Şimdi Ara

Soruna ÇÖZÜM bulamıyorum İphone 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İphone 7 iOS 11.0 dayım 2 sıkıntım var

1- mesela telefon çalıyor ekran siyah arayan gözükmüyor home tuşuna basıyorum yine gözükmüyor telefonu açamıyorum power tuşuna basınca ekran geliyor ama aramayı reddetmiş oluyorum

2- telefonu elime alıyorum home tuşuna basıyorum tepki veriyor ama ekran açılmıyor defalarca bassamda açılmıyor power tuşuna 1 kez basıyorum tepki yok ikinci basışımda kilit ekran geliyor home tuşuna basdığımda açılıyor ve bunları gün içinde 5-10 kez yapıyor

Sorun ne olabilir genel bir sorun mu yorumlarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candarby -- 11 Aralık 2017; 3:6:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• son versiyona güncelleyin sorunlar düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

son versiyona güncelleyin sorunlar düzelir

Her çıkan güncellemeyi yaptım

• Candarby C kullanıcısına yanıt
    Dfu modunda kurulum yaptınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Dfu modunda kurulum yaptınız mı ?

Evet

• sorun düşük ihtimal donanım sorunu gibi görünüyor. ama yazılımsal olma ihtimali de var. son zamanlar da telefonu düşürdünüz mü hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

sorun düşük ihtimal donanım sorunu gibi görünüyor. ama yazılımsal olma ihtimali de var. son zamanlar da telefonu düşürdünüz mü hocam ?

Arada düşürüyorum ama öyle ciddi bir düşüş olmadı eziği falanda yok oldukça diğer bir telefonla videolarını çekiyorum ramdevu alıp götüreceğim çok sıkıntı olmaya başladı

• ekran korucunuz ışık sensörünü kapatmış olabilir, daha kötüsü bu sensör görevini yapmyordur. Tabii yazılımsal değilse ki sıfırdan kurulum yapmışsınız zaten
  • İlk sorun yakınlık sensörü problemi gibi duruyor, cihaz kendisini cepte veya kulağa dayanmış hissediyor gibi ancak ikincinin makul bir açıklaması yok, sadece taptic engine hatası olabilir gibime geliyor. Ancak sorunun donanımsal olma ihtimali yüksek. Yazılımsal bir sorun olsa dfu ile atılan yazılımla giderilmesi gerekirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.