt yazdım.
  • Hoca sonunda çözümü buldum. bende gpedit.msc çalışmıyor diye biliyordum ama çalışıyormuş... saoalsın
  • güzel çalışma devamını dilerim
  • vallah arkadaşı tebrik ediyom
  • Geçmiş olsun o zaman.
    quote:

Orjinalden alıntı: soybelli

Hoca sonunda çözümü buldum. bende gpedit.msc çalışmıyor diye biliyordum ama çalışıyormuş... saoalsın
  • Solution not found: consider BIOS Upgrade

Thank you for submitting an error report.

Problem description

Microsoft is unable to determine what specifically caused the problem you reported.

Consider BIOS Upgrade

During the crash analysis, we noticed the basic input/output (BIOS) system version on this computer does not match the specifications for the processor that is installed on your computer. This can occur when a newer processor is installed on an older system board or older BIOS. Using a BIOS that does not support the installed processor can result in Windows system crashes. Please contact your computer manufacturer or motherboard manufacturer for an updated version of BIOS for your computer's processor.

Important: Upgrading the BIOS version may require moderate to advanced troubleshooting skills. If you are uncomfortable with performing these steps, you might want to consider consulting with paid technical support.

If your computer contains an Intel processor, you can use special utilities to identify your specific processor. Please click the following link for more information:

Intel Processor Identification Utility

List of BIOS Manufacturers

For a list of BIOS manufacturer websites, see the following two Knowledge Base articles:

See the article 243909 for a list of BIOS manufacturer websites Part 1 (A-Pi)

See the article 243971 for a list of BIOS manufacturer websites Part 2 (Pr-Z)

--------------------------------------------------------------------------------

abi ben bu hatayı alıyorum biosda bir sorun var anlaşılan ama nasıl çözeceğim?

• Ellerine sağlık hocam çalışmalarını beğeni ile takip ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerrah -- 24 Nisan 2006; 18:22:07 >
  • Bu sıralar yoğun olduğumdan bu konumla ilgilenemedim öncelikle onu belirteyim.
    Geç bir yanıt olsa da yapabileceğin iki şey var.
    Birincisi Bios update etmek ikincisi ise teknik servise götürmek.
    Bios'un yeniden yazılması gerekebilir eğer ciddi vbir sorun varsa.
    Bios update içinde forumda arama yaparsan nasıl yapılacağını bulursun.

quote:

Orjinalden alıntı: bvh

Solution not found: consider BIOS Upgrade

Thank you for submitting an error report.

Problem description

Microsoft is unable to determine what specifically caused the problem you reported.

Consider BIOS Upgrade

During the crash analysis, we noticed the basic input/output (BIOS) system version on this computer does not match the specifications for the processor that is installed on your computer. This can occur when a newer processor is installed on an older system board or older BIOS. Using a BIOS that does not support the installed processor can result in Windows system crashes. Please contact your computer manufacturer or motherboard manufacturer for an updated version of BIOS for your computer's processor.

Important: Upgrading the BIOS version may require moderate to advanced troubleshooting skills. If you are uncomfortable with performing these steps, you might want to consider consulting with paid technical support.

If your computer contains an Intel processor, you can use special utilities to identify your specific processor. Please click the following link for more information:

Intel Processor Identification Utility

List of BIOS Manufacturers

For a list of BIOS manufacturer websites, see the following two Knowledge Base articles:

See the article 243909 for a list of BIOS manufacturer websites Part 1 (A-Pi)

See the article 243971 for a list of BIOS manufacturer websites Part 2 (Pr-Z)

--------------------------------------------------------------------------------

abi ben bu hatayı alıyorum biosda bir sorun var anlaşılan ama nasıl çözeceğim?

• saolasin.
  • Bios ayarlarında sorun olabilir ve bios'u güncellemen sorunu çözecektir.
    Yani bu sorun biostan kaynaklanır benim bildiğim.
    quote:

Orjinalden alıntı: reha_fb

lütfen yardım edin bende 80 gb hrdisk var ama bilgiseyar kabul etmiyor
    500 mb ram taktım oldu en yeni cd rom taktım oldu bi şu hard disk olmadı

bilgiseyarın özellikleri

intel pentiom 2
    4 gb hard disk (eski hard disk)
    windows 98 işletim sistemi
    120 hız
    2 tane 250 mb ram

bi türlü olmadı şu hrd disk

• eline koluna saglık.. Beni bi dertten kurtardın.
  • Eline sağlık usta
  • quote:

Orjinalden alıntı: ciyaazim

Eline sağlık usta

quote:

Orjinalden alıntı: noxii

eline koluna saglık.. Beni bi dertten kurtardın.

Sizlerde sağolasın arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.